Lekarze Chirurg naczyniowy

Chirurg ogólny, Proktolog

Centrum Medyczne Damiana - al. Zjednoczenia
Al. Zjednoczenia 36
01-838 Warszawa

Pani doktor zdobywała doświadczenie medyczne w rym chirurga w szpitalu Bielańskim w Warszawie, często w wymagających okolicznościach. Poznałem Panią doktor wiele lat temu i dziś cenię Ją za wewnętrzny spokój, rzetelność, nie uleganie wpływom, lecz sukcesywnej nauce i zdobywanym doświadczeniom. Pan dr Maria jest osobą wrażliwą wsłuchujący się w pacjenta i umiejącą wytłumaczyć co i jak. Pozdrawiam i polecam Panią Doktor.
Opinia dodana przez: Mariusz
{'id': 35984, 'name': u'\u0141\xf3d\u017a'} Chirurg ogólny
                                       lek. med. Przemysław Lipiński

lek. med. Przemysław Lipiński

CENTRUM MEDYCZNE ARGO
ul. S.Sterlinga 27/29
Łódź

W Łodzi jest masa chirurgów ale tylko dr Lipiński jest lekarzem specjalizującym się w leczeniu ran. W szpitalu chciano mi już amputować nogę ale na moje szczęście trafiłam do pana doktora który tak długo zajmował się moją nogą, że rana się zagoiła. Jestem dozgonnie wdzięczna i wszystkim gorąco polecam. Ponadto jest człowiekiem wyjątkowo sympatycznym, punktualnym i cierpliwym.
Opinia dodana przez: Małgorzata
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Protetyk stomatologiczny
                                       lek. dent. Maria Stenka

lek. dent. Maria Stenka

Protetyk stomatologiczny, Implantolog

Stenka Clinic
ul. Sejmu 4-letniego 2/172
02-972 Warszawa

Witam bardzo polecam pania dr jest po prostu super jako specjalista usuwala mi osemke i pozniej robila implant wszystko bylo super nic nie bolalo rozladowala moj stres przez zarty bylo super pozniej tez nic mnie nie bolalo ,jak przyszedlem zestresowany zaproponowala mi gaz rozweselajacy ale nie bylo takiej potrzeby :) Krys
Opinia dodana przez: krzysztof

dr n. med. Marcin Tchórzewski

Chirurg ogólny, Proktolog

Kopernik onkologia
Łódż ul.Paderewskiego 4
93-509 Łódź

Każdemu polecam żeby ma swojej drodze spotkał takiego człowieka , lekarza Empatyczny kompetentny, przemiły człowiek jest świetny w swoim fachu.
Opinia dodana przez: Ola
{'id': 6664, 'name': u'Olsztyn'} Chirurg dziecięcy
                                       dr n. med. Michał Puliński

dr n. med. Michał Puliński

Chirurg dziecięcy, Chirurg ogólny

Klinika Okólna
ul. Okólna 3
10-699 Olsztyn

To jest fachowiec. Na pierwszy rzut oka nieprzyjemny, ale zna się na swojej robocie i jest naprawdę dobry. Dziękuję bardzo.
Opinia dodana przez: jan

lekarz Marek Trzaskowski

BUD-GAZ Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Sp.zo.o.
Kasprzaka 25
01-224 Warszawa

Polecam dr Trzaskowskiego. Bardzo konkretny. Zabieg wykonany super profesjonalnie (usunięcie znamienia na skroni). Nie ma żadnego śladu.
Opinia dodana przez: pacjent

dr n. med. Włodzimierz Perczyński

Kolmed Spółka Jawna Kompleksowa Obsługa Medyczna Dariusz Skowera i Wspólnik
Bursztynowa 2
04-749 Warszawa

Niesamowicie kompetentny. Ogromna wiedza poparta sporym doświadczeniem.
{'id': 41595, 'name': u'Krak\xf3w'} Chirurg onkolog
                                       prof. dr hab. n. med. Michał Pędziwiatr

prof. dr hab. n. med. Michał Pędziwiatr

Chirurg onkolog

UniCardia&UniMedica&UniEstetica Małopolskie Kliniki Specjalistyczne
Kluczborska 17 ( 2-3 piętro)
31-271 Kraków

