Lekarze Chirurg dziecięcy Gdańsk

lek. dent. Adam Zedler

ul. Stanisława Wyspiańskiego 9
80-432 Gdańsk

Najlepszy lekarz na świecie. Miły, cierpliwy, ciepły i przede wszystkim wybitny fachowiec. Tłumaczy i uspokaja.
Opinia dodana przez: Paulina

lek. dent. Gabriela Rak-Kundzicz

LUX MED
Al. Zwycięstwa 49
80-207 Gdańsk

Dziekuję i polecam!!!Super podejscie do pacjenta ,szybko i delikatnie.100% zadowolenia...............
Opinia dodana przez: Jarosław

lekarz Dariusz Sokołowski

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

ul. Elewów 12/9
80-298 Gdańsk

SUPER LEKARZ.WIZYTA U ONKOLOGA ,TO ZAWSZE STRES,ALE PAN DOKTOR POTRAFI WYTŁUMACZYĆ,ZLECA DODATKOWE BADANIA.JEST SPECJALISTĄ W SWOJEJ DZIEDZINIE.POLECAM KAŻDEMU
Opinia dodana przez: wkurzona

lekarz Marian Cimaszewski

Chirurg ogólny, Chirurg dziecięcy

Gdańsk

Rewelacja, polecam wszystkim!Oby było wśród lekarzy więcej takich wspaniałych i oddanych pacjentom lekarzy.

lek. stom. Agata Wilska

Stomatolog, Chirurg stomatolog

ul. Podwale Staromiejskie 106
80-844 Gdańsk

Wspaniała Pani doktor zajmująca się chirurgią stomatologiczną! Byłam u Niej 2 razy z potrzebą ekstrakcji zębów. Ma konkretne podejście do swojego fachu. Wyrywa dokładnie, szybko i bezboleśnie (posiada elektroniczne urządzenie do znieczulania) - zabieg jest na tyle dobrze robiony, że nie trzeba po nim stosować antybiotyku. Po zabiegu zawsze jest możliwość bezpłatnego przyjścia na obejrzenie i zmianę opatrunku. Nie zawyża kosztów leczenia. Gorąco polecam! :)
Opinia dodana przez: Patryk

lekarz Tomasz Podczarski

Przychodnia "Kilińskiego"
ul. Kilińskiego 34
80-452 Gdańsk

Polecam Dr. Podczarskiego nie to co dr .Kwiatkowski.Warto sie do dr Podczarskiego rejestrowac bo bardzo dobry lekarz
Opinia dodana przez: Magdalena

lekarz Piotr Rumianowski

Chirurg naczyniowy

Wileńska 44 (Swissmed)
Gdańsk

Zdecydowanie godny polecenia. Kompetentny i rzeczowy. Potrafi jasno i zrozumiale rozmawiać o chorobie. W dzisiejszych czasach to jest wzór lekarza. Innym i tym młodszym i tym starszym, i wiekiem i praktyką polecam nawet ponowny staż u Tak Wspaniałego Lekarza i Człowieka.
Opinia dodana przez: Jan

dr n. med. Grzegorz Michalski

Przychodnia Morena
ul Jaśkowa Dolina 105
80-126 Gdańsk

Najlepszy chirurg jakiego w życiu spotkałam.To dzięki niemu moje dziecko uniknęło kolejnej operacji a co za tym idzie zbędnego cierpienia.Wyleczył córce nawracającą przetokę metodą o której o dziwo żaden z Gdańskich specjalistów nawet nie wspomniał.Udzielił tak precyzyjnej i fachowej porady,że takich informacji nie otrzymałam od wszystkich lekarzy razem wziętych u jakich leczyliśmy się do tej pory.Zawsze uśmiechnięty,wesoły.Gdyby nie on nasze "piekło" ciągnęło by się pewnie w nieskończoność.Dla mnie ten człowiek ...

lekarz Maciej Murawski

Chirurg dziecięcy

Medyczne Laboratorium Diagnostyczne Gdańsk
Nowe Ogrody 1-6
80-803 Gdańsk

Wspaniały człowiek, anioł na ziemi. Od pierwszego kontaktu, rozmowy, ujął mnie swoim podejściem do pacjenta. Cierpliwy i wyrozumiały. Zaangażowany w dobro pacjenta i dążący do powrotu do zdrowia. Komunikatywny, wzbudzający ogromne zaufanie. Gdyby wszyscy lekarze mieli takie podejście, nie byłoby chorych dzieci. Serdecznie dziękujemy Panie doktorze za pomoc, oddanie i powrót do zdrowia córki, życzymy wszystkiego najlepszego. Krzysztofa Reszczyńska
Opinia dodana przez: Krzysztofa i córka Daria

