lekarz Cecylia Przybylska

Dermatolog

1,1
1,1

Dodaję opinie po raz kolejny gdyż jest usuwana. Zdecydowanie nie polecam wizyt u tej Pani. Nas np. wyrzuciła z gabinetu z 6letnim dzieckiem. jednoczesnie odsylajac męza by sprawdzil cyt. skierowanie w rejestracji bo ona nie bedzie pracowac za darmo. tak zle jeszcze zaden lekarz nie potraktowal naszego dziecka i nas.

Pani dr pomimo stażu jako lekarz dermatolog zachowuje się jakby nie miała pojęcia o chorobach skóry. Przepisuje leki drogie tylko na 100 % dodatkowo Pani dr nie potrafi napisać recepty bez swojej książki... tak niekompetentnego lekarza nie mającego zielonego pojęcia o leczeniu dawno świat nie widział. Ta Pani nie zasługuje na ocenę 1 powinna przestać leczyć bo szkodzi. A to podstawa leczenia nie szkodzić. Nikt jej nie usunie bo to jej przychodnia ludzie których nie stać na prywatną wizytę są skazani na nią w ramach NFZ. Niestety później kończy się to tragicznie brakiem pomocy i utrata czasu

wizyta zakończyła się fiaskiem- dno do kwadratu. lekarka nie szanuje pacjenta i jego praw, mówi, że nie jest wszechwiedzącym cudotwórcą i nie pomoże mi z moim problemem. nie dała skierowania, kazała iść sobie prywatnie do dermatologa, dam może mi pomogą. wyraziłam swoje zdanie na jej temat, mówiąc, że jest wyjątkowo niemiłym lekarzem.

Lekarz z zerowym podejsciem do pacjenta. Traktuje pacjenta jak przeszkode bardzo nie miła, nie tłumaczy choroby namawia do leczenia prywatnego u siebie w gabinecie. Nie polecam tej lekarki

Nieuprzejmy lekarz. Obcesowe potraktowanie pacjenta z NFZ. Na prośbę o poradę odpowiada, że nie pracuje charytatywnie i kończy wizytę. Odradzam- nie jest to osoba godna polecenia.

Byłam raz... Lekarka zupełnie mi nie pomogła... Mam wrażenie, żę sama nie do końca wiedziała co mi jest...

nie polecam. zostalam zle zdiagnozowana. dobrze, ze gdy zorientowalam sie ze przepisane leki nie dzialaja udalam sie do innego specjalisty, ktory wreszcie mi pomogl. pani za przeproszeniem odwala swoja prace, a nie leczy...

Beznadziejny lekarz, postępuje według schematów, nie uwzględniając nowości medycznych. Stanowczo odradzam wizytę.

Mnie nie pomogła po raz kolejny, nie potrafi postawić trafnej diagnozy.Zdecydowanie odradzam.