Lekarze Chirurg naczyniowy

prof. dr hab. n. med. Wojciech Wysocki

prof. dr hab. n. med. Wojciech Wysocki

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

UniCardia&UniMedica&UniEstetica Małopolskie Kliniki Specjalistyczne
Kluczborska 17 ( 2-3 piętro)
31-271 Kraków

Doktor Wysocki uratował mi życie. Nie ma lepszej rekomendacji. Dziękuję, że miałam możliwość leczenia u tak znakomitego lekarza.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Izabela Taranta

Mazowiecki Szpital Wojewódzki Sp. z o.o.
ul. Ludwika Kondratowicza 8
03-242 Warszawa

Byłam u pani doktor w Enel-Med - pani doktor była bardzo uprzejma i szczegółowo wytłumaczyła występujący u mnie problem/planowane badanie i możliwe leczenie. Wizyta bez zarzutów.
Opinia dodana przez: N.

lekarz Tomasz Niedźwiedź

Klinika Wiśniowa
Anieli Krzywoń 2
65-534 Zielona Góra

Dziękuję dr Tomaszowi Niedźwiedź oraz pielęgniarce towarzyszącej Izabeli Bekiesz za przeprowadzenie kolonoskopii i usunięcie polipa w Klinice Wiśniowej dn 06.02 2024r. Dziękuję państwu za wzorową atmosferę podczas tego zabiegu. Mam jeszcze dużego polipa odbytnicy (2 cm), którego można usunąć tylko w szpitalu. Mam skierowanie na Oddział Gastroenterologiczny. Terminy są odległe i aby się zapisać muszę pojechać najpierw z dokumentacją do szpitala i po ocenie lekarza, będzie można mnie zapisać na ...
Opinia dodana przez: Lucyna Mizera

dr n. med. Jerzy Michalak

Chirurg dziecięcy

Szpital Bielański
Warszawa

Polecam tego lekarza. Bardzo miły, sypatyczny. Nawiązał kontakt z dzieckiem. Mowił mu co robi,tłumaczył, był spokojny i cierpliwy.
{'id': 41595, 'name': u'Krak\xf3w'} Chirurg plastyczny
                                       lekarz Robert Małek

lekarz Robert Małek

Chirurg plastyczny

Chirurg plastyczny, powiększanie piersi, botoks korekcja nosa - Chirurgia plastyczna Robert Małek
Tuchowska 6B/5
30-618 Kraków

Witam wszystkich forumowiczów. Dziś mija 16 dni od mojej korekty nosa. Jako, że sama szukałam wielu odpowiedzi w internecie, na forach, poszukując odpowiedniego lekarza, pomyślałam, że było by fajnie jakby był ktoś kto opisał całą swoją „przygodę”, bo sama bym chciała przed swoją operacją coś takiego przeczytać ;-) Mój nos od zawsze był garbaty. Tzn może nie od zawsze, ale na pewno od okresu dojrzewania. Obecnie mam 25 lat. Nos ...
Opinia dodana przez: kopciuszek

prof. dr hab. n. med. Waldemar Kostewicz

Chirurg ogólny, Chirurg naczyniowy - Profesor

Kolmed Spółka Jawna Kompleksowa Obsługa Medyczna Dariusz Skowera i Wspólnik
Bursztynowa 2
04-749 Warszawa

Dzień dobry zostałem olany przez Dr Kostewicza, który wziął ode mnie kasę za 2 wizyty i nawet nie raczył do mnie zadzwonić chociaż obiecał. Jest mi z tego powodu mega przykro zwłaszcza ze długo szukałem lekarza. Chodziło o zapis na zabieg/opreracje - totalna olewka, nigdy więcej - straciłem 700zl
Opinia dodana przez: Michał

dr n. med. Paweł Białek

Szpital Czerniakowski
ul. Stępińska 19/25
Warszawa

Pan doktor niezadowolony, że przyszłam do niego na zdjecie szwów zasugerował, że powinnam pójść do szpitala publicznego. Po zdjęciu szwów rana lekko się otworzyła, pytając o to jak z nią postępować dostałam informację: NIC Z TYM NIE ROBIĆ, zapytałam także, czy taką ranę mogę normalnie myć, Pan doktor odpowiedział, że MYDŁO JESZCZE NIKOMU NIE ZASZKODZIŁO. W ciągu całej wizyty był niemiły, ostatecznie nie wiem jak postępować z raną. Plaster na ...

