lek. dent. Bożena Mrowiec-Aleksandrowicz

Bardzo mila Pani Stomatolog polecam Wszystkim:)

Bardzo mila Pani Stomatolog polecam Wszystkim:)

Świetny Stomatolog i wiedzą jak podejść do pacjęta polecam wszystkim

Świetny Stomatolog i wiedzą jak podejść do pacjęta polecam wszystkim

Trafiłam do Pani Doktor z dziurką w zębie. Okazało się to bardziej poważne - leczenie kanałowe. No bywa tak. Pani pod znieczuleniem zatruła zęba ( nie powiem bardzo uprzejma , wyjasnila co i jak) Następną wizytę miałam miec w ciągu 2 - 3 tygodni, Pani z rejestracji miała ze mna telefonicznie ustalic termin wizyty. Niestety do tej pory , a minał już ponad miesiąc , z gabinetu Pani Doktor nikt się nie odezwał. Po dwóch tygodniach od zatrucia zęba trafiłam z okropnym bólem do innego stomatologa - też prywatnie- z Prudnika Okazało się ze żadnej trutki nie było (albo tez wypadła).W sumie byłam u niego na 3 wizytach i zapłaciłam 150 zł ( z dogłębnym wytłumaczeniem istoty leczenia kanałowego ze znieczuleniem rzecz jasna). Pani Doktor Bożena Mrowiec-Aleksandrowicz byc może jest uprzejma i delikatna ale nie wzbudza we mnie zaufania

Pani Doktor jest osobą bardzo kompetentną, budzącą zaufanie. Stara się być dokładna i zazwyczaj spełnia oczkiwania. Zdarza się jednak, że trzeba daną rzecz "poprawiać" , ale myślę, że to każdego może spotkać. Pozdrawiam serdecznie.

Poznałem różne gabinety dentystyczne z dobrymi i przerażającymi doświadczeniami. Moja ocena to 5 z plusem za podejscie do pacjenta. Zrozumienie mojego problemu i całościowe podejście do niego. Wysoka kompetencja i umiejętności. Polecam! Tu nie ma mowy o stresie.

Witam :) panią doktor polecili mi znajomi, regularnie odwiedza gabinet moja córeczka, z którą pani doktor ma świetny kontakt. Zawsze odpowiada na wszystkie pytania, jest bardzo dokładna i ma niesamowicie szeroką wiedzę nie tylko w zakresie swojej specjalizacji. Gdyby tylko udało mi się namówić męża do wizyty wierzę, że byłby zadowolony (a unika dentystów jak ognia). Cała ekipa jest świetnie przygotowana do profilaktyki przeciwpróchniczej, co w naszym społeczeństwie jest nie do przecenienia. Szczerze polecam ten gabinet :)

Jestem pacjentem Pani Doktor od 5 lat. Nigdy mnie nie zawiodła jako lekarz. "Naprawiła" wiele moich zębów wcześniej nieudacznie leczonych w innych gabinetach. Od pierwszej wizyty jestem pod ogromnym wrażeniem sposobu podejścia do pacjenta, wiedzy i metod przeprowadzanych zabiegów. Serdecznie dziękuję za okazywaną pomoc i bardzo gorąco polecam innym.

Jest niewątpliwie specjalistą i fachowcem. Spokojne ,sympatyczne i bardzo miłe podejście do pacjenta, ogromna wiedza , widoczna podczas omawiania zabiegu i samej konsultacji. Fachowo przeprowadzane zabiegi, niebywała kultura osobista, oraz ogromna dawka sympatii okazywana każdemu z pacjentów. Idealny i pierwszorzędny wybór lekarza dla tych co mają obawy i awersje do stomatologów. Dla reszty będzie to wybór najlepszy. Miły i młody personel w gabinecie, duża możliwość dopasowania godziny i dnia wizyty. Rozsądne ceny, warto odwiedzić i skorzystać z usług .Pozdrawiam A.B.

Mam 100% zaufanie do lekarza. Jestem bardzo wymagajacym pacjentem. Polecam serdecznie.

Pełen profesjonalizm, bardzo fachowe podejście do pacjenta, ogromna wiedza i doświadczenie, zespół zgrany i doskonale działający, bardzo miła atmosfera. Polecam wszystkim.