W imieniu moim i mojego taty ( Mieczysława ), chciała łam bardzo podziękować za opiekę i udaną operację . Pan Profesor już po raz drugi wykonał udany zabieg ratujący przed nowotworem i jego przeżutymi . Wykazując się perfekcjonizmem i empatią.Bardzo dziękujemy .
Opinia dodana przez: Agata

lekarz Mirosław Czech

Ortopeda, Chirurg dziecięcy

SZPZLO, poradnia diabetologiczna
Szczęśliwicka 36
Warszawa

Trafiliśmy do dr. Czecha razem z naszym bobasem na leczenie dysplazji stawów biodrowych w Szpitalu Dziecięcym gdy dziecko miało 1 miesiąc. Całość leczenia trwała 5 mies w tym 3 z rozwórką. W tym czasie byliśmy kilkukrotnie na kontrolach. Doktor profesjonalnie podszedł do problemu, za każdym razem robił USG wraz z opisem postępów leczenia, tłumaczył gdy mieliśmy wątpliwości co do prawidłowego noszenia rozwórki. Poświęcał dużo uwagi i czasu naszemu dziecku, wyznaczał ...
Opinia dodana przez: Jerzy
{'id': 8601, 'name': u'Katowice'} Chirurg plastyczny
                                       dr n. med. Marcin Sierociński

dr n. med. Marcin Sierociński

Chirurg plastyczny

CERAM-DENT Prywatna Opieka Stomatologiczna NZOZ Grażyna Opiłka
Zabrska 1/4
40-083 Katowice

Szczerze polecam Pana doktora . Miałam wykonana korektę powiek w znieczuleniu miejscowym. Po tygodniu ściągnięcie szwów i wszystko goi się jak należy. Teraz czeka mnie dalsza współpraca z Panem doktorem z czego mam nadzieję będę w dalszym ciągu zadowolona. Bardzo rzeczowy a zarazem uprzejmy czlowiek. Nic na siłę, to pacjent decyduje się świadomie na zabieg a Pan doktor rozważa najlepsza dla nas opcje zabiegów... 😉
Opinia dodana przez: Riwcia
{'id': 25484, 'name': u'Pozna\u0144'} Chirurg naczyniowy
                                       dr n. med. Maciej Zieliński

dr n. med. Maciej Zieliński

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

Specjalistyczna Praktyka Chirurgiczna
Na Szańcach 11a
Poznań

kompetentny ,uprzejmy, same plusy,, polecam ,godny zaufania ,przyjazny gabinet .bardzo pomocny,dobry kontakt z pacjentem ,
Opinia dodana przez: karina
{'id': 8601, 'name': u'Katowice'} Stomatolog
                                       lek. dent. Daniel Dłucik

lek. dent. Daniel Dłucik

Stomatolog, Chirurg stomatolog

Daniel Dłucik Prywatna Praktyka Dentystyczna
Panewicka 35
40-783 Katowice

Jeżeli robić implanty to tylko w Polsce u Doktora Daniela Dłucika. Nie ukrywam, że zanim poddałam się operacji chciałam poznać doktora i porozmawiać z nim. Spotkaliśmy się w Katowicach i bardzo szybko doszliśmy do porozumienia bo ja wiedziałam czego chce a on nie owijał w bawełnę tylko mówił co i jak. Widać, że to człowiek mocno zapracowany ale niezwykle rzetelny i sumienny. Po pierwszej operacji czułam się źle, ale o ...
Opinia dodana przez: Anna

lek. med. Anna Aseńko

Chirurg ogólny, Chirurg plastyczny

Dom Lekarski - Przychodnia i oddział szpitalny Piastów
al. Piastów 30
71-064 Szczecin

Mimo młodego wieku zdecydowałam się wykonać u Pani doktor plastykę powiek dolnych. Zabieg zmienił moje życie, wreszcie pozbyłam się mojego największego kompleksu, worków pod oczami. Wszystko robiłam prywatnie w SCM estetic w Krakowie, na konsultacjach Pani doktor była bardzo rzeczowo i wszystko dokładnie mi wytłumaczyła. Zabieg bez komplikacji, szybko mi się zagoiło.
Opinia dodana przez: Julia
{'id': 17685, 'name': u'Wroc\u0142aw'} Chirurg plastyczny
                                       dr hab. n. med. Andrzej Bieniek