dr Konrad Maciejewski

Chirurg onkolog, Chirurg naczyniowy

Strefa Pacjenta
Gen. Bora Komorowskiego 37 lok. 210
03-982 Warszawa

Super chirurg! Pierś zrekonstruowana podczas mastektomii wygląda świetnie. Doktor ma niezwykłe podejście do pacjenta. Zawsze dostępny, uważny i nigdy zniecierpliwiony. Zapamiętujący człowieka-pacjenta i jego przypadek. Uśmiechem i ciepłem dodający otuchy do dalszego leczenia.
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Dagmara Korkuś

Klinika Wiśniowa
Anieli Krzywoń 2
65-534 Zielona Góra

Bardzo miła i kompetentna Pani Doktor. Wszystko jest jasno wytłumaczone, dba o komfort pacjenta. Zawsze znajduje czas dla swoich pacjentów. Polecam.
Opinia dodana przez: X

dr n. med. Marek Just

Chirurg ogólny, Endokrynolog

Śląski Ośrodek Onkologii "Sanivitas" Sp. z o.o.
Plac Akademicki 15/6
41-902 Bytom

Ja polecam . Zostałem zoperowany przez p. Marka . Czytam komentarze m no cóż, każdy ma prawo wyrazić swoje zdanie. Dlatego i ja skorzystam . Przed wieloma laty słyszałem o tym lekarzu jeszcze wtedy nie wiedziałem, że mam problem z tarczycą. W rodzinie miałem profesora doktora ortopedę traumatologa, wujka który wykładał na WAM w Łodzi. Jego pasją była nauka i leczenie ludzi. Jeździł Warburgiem :) Jak spotkałem pana Marka , ...
Opinia dodana przez: Krzysztof Kruczek
{'id': 7841, 'name': u'Szczecin'} Chirurg ogólny
                                       dr Ilona Osadowska

dr Ilona Osadowska

Chirurg ogólny, Medycyna estetyczna

Klinika Szczecin
al. Piastów 30
Szczecin

Nie polecę nikomu dr Osadowskiej. Wykonała u mnie zabieg liposukcji. Mój brzuch wyglada gorzej niż przed zabiegiem, jest bardzo nierówny. Gdy na kontroli zapytałam czy nie powinno to zostać poprawione, stwierdziła, ze to już leży w gestii fizjoterapeuty. Zarówno fizjoterapeuta, jak i inni lekarze którzy później widzieli mój brzuch jednoznacznie stwierdzili,ze to Jej błąd! Wyrzuciłam mnóstwo pieniędzy w błoto.
Opinia dodana przez: Kinga

lek. med. Tomasz Majewski

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

Centrum Medyczne Damiana - Wałbrzyska
Wałbrzyska 46
02-739 Warszawa

Opinię pranę zacząć od wyrażenia smutki, iż w poszczególnych kategoriach nie mozna przyznać zera gwiazdek zamiast dającej nadzieję jedynki. Moimzdaniem pan Tomasz powinie spróbować swych sił w wypieku bułek, bądź grze na harfie, gdyż jako lekarz posiadający kontakt z pacjentem kompetencje ma właśnie zerowe. Po odwiedzeniu w gabiniecie i uprzednim uiszczeniu solidnej oplaty za wizytę i czas, który teoetycznie powinien poświęcić pacjentowi, zostajemy otoczeni przez nader rozbujałe ego pana Tomasza, ...
Opinia dodana przez: Piotr

dr n. med. Michał Szostawicki

Chirurg ogólny, Chirurg dziecięcy

Klinika Okólna
ul. Okólna 3
10-699 Olsztyn

Chcąc wyobrazić sobie wzór lekarza, którego zadaniem będzie opieka nad naszym dzieckiem, nie musimy się wysilać, wystarczy spotkać się z dr Szostawickim. Jego kompetencje, wiedza, kontakt z pacjentem, uśmiech i całościowe podejście, sprawia, że wzór na idealnego lekarza jest gotowy. Pozdrowienia z Gdyni

