lekarz Bolesław Kalukiewicz

ja chodze do niego i uwazam ze jest dobrym ginekologiem.mam o nim dobre zdanie.gdyby nie on to niewiem co byloby ze mną.nie zgadzam sie z opiniami.przyjmuje i na kase chorych i prywatnie i nie widze różnicy,żeby na kase chorych gorzej traktowal pacjentki niż prywatnie.polecam tego ginekologa.

Najgorszy lekarz u którego byłam.Mam wrażenie że potrafi tylko wypisac receptę i pobrac cytologię.Co z tego że miły??? Chodziłam do niego ponad 3 lata. Obecnie mam 22lata.Ignorował u mnie podręcznikowe objawy otóż po zmianie lekarza już na drugiej wizycie dowiedziałam się ze mam zespół policystycznych jajników. Konsekwencje dla mnie są bardzo przykre przytyłam 35 kg w ciągu roku, mam otyłośc brzuszna wysoki cholesterol (Na który się leczyłam )zwiększone owłosienie na twarzy ,problemy z tłusta cerą,brak miesiączki,ciągłe zmęczenie. Wiec pan(celowo z małej litery) doktor powiedział mi że za dużo jem i ...

Chodziłam do niego ponad 3 lata. Obecnie mam 22lata.Ignorował u mnie podręcznikowe objawy otóż po zmianie lekarza już na drugiej wizycie dowiedziałam się ze mam zespół policystycznych jajników. Konsekwencje dla mnie są bardzo przykre przytyłam 35 kg w ciągu roku, mam otyłośc brzuszna wysoki cholesterol (Na który się leczyłam )zwiększone owłosienie na twarzy ,problemy z tłusta cerą,brak miesiączki,ciągłe zmęczenie. Wiec pan(celowo z małej litery) doktor powiedział mi że za dużo jem i za mało się ruszam.Chcąc schudnąc praktycznie się głodziłam co przy tym schorzeniu może prowadzic do cukrzycy.
Tak więc nie polecam nikomu tego lekarza.
Miły może i jest ale czy kompetentny ??na pewno nie.

Bardzo dobry i uprzejmy lekarz Chodzę do niego dość długi czas i jestem zadowolona