lek. dent. Cezary Komorowski

Strach się bać,wprowadza atmosferę strachu,jak się spojrzał to nogi mi się zatrzęsły ze strachu.Pani Basia przesympatyczna,mam nadzieje ,że prywatnie też.Pan Cezary to typowy dentysta-sadysta.

bardzo dobry lekarz jestem zadowolony z jego usŁug zrobiŁ mi fajne ząbki i kolejne także mu powierzę.

słaby lekarz usługi nie są profesjonalne nie jestem zadowolny

słaby lekarz usługi nie są profesjonalne nie jestem zadowolny

stanowczo odradzam. Koszt zrobienia zwykłej plomby w zębie- astronomiczny. Tymczasem po równo roku czasu ząb robiony przez pana Komorowskiego jest od nowa do leczenia. Malo tego, mimo iż prosiłam o znieczulenie i je otrzymałam, lekarz nie zaczekal aż zacznie działać i borował chorego zęba od razu. Efekt- 30 min dużego bolu, pusty portfel, ząb po raz kolejny do leczenia. NIE POLECAM !!!

POLECAM, Pełny profesjonalizm, przemiła atmosfera. Zrobiona dla mnie koronka idealnie zgrana z pozostałymi ząbkami :) Zadowolona pacjentka :)

Zadowolona pacjentka :)

Bardzo dobry lekarz,kompetentny,godny zaufania,uprzejmy.Nie ma kolejek gdyż wizyty są uzgadniane na dany dzień i godzinę.Wstawiał mi most porcelanowy ,a więc szlifowanie nie jest przyjemne ale Doktor starał się robić to delikatnie pytając od czasu do czasu czy wszystko O.K.Zawsze można skorzystać z poradyn i pomocy Jego.Jestem zadowolona z jego usług .Leczę się już u niego wiele lat oraz moja rodzina i znajomii nikomu nic złego nie zrobił.Wspaniały lekarz.NAPRAWDĘ POLECAM!!! Ma przemiłą asystentkę Panią Basię , która również wyraża kompetencje w tym co robi.