dr n. med. Marek Szkiłłądź

Chirurg naczyniowy

Conrada 15
Warszawa

Bardzo kompetentny lekarz.Poświęcił dużo czasu,wszystko omówił i wyjaśnił. Dał wskazówki i zalecenia. Byłam na USG doplerowskie kończyn dolnych i konsultacji.
Opinia dodana przez: katarzyna

lekarz Piotr Kunicki

Specjalistyczne Centrum Medyczne Arkamedic
Łabędzia 67/18
43-100 Tychy

Wspaniały chirurg i człowiek.Same konkrety bez owijania w bawełnę.Wyjasnil na czym polega moje schorzenie i czego mogę oczekiwać w dalszym etapie leczenia. Cieszę się że trafiłem na takiego chirurga.
Opinia dodana przez: Marek

lekarz Beata Zapart

Chirurg dziecięcy

Szpital Pediatryczny
ul. Sobieskiego 83
43-300 Bielsko-Biała

Leczyła synu złamanie palca ręki, jestem raczej zadowolna, ale na NFZ, wtedy pacjentów jest dużo, a czasu na jedną osobę niedużo.

dr n. med. Krzysztof Lewandowski

Chirurg naczyniowy

Pielęgniarski Ośrodek Medycyny Środowiskowo- Rodzinnej "NOSOCOMA" s.c.
Grochowska 50
60-332 Poznań

UWAGA - opinia dotyczy pana doktora Krzysztofa Lewandowskiego z POZNANIA, chirurga naczyniowego (gabinety MEDIC). Wizytę mogę opisać w samych superlatywach. Byłem z wiekowym ojcem. Rozmowa bez pospiechu, do wyczerpania tematu, ZERO ponagleń czy objawów zniecierpliwienia. Okraszone tematycznym wykładem, z którego człowiek przeciętnie zorientowany w budowie ciała ludzkiego wiele się nauczy. Brawa dla Pana Doktora za "starą szkołę". Dziś to rzadkość. Zdecydowanie polecam.
Opinia dodana przez: Jaromir

lekarz Maciej Łabęcki

Centrum Medicover Podgórska
Podgórska 36
31-536 Kraków

Dziwią mnie negatywne opinie na temat pana doktora Łabędzkiego. Na każdej wizycie zarażał opanowaniem, odpowiadał na moje pytania i opowiadał na czym będzie polegała trudna operacja. Jestem już po niej i czuję ogromną wdzięczność do Pana Doktora i całego zespołu Oddziału Chirurgii Ogólnej Szpitala Rydygiera.
Opinia dodana przez: Ania
W czerwcu 2000 roku trafiłem do kliniki po kilkumiesięcznym pobycie w Brazylii.Tam mój stan pogorszył się,sądziłem,że odnowiła sie choroba wrzodowa dwunastnicy.Było inaczej,chodziłem z wylanym wyrostkiem przez kilka dni.Doszło do otorbienia,stąd powolny rozwój choroby.Operował mnie w Damianie dr Michał SpiegowskiMogę powiedzieć,że interwencja chirurgiczna uratowała mi życie.Usłyszałem,że miałem 50% szans na przeżycie.Pamiętam do dzisiaj.....
Opinia dodana przez: Adam
{'id': 41595, 'name': u'Krak\xf3w'} Chirurg ogólny
                                       dr n. med. Mirosława Buczynowska

dr n. med. Mirosława Buczynowska

Chirurg ogólny, Proktolog

Skopia Estetic Clinic Sp. z o.o.
Josepha Conrada 79
31-357 Kraków

Polecam ! Najlepsza lekarka pod słońcem, miła, zawsze pomocna , pożartuje . W negatywne komentarze nie wierzcie, bo chodzę kilka lat i jest to rewelacyjna osoba !!!
Opinia dodana przez: Marzena