dr n. med. Bohdan Woronowicz

Psychiatra

2,7
2,5
2,5

Byłam na spotkaniu z mężem, który ma problem z alkoholem. Co prawda mąż nie jest gotowy do leczenia i uważa, że to nie ma żadnego kłopotu z uzależnieniem, ale wizyta i rozmowa z dr Woronowiczem zrobiła na mnie bardzo dobre wrażenie. Nie był nachalny, nie naciskał na leczenie, wyjaśnił w prosty sposób dlaczego samodzielne próby odstawienia alkoholu nie są skuteczne, wyjaśnił parę mechanizmów, był cierpliwy, spokojny, kompetentny. Budzi zaufanie. Szkoda, że mój mąż nie gotów, bo uważam, że to właściwy człowiek na właściwym miejscu.

Myślę,że tacy pseudoterapeuci jak "doktor" Bohdan Woronowicz powinni zostać na trwale wyeliminowani z polskiej medycyny Wyżej wymienione indywiduum tylko formalnie jest ordynatorem oddziału na Sobieskiego-co akurat przynosi mu raczej ujmę niż chwałę,bowiem IPiN to skupisko mądrali,ramolów i pierdzieli,mających pacjentów w głębokim poważaniu,a zasady leczenia znający z Wiadomości TVP 1. Woronowicz prowadzi Pseudoklinikę Akmed przy ul. Mokotowskiej w Warszawie -ze spróchniałymi schodami,kiblem z łańcuchem do spuszczania wody,odpadającym ze ścian tynkiem i zgrzybiałymi sufitami.Nie przeszkadza mu to jednak pobierać opłat za leczenie w wysokości 2.000 zł miesięcznie i reklamować się na stronach ...

Woronowicz prowadzi Pseudoklinikę Akmed przy ul. Mokotowskiej w Warszawie -ze spróchniałymi schodami,kiblem z łańcuchem do spuszczania wody,odpadającym ze ścian tynkiem i zgrzybiałymi sufitami.Nie przeszkadza mu to jednak pobierać opłat za leczenie w wysokości 2.000 zł miesięcznie i reklamować się na stronach państwowego Instytutu za pieniądze podatników.Nikogo to jednak,jak widać,nie interesuje.
Na przestrzeni ostatnich kilku lat "doktor"Bohdan Woronowicz rozpętał dwie wściekłe kampanie,godzące w jego interes finansowy-najpierw,pod jego wpływem,z aptek został wycofany lek o nazwie Campral,bardzo skuteczny w leczeniu alkoholizmu,a zaraz potem Polfa przestała produkować Esperal(ta ostatnia batalia skończyła się jednak dla Woronowicza kompletnym fiaskiem,albowiem niedawno,pod wpływem głosów oburzonych pacjentów,Polfa wznowiła produkcję Esperalu).
Reasumując-Woronowicz to mniej to samo co Starowicz,Santorski,Kłodecki i cała reszta tej bandy-hałas,cwaniactwo,naciągactwo i reklama.A pacjent to g...pozdrawiam.Tomek.

Przez lata wprowadzał w błąd uzależnionych od komp.hazardu parodią pytań diagnostycznych, które podpisywał, jako Pytania AH.Po zwróceniu mu uwagi,podpisał swoją fantazję, jako "wzorowaną na Pytaniach AH".Czas jego plagiatów,podpisywania cudzego dorobku jako swoich wytworów skończył się z dostępnością Internetu.Odpowiedzialny za polską parodię AA z błędnymi tłumaczeniami zawalającymi konsekwencje Programów!Teraz człowiek Totalizatora Sportowego!Monopolista wieczne chciwy kasy, szkodzący chorym.Iwona-Isia