lekarz Bożena Complak-Milińska

Neurolog

2,6
2,5
2,1

Pani doktor już od pierwszej minuty sprawia wrażenie bardzo niemiłej osoby, zachowuje się jakby robiła łaskę gdy wysłuchuje pacjenta. Dodam, że byłam w prywatnym centrum medycznym a czułam się podczas wizyty jak jakiś intruz. Stosuje dziwne porównania, które mogą obrazić człowieka jest bardzo szorstka w rozmowie, po wizycie pomyślałam sobie tylko jedno, że już nigdy się do niej nie wybiorę. Nie oceniam jej kompetencji, bo była to moja pierwsza wizyta, wiedzę pewnie ma ale powinna zmienić swoje nastawienie do pacjenta, bo w taki sposób strasznie zraża do siebie ludzi, którzy ...

Nie oceniam jej kompetencji, bo była to moja pierwsza wizyta, wiedzę pewnie ma ale powinna zmienić swoje nastawienie do pacjenta, bo w taki sposób strasznie zraża do siebie ludzi, którzy liczą na jej pomoc.
Nie polecam tego lekarza.

nie wiem, skąd te nie pochlebne opinie o Pani doktor, pewnie ktoś nie dostał u niej świstka w ZUSie... jest pierwszą osobą, która tak szybko zdiagnozowała moją chorobę, a męczyłam się z nią już od dłuższego czasu. Dla mnie była bardzo miła i rzeczowo wytłumaczyła mi moją przypadłość, otaczając swoją opieką. Godna polecenia.

Odradzam. Jest arogancka, obraża pacjentów, doprowadza do łez. Nie nosi identyfikatora, pieczątka nieczytelna a w recepcji na pytanie o nazwisko lekarza odpowiedź brzmi "a czemu to ma służyć, nieudzielamy takich informacji"-to mówi samo za siebie.Wg poprzednich postów na wizytach prywatnych miła - bo za pieniądze.

Szczerze odradzam ,bez pojęcia, bez umiejetności podejścia do pacjęta .Dziwie się że jeszcze ktoś korzysta z jej usług.Bardzo arogancka wręcz chamska.Na wizycie powiedziała mi ze za dużo gadam i żebym była cicho bo wylece z gabinetu,a nawet nie chciało jej się zerknąc do mojej dokumentacji,bo jak stwierdzila tam są bazgroły których nie potrafi przeczytac.Jak można tak traktować pacjęta,żałuje że nie miałam w tedy dyktafonu bo napewno powiadomiłabym odpowiednie instytucje.Bardzo dziwie się jej pracodawcy że zatrudnia osoby takiego pokroju,bo w prywatnej firmie dla takich osób nie było by miejsca.Bo przecież jak by nie było dostaje pensje z naszych składek i to oni są dla nas a nie odwrotnie. Moim zdaniem czlowiek wykształcony ze spec.tym bardziej lekarz powinien znać choćby podstawy dobrego wychowania,bo jeżeli ta osoba uważa że pracuje za kare to należało by to zmiecic i przyjąć na jej miejsce bardziej odpowiedzialną i kompetentną osobę.Pozdrawiam

Pani doktor najpierw nakrzyczała na mnie, potem powiedziała mi, że nawet siedzieć poprawnie nie umiem (i pokazała, że powinnam podczas siedzenia robić z tyłu kaczuszkę!), potem dodała, że jestem strzępkiem nerwów, sprowadziła do poziomu zero moje kompetencje zawodowe... - a kiedy już się rozpłakałam, powiedziała, że bardzo mi współczuje i chce mi pomóc. Podejście do pacjenta bardzo złe. Ale wysłała mnie na rehabilitację i tylko z tego byłam zadowolona. Po wizycie u pani doktor nie mam większych problemów z kręgosłupem - może to ze strachu...

Kompetentny lekarz, który kompleksowo podchodzi do każdego pacjenta i nie patrzy na zegarek.

Juz kilkakrotnie byłam u różnych neurologów, ale dopiero teraz jestem naprawdę zadowolona. Czuję się jakby naprawdę ktos zainteresował się moim problemem. Dostałam wiele skierowań na niezbedne badania. Pani dr jest osobą bardzo miła, która potrafi dokładnie wytłumaczyć na czym moga polegac problemy zdrowotne. Wszystkim gorąco polecam

Lekarz który chce leczyć.Jestem zadowolony po wizycie w ZUS.

Lekarz który chce leczyć.Jestem zadowolony po wizycie w ZUS.

Zdecydowanie są na świecie inni "specjaliści" godni uwagi i pieniędzy !!!

Zdecydowanie są na świecie inni "specjaliści" godni uwagi i pieniędzy !!!

super, kompetentna, życzliwa, widać,że ma dużą w sobie doze empatii.

super, kompetentna, życzliwa, widać,że ma dużą w sobie doze empatii.