lek. dent. Bożena Łukasiewicz

1,5

Pracuje na akord, niemiła, byłam u niej pierwszy i ostatni raz, po jej ,, leczeniu" ząb boli, a nie bolał wcześniej

Pytałam kilka osób czy jest dobrą dentystką, odpowiedzieli że dobrze im zrobiła. Jednak były to mało wymagające problemy z zębami. W poczekalni do Pani dentystki potrafi być około 8 osób na jedną godzinę (co bardzo dziwi mnie w tą pandemię), czas poświęcony pacjentowi to średnio około 7-10min, praca na akord, w takich warunkach pracy można przez pomyłkę pani dentystki nie tylko corona virusa się nabawić. Koleżanka miała problem z zębem któremu trzeba było więcej poświęcić czasu niż 10 min. bo trzeba było odbudować zęba i niestety dentystka tak nieszczęśliwie borowała że przedziurawiła zęba na wylot i ząb do wyrwania. Koleżanka poszła do innego dentysty, który powiedział że ktoś sobie na tym zębie wykopki zrobił i do kości się dowiercił, ząb na straty. Reasumując małe problemy potrafi zaleczyć z większymi lepiej nie ryzykować, do wybitnych dentystek nie należy.