Lekarze Chirurg dziecięcy Gdańsk

lek. dent. Joanna Filar-Wrzuś

Chirurg szczękowo twarzowy, Protetyk

al. Grunwaldzka 58/2
80-241 Gdańsk

Podejście Pani Doktor bardzo profesjonalne. Bardzo dokładna i ma dużą cierpliwość. Ceny przystępne.
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Jacek Krajewski

Klinika Chorób Psychicznych i Zaburzeń Nerwicowych
Dębinki 7 bud. 25
Gdańsk

Bardzo dziękuję za przeprowadzony zabieg. Pan dr J. Krajewski jest godny polecenia, o wysokiej kulturze, zaangażowany, wkłada serce w swoją pracę, profesjonalny i życzliwy.
Opinia dodana przez: Marzena

lekarz Tomasz Somnicki

Chirurg ogólny, Urolog

Lekarska Specjalistyczna Spółdzielnia Pracy
Grunwaldzka 68
80-244 Gdańsk

Jeżeli wizyta u lekarza w ogóle może być przyjemna to ta była. Pan doktor Somnicki jest jednym z niewielu lekarzy (niestety) który po prostu rozmawia z pacjentem a nie traktuje jak kolejny przypadek medyczny. Cieszę się, że trafiłem na tak dobrego specjalistę.
Opinia dodana przez: Janusz

lekarz Marek Rułkowski

Tkacka 25/26
Gdańsk

Nigdy nie lubiłem pisać. Dlatego skopiowałem z poprzedniej opinie . Nic dodać nic ująć."Tacy lekarze to niestety rzadkość. Fachowy, cierpliwy i najważniejsze posiadający poczucie humoru. W trudnych przypadkach jest to ważne, gdyż to pomaga przejść ciężkie leczenie i dać nadzieję na wyleczenie. GORĄCO POLECAM !!!!!!!!!!!"

dr Robert Kucharski

Chirurg stomatolog

Neodentica
Kartuska 149
Gdańsk

Podniesienie dna zatoki + trzy implanty w niecale dwie godziny. Następnego dnia obrzęk niemal niewidoczny, ból niemal nieodczuwalny, zero krwawienia. Praca operatora i Jego zespołu profesjonalna, sprawna, spokojna i miła. Troska o pacjenta i standarty higieniczne najwyższe. Zabezpieczenie farmakologiczne i informacje po zabiegu b.dobre i wyczerpujące. Serdeczne dzięki. Marek M.

lekarz Jacek Łukasiewicz

Malborska 5A/2
80-392 Gdańsk

Lekarz oddany bez reszty pacjentowi, swoją pogodą ducha powoduje rozlużnienie napięć związanych ze stanem chorobowym. Bezinteresowny i fachowy.
Opinia dodana przez: Jacek

lekarz Grzegorz Gryglewski

ul. Kaprów 12/12
80-316 Gdańsk

Bardzo rzeczowy , kulturalny i sympatyczny lekarz . Poświęca na wizytę tyle , ile trzeba . Dokładnie tłumaczy przebieg leczenia czy zabiegu . Polecam z czystym sumieniem .
Opinia dodana przez: Katarzyna

lek. dent. Michał Wierzbicki

Chirurg stomatolog, Stomatolog

Miladent
Gdańsk

Zdecydowanie polecam doktora Wierzbickiego wszytkim którzy musza usunąć zęba. Byłem u doktora na usowaniu zęba mądrości. Mój poprzedni lekarz nie podjął sie tego bo ząb był podobno krzywy i jeszcze prawie cały w kości. Dr Wierzbicki całkowicie bezboleśnie i w 15 minut pozbawił mnie przyczyny moich zmartwień, a to czego sie najbardziej obawialem czyli ze spuchne i ze będzie strasznie bolało nie nastąpiło. Jeszcze raz polecam dr Wierzbickiego!

lekarz Paweł Żelechowski

Chirurg ogólny, Kardiochirurg

SWISSMED Szpital
ulica Wileńska 44
80-215 Gdańsk

Do UCK w Gdańsku zostałem przekazany przez ZRM w dni 15 lutego 2023 roku z powodu bólu w klatce piersiowej w wieku 64 lat. Nigdy w życiu nie chorowałem. Po przeprowadzeniu szeregu różnych badań w KOR, jak również w I Klinice Kardiologii na Oddziale Niewydolności Serca i Transplantologii i wykonaniu koronarografii - lekarz specjalista kardiologii w rozpoznaniu odpowiedział krótko: "Niestabilna choroba wieńcowa" w grę nie wchodzą żadne rozwiązania tylko by ...
Opinia dodana przez: Krzysztof

lekarz Wojciech Kaczmarek

80-803 Gdańsk

Przesympatyczny i dokładnie tłumaczący lekarz gdyby w Polsce było wiele takich lekarzy ludzie by nie chorowali .Doktor Kaczmarek operował u mnie wole tarczycy wytłumaczył mi przed operacja jakie mogę ale nie muszę mieć powikłania, na szczęście mi nic nie było. Z całego serca polecam wszystkim chorym tego doktora
Opinia dodana przez: Beata lebork

