lekarz Bogusława Figura

2,7

Pani doktor bardzo nie uprzejma, po 20min oczekiwania z 3 miesięcznym dzieckiem i moim przypomnieniu,że czekamy Pani doktor naskoczyła,że ona nie będzie "zaglądać za winkiel" czy ktoś tam siedzi i czeka, gdzie przy rejestracji Pani pielęgniarka dokładnie to miejsce przed gabinetem wskazała do oczekiwania. Po wejściu do gabinetu Pani doktor nawet nie obejrzała, ani nie osłuchała dziecka, bo stwierdziła, że nie ma sensu go budzić jak śpi. Na łzawiące oczko zaleciła jedynie masaż kanalika nosowo-lzowego,które oczywiście nie pomogło. Parę dni później na wizycie u lekarza prowadzącego mieliśmy już skierowanie do Poradni Okulistycznej. Nie polecam.

Dociekliwa lekarka,obdarzona duża empatią.Sumienosc jaką przejawia do uprawianego zawodu godna polecenia dla innych lekarzy.Tak trzymać.Ilosc przyjetych pacjentów nie świadczy o umiejętności lekarza.

Nie polecam.Pani doktor mowila ze dziecku nic nie jest.Godzine pozniej bylismy juz u innego kompetentnego lekarza ktory stwierdzil zapalenie oskrzeli