Piotr Jarecki

Gdańsk

jestem bardzo nieufny w stosunku do lekarzy,jednak po 1ej wizycie bardzo przypadl mi do gustu.wszystko jeszcze przedemna ,lecz pierwsze spotkanie z dr.Jareckim pozwolilo mi utwierdzic sie w przekonaniu,ze chyba bedzie to ten lekarz,ktorego od dawna szukalem.w pelni popieram wszystkie pozytywne opinie ,zas gdyby ktos ocenil w sposob negatywny tego lekarza to nigdy nie dal bym temu wiary .zaznaczam ,ze jest to moja opinia po 1 ej wizycie i nie wierze,ze ...

dr hab. n. med. Stanisław Mazurkiewicz

Ortopeda, Traumatolog

Bohaterów Getta Warszawskiego 13 lok. 2
80-230 Gdańsk

Wspaniały specjalista. Uratował moje kolano zalecając ćwiczenia izometryczne. POzdrawiam i polecam Zbyszko

dr Karolina Mazurkiewicz

Kryspin Dent
Gdańsk

W zeszłym tygodniu doktor Mazurkiewicz usunęła mi ósemkę, zabieg wydaje się prosty bo co to za trudność wyrwać zęba ale jak zwykle diabeł tkwi w szczegółach. Pani Karolina zrobiła to tak delikatnie i fachowo że opuchlizna po zabiegu była znikoma, jeszcze nikt nigdy tak delikatnie nie usunął mi zęba. Wydaje się że to nic ale pół roku temu też usuwałem ósemkę u innego gdańskiego chirurga, z grzeczności tylko nie napiszę ...
Opinia dodana przez: Grzesiek

dr n. med. Grzegorz Halena

Chirurg naczyniowy

Specjalistyczne Gabinety Lekarskie MeaMedica
aleja Grunwaldzka 74
80-244 Gdańsk

Jestem pod wrażeniem wiedzy i umiejętności Pana doktora.Dziękuję za życzliwość i wyczerpujące odpowiedzi na moje pytania dotyczące dalszego postępowania po zabiegu.

lekarz Andrzej Gołębiewski

Chirurg dziecięcy

Partyzantów 49b
Gdańsk

Bardzo dobry lekarz,profesjonalne podejście do pacjenta i swojej pracy.Najważniejsze że pomógł mojemu synkowy.Polecam
Opinia dodana przez: Żanetta

lekarz Tomasz Wandzilak

Clinica Vitae
Konrada Guderskiego 72/3
80-180 Gdańsk

Najlepszy na świecie, zabieg bez kompikacji, a łatwo nie było. Polecam bardzo tego lekarza, naprawdę jest wybitnym klinicystą.
Opinia dodana przez: Natalia

Wojciech Kiewlicz

Chirurg stomatolog, Chirurg ogólny

Gdańsk

Polecam doktora Wojciecha Kiewlicza z Kliniki Dentium w Kartuzach, jakość świadczonych tam usług stomatologicznych jest na najwyższym poziomie. Profesjonalna obsługa personelu medycznego i rejestracji wraz z pieknym otoczeniem sprawiają, że na każdą wizytę umawiam się z przyjemnością.
Opinia dodana przez: Jan

lekarz Michał Zdunek

Chirurg ogólny, Chirurg naczyniowy

Uniwersyteckie Centrum Kliniczne
ulica Dębinki 7
80-952 Gdańsk

Doktor ma przyjazne podejście dzięki któremu łatwiej podzielić się wstydliwymi trudnościami, poświęca wystarczającą ilość czasu aby rozwiać wszystkie wątpliwości. Konsultacja na pewno nie była straconym czasem.

Arkadiusz Laurentowicz

Oddział chirurgii ogólnej - Szpital Specjalistyczny św. Wojciecha Adalberta Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej
80-462 Gdańsk

Oby wszyscy lekarze byli tacy, jak dr Arkadiusz Laurentowicz. Lepiej żyłoby się nam na tym świecie ! - wdzięczna pacjentka
Opinia dodana przez: Ewa

Dariusz Kutella

Chirurg stomatolog, Stomatolog

Gabinet
Szymanowskiego 59
Gdańsk

Pierwszy raz w życiu musiałem usunąć zęba, dodatkowo była to 7-mka która popsuła się kompletnie od środka, pękł korzeń a ząb stracił strukturę. Sam Doktor przyznał, że dawno nie miał takiego przypadku. Efekt przeszedł moje najśmielsze oczekiwania. 0 bólu i strachu, w każdym momencie widać było że Doktor, pomimo że ząb się "stawiał", doskonale wiedział co robi, wręcz z uśmiechem na ustach i żartując sobie, wyciągnął drania w kawałkach w ...
Opinia dodana przez: Michał G
Byłam u dr Kaska w Swissmed. Kiedy go odwiedziłem, nie pojawił się. Nikt nie wiedział, gdzie jest. Musiałem wracać do domu (200 km). Następnym razem, gdy go odwiedziłem, potraktował mnie jak numer. Może miałem za dużo pytań. Zdecydowałem się pojechać do innego szpitala.
Opinia dodana przez: Agnieszka