lekarz Wojciech Makarewicz

ul. Wileńska 37B
80-215 Gdańsk

Z czystym sercem polecam dr.Wojciecha Makarewicza,prawie dwa lata temu dzięki jego życzliwości i pomocy moja siostra została odpowiednio pokierowana a w konsekwencji leczona.Więc gdy w sierpniu dowiedziałam się że mąż ma raka jelita,od razu zwróciłam się do dr.Makarewicza i nie zawiodłam się,operacja udana a mąż wraca do sił.Dr Wojciech jest bardzo życzliwym,ciepłym i uśmiechniętym lekarzem a to bardzo pomaga pacjentowi w ciężkich chwilach.Dziękuję i życzę zdrowia.
Opinia dodana przez: Bogusia

lek. dent. BoŻena Soroka-Letkiewicz

Chirurg stomatolog, Stomatolog

Startowa 1/gab.14
80-461 Gdańsk

Zdecydowanie polecam. Trudno jest znależć bardzo dobrego chirurga szczękowego...Pani doktor Letkiewicz zdecydowanie się do takich zalicza. Każdy zabieg chirurgiczny to ryzyko i stres. Też się bałam, zabieg był profesjonalnie wykonany, potem nie było żadnych powikłań, a rana goiła się bez problemów.

lekarz Waldemar Szafrański

NZOZ Poradnia Specjalistyczna "REMED+LECTUS"
ulica Wałowa 27
80-858 Gdańsk

Jest to jeden z najlepszych lekarzy wiem co piszę mój ciężko chory mąż na raka żołądka przestał jeść lekarze rozkładali ręce twierdząc że Taki jest urok raka i ludzi umierają Jedynie pan doktor dał szansę przeżycia mężowi stosując jedzenie pozajelitowe jego zaangażowanie interesowanie się stanem zdrowia męża dobre serce bez względu na godzinę zdarzyło się nawet o 21:00 dzwoniłam do pana doktora ze SOR udzielał informacji I konsultował się z ...
Opinia dodana przez: MAŁGORZATA

lekarz Piotr Chwirot

Waldorfa 7/1
80-283 Gdańsk

Fantastyczny lekarz, rzeczowy, konkretny. Działa na pacjenta kojąco. Spokojnie wytłumaczył jak przebiegać będzie zabieg i nie strasząc wspomniał o możliwych powikłaniach. Trochę sprawia wrażenie niedostępnego, ale tak naprawdę to potrafi nawet rozbawić pacjenta. W mojej ocenie pełen profesjonalizm.
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Krzysztof Lewicki

Chirurg dziecięcy

NCMed Przychodnie
ul. Majewskich 26
81-457 Gdańsk

Najlepszy lekarz jakiego spotkałam! Diagnoza trafna operacja w przyspieszonym trybie. Wszystko idealnie po operacji! Dziękuję za opiekę nad synkiem. Jest Pan najlepszy!

lekarz Cezary Płatkowski

80-803 Gdańsk

Super lekarz.z powołania.w razie potrzeby skorzystam ponownie.spokojny opanowany z bardzo dobrym podejściem do pacjenta.pozdr
Opinia dodana przez: Małgorzata
{'id': 22130, 'name': u'Gda\u0144sk'} Chirurg naczyniowy
                                       lek. med. Przemysław Konczalski

lek. med. Przemysław Konczalski

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

Lifemedica
ul. Marii Skłodowskiej-Curie 3 (Budynek „Polon Park”, II piętro)
80-210 Gdańsk

Wspaniały i empatyczny, bardzo dokładny. Troszczy się o pacjenta. Dziękuję. Najlepszy na świecie. Przyjmuje też w pięknym miejscu Garden Clinic w Gdansku więc wszystko idealnie.
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Maciej Śledziński

Specjalistyczny Szpital Zakaźny
Smoluchowskiego 18
80-214 Gdańsk

Bardzo dziekuję Panu Doktorowi za operację i za zainteresiwanie i opiekę po operacji. Bardzo dobry lekarz. Lekarz z powołania. Wszystko dobrze wyjaśni, wytłumaczy, bez pośpiechu, bez stresu, uśmiechnięty i pomocny. Bardzo dziękuję.
Opinia dodana przez: Anna Munder

lekarz Grzegorz Szreder

SWISSMED Szpital
ulica Wileńska 44
80-215 Gdańsk

wybitnie uzdolniony manualnie . Operował męża i syna. bardzo miły i komunikatywny. serdecznie polecam

lekarz Mariusz Pona

Lekarz medycyny ratunkowej, Chirurg ogólny

80-803 Gdańsk

Bardzo dobry lekarz kompetentny wybitny specjalista otwarty trafne diagnozy . Leczył moje córki i zawsze w pełni zadowolenie oraz skutecznie pomagał jako pediatra i chirurg
Opinia dodana przez: Agnieszka