lekarz Bożena Frymer

bardzo profesjonalna opieka ginekologiczna, pani doktor stwarza miłą atmosferę, która powoduje, że pacjentka nie krępuje się tak bardzo.

Bardzo mila pani ginekolog. Z powolaniem, traktuje pacjentów jak najlepiej... polecam serdecznie.

Rewelacyjny lekarz!!! Polecam wszystkim!!! Dziękuję za wspaniałe prowadzenie mojej pierwszej jak i drugiej ciąży. Nie mogłam trafić lepiej.

Świetna lekarka,bardzo kompetentna osoba,lekarka z powołania

Świetna lekarka,bardzo kompetentna osoba,lekarka z powołania

Jestem z Pani Doktor w 100 procentach zadowolona, Chodziłam do niej prywatnie na początku ciąży a potem przepisałam się na nfz i tak samo mnie traktowała, a gdy podjechałam tylko po wyniki z posiewu bo myślałam że rodzę to mnie zbadała chociaż miała juz koniec i nie byłam zapisana.

Jako człowiek - wartościowa! Jako lekarz - rewalacyjna i kompetentna! Naprawdę lekarz z powołania! Tacy powinni być wszyscy - a niestety czasem tak nie jest. Nawet gdy pada ze zmęczenia potrafi solidnie zająć się pacjentką. Przy tym miła i uprzejma. Traktuje ludzi bez pogardy - jak to niektórzy mają w zwyczaju. Stawia trafne diagnozy i naprawdę pomaga!!! Jak najbardziej polecam wizyty u tej pani! Jestem jej pacjentką od kilkunastu lat i nie zamieniłabym już jej na innego lekarza. Bardzo mi pomogła i jestem jej ogromnie wdzięczna!

Witam, nigdy nie spotkałam się z tak dobrym lekarzem, jest to osoba bardzo sympatyczna, wykonuje swój zawód z powołania. Podchodzi do każdej pacjentki bardzo indywidualnie. Szczerze polecam.

Naprawdę cudowna Pani Ginekolog. Gdy miałam nowotwór jajnika dobrze się mną zajęła, gdy nie było miejsc to przyjęła mnie na końcu listy gdy juz powinna kończyć, naprawde ginekolog z powołania, wszystko wytłumaczy, uspokoi, a przy tym jest sympatyczna. Polecam!

Przede wszystkim- kobieta. Profesjonalna, bardzo uprzejma, z wieloletnim doświadczeniem. Bardzo konkretna w tym, co wykonuje. Polecam szczerze. Lekarz z powołania. p.s. bardzo sympatyczna kobieta