lekarz Cezary Maciejak

Psychiatra, Wizyty domowe

bardzo dobry fachowiec , polecam . Mnie pomaga wtjść z psychotropów, kt. brałam ok. 13 lat , jest b. dobrze.Profesjonalista

Leczyłam się u doktora przez pewien czas prywatnie, teraz w przychodni publicznej. W obu miejscach byłam traktowana z identyczną uwagą, profesjonalizmem i życzliwością.

Godny polecenia! Bardzo ciepła osoba. Okazuje życzliwość i wsparcie. Bardzo mi pomógł samą rozmową i troską. Jestem bardzo wdzięczna, bo wracam do zdrowia :)

Nie wzbudzł zaufania i czasmi ironicznie podchodził do moich problemów. Wydawało mi sie czasami, że ocenia i krytykuje moje zachowania. Zbyt jednostronny w podejściu do problemu.

Chodzilam do tego lekarza dluzszy czas - prywatnie. Poczatkowo bylo ok, pozniej mialam wrazenie ze lekcewazy mnie i moja chorobe, na koniec mozna powiedziec ze mnie po prostu splawil, odsylajac do innych lekarzy, zupelnie nie wiem dlaczego. 2 lata leczenia, ktore nic dobrego nie wniosly, malo tego, z czasem bylo tylko gorzej. Raczej nie polecam. Wiele osob chwali, coraz wiecej widze narzeka. Pozdrawiam.

Pozdrawiam.

Podchodzi do pacjentów hurtowo. Przyjmuje sztywną lekarską pozę, która uniemożliwia zwykłą ludzką rozmowę. Odczuwałem duży dyskomfort podczas wizyt u tego specjalisty. Do tego przeoczył ważną rzecz w moim leczeniu, czego dowiedziałem się później od innego specjalisty.