lek. med. Bohdan Magusiak

2,9
2,9

Niekompetentny lekarz, nie rozpoznaje problemu pacjenta, nie zleca specjalistycznych badań. NIE POLECAM!

lekarz nie miły / opryskliwy / miałem wrażenie jakby siedział w gabinecie za karę

Nieuprzejmy, brak indywidualnego podejścia do pacjenta, zero pomocy i wyjaśnień. Zdecydowanie nie polecam.

Nieuprzejmy, brak indywidualnego podejścia do pacjenta,
zero pomocy i wyjaśnień. Zdecydowanie nie polecam.

POLECAM! takich fachowców niestety jest mało. rzeczowo, konkretnie, sprawnie, profesjonalnie... jakbym miał ponownie decydować się na zabieg to tylko u Dr Magusiaka!

Witam serdecznie wszystkich szukających dobrych specjalistów. Do tego lekarza trafiłam z problemem UM, jako pacjentka prywatnej przychodni. Lekarz, jak niestety wielu innych, bez polotu i niestety leczenie objawowe, czyli antybiotyki, antybiotyki i inna chemia. Musiałam pytać podczas wizyt, co się ze mną dzieje, czy ma jakąś alternatywę dla antybiotyków? Nawet o wyniki badań musiałam pytać (najpierw się nadenerwować bo nie chciał mi dać skierowania na badania typu posiew, ogólne moczu, bo twierdził, że bez sensu jest je robić...) bo niestety nie czytam w myślach innych.. (A'propo- badania wyszły źle)więc po ...

Witam serdecznie wszystkich szukających dobrych specjalistów.
Do tego lekarza trafiłam z problemem UM, jako pacjentka prywatnej przychodni. Lekarz, jak niestety wielu innych, bez polotu i niestety leczenie objawowe, czyli antybiotyki, antybiotyki i inna chemia. Musiałam pytać podczas wizyt, co się ze mną dzieje, czy ma jakąś alternatywę dla antybiotyków? Nawet o wyniki badań musiałam pytać (najpierw się nadenerwować bo nie chciał mi dać skierowania na badania typu posiew, ogólne moczu, bo twierdził, że bez sensu jest je robić...) bo niestety nie czytam w myślach innych.. (A'propo- badania wyszły źle)więc po kilku wizytach zrezygnowałam i... zapisałam się do kolejnego lekarza, do którego na wizytę czeka się miesiącami:) i jest już niedługo ku mojej uciesze:P
polecam dobrze popytać i poszukać opinii. To moja opinia na temat BM.

Miło i kompetentnie Można nawet powiedzieć że z troską

Miło i kompetentnie Można nawet powiedzieć że z troską

Sprawnie i fachowo przeprowadzone badanie poparte wytłumaczeniem problemu.Podejście dośc życzliwe i uprzejme, tak więc nie mam nic do zarzucenia.

Czy o lekarzu który nie ma czasu dla pacjenta można powiedzieć, że jest kompetentny, kompleksowo leczy choroby i czy można go polecić znajomemu? Niech każdy sam sobie odpowie na to pytanie. Z mojego doświadczenia facet ocieka kasą i nie zależy mu na pacjencie tylko na jego kasie. Sami ocencie ja stanowczo odradzam tego wyrobnika.

kompetentny, sprawny, dokładny, wzbudzający zaufanie i godny polecenia.

kompetentny, sprawny, dokładny, wzbudzający zaufanie i godny polecenia.