dr hab. n. med. Andrzej Bieniek

Chirurg plastyczny, Chirurg ogólny

Pabianicka 25
Wrocław

Nie polecam tego lekarza . Jestem bardzo rozczarowana i zawiedziona podejściem Dr. Bieńka i całej placówki. Byłam pacjentką Dr. Bieńka gdy pracował jeszcze w szpitalu we Wrocławiu. Po rozpoznanej chorobie trądzik odwrócony operował mnie wycinając zmiany pod pachami. Dziś gdy zgłosiłam się do niego po kilku latach prywatnie gdy choroba wróciła , po otrzymaniu ode mnie maila klinika kazała mi zgłosić się na pilną konsultację gdyż jak twierdzili konieczne jest ...
Opinia dodana przez: Ola

dr n. med. Rafał Nowak

Stomatolog, Chirurg stomatolog

Akademicki Szpital Kliniczny Akademickie Centrum Opieki Stacjonarnej
ulica Borowska 213
50-556 Wrocław

Po pierwszych konsultacjach u dr byłam przerażona. Oschłe podejście, na pytanie w stylu a pani z czym przyszła, sama nie wiedziałam gdzie trafiłam i z kim mam rozmawiać. Byłam przygotowana ortodontycznie do zabiegu (modele ladnie się składały) a rzekomy dr zaglądnął w mój zgryz jakby niedowierzał że w ogóle mam wadę - ostatecznie ustalił termin, stwierdzając coś w stylu że będzie przeszczęśliwy jak mnie zoperuje - a co ja "królik ...
Opinia dodana przez: monia
{'id': 40647, 'name': u'Bydgoszcz'} Chirurg naczyniowy
                                       dr n. med. Michał Molski

dr n. med. Michał Molski

Chirurg naczyniowy, Flebolog

Szpital Eskulap
ul. Koperkowa 2 Osielsko
86-031 Bydgoszcz

Przeszłam zabieg laserowego usunięcia żylaków miały się wchłonąć żebym mogła iść na operację endoprotezy kolana . Żylaki się nie wchłonęły, operacji kolana nie miałam pieniądze wydałam . Byłam na wizycie z reklamacją za wizytę 500 zł i doktor może mi zrobić znowu na reklamację platna4500 i gwarancja że się uda to ok 50 procent nie polecam
{'id': 12609, 'name': u'Izabelin'} Chirurg ogólny
                                       dr n. med. Andrzej Sankowski

dr n. med. Andrzej Sankowski

Chirurg ogólny, Chirurg plastyczny

Dr Andrzej Sankowski Chirurgia Plastyczna
Leśna 37
05-080 Izabelin

Bardzo dobry fachowiec, wszystko szczegółowo tłumaczy, wyjątkowo cierpliwy o czy się przekonałam ;-) potrafi świetnie doradzić a jak trzeba odradzić. A efekty pracy rewelacja!
Opinia dodana przez: Ela

dr n. med. Leszek Siemion

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

Klinika Wiśniowa
Anieli Krzywoń 2
65-534 Zielona Góra

Pana Doktora cechuje bardzo wysoka kultura osobista , empatia , wrażliwość i troska o pacjenta .Te cechy połączone z kompetencjami zawodowymi dają poczucie bezpieczeństwa i pełnego zaufania .Czegoż chciec więcej ? Wdzięczna pacjentka :)
Opinia dodana przez: Grazyna
{'id': 41595, 'name': u'Krak\xf3w'} Chirurg plastyczny
                                       dr n. med. Rafał Pabiańczyk

dr n. med. Rafał Pabiańczyk

Chirurg plastyczny, Medycyna estetyczna

Face and Body Institute
Starowiślna 4/1
31-032 Kraków

U doktora Pabiańczyka powiększałam piersi w SCM clinic. Zdecydowałam się na niego ze względu na bardzo dobre opinie i nie zawiodłam się. Efekt w 100% mnie zadowala, piersi są jędrne, równe no i podstawa widocznie większe. Czas po zabiegu był praktycznie bezbolesny, to miłe zaskoczenie, bo chyba bólu bałam się najbardziej. O samym lekarzu powiem jeszcze, że jest bardzo profesjonalny, jasno tłumaczy i odpowiada na pytania. Polecam.
Opinia dodana przez: Pola
{'id': 40457, 'name': u'Grudzi\u0105dz'} Urolog dziecięcy
                                       dr n. med. Tomasz Hilger

dr n. med. Tomasz Hilger

Urolog dziecięcy, Chirurg dziecięcy

Zespół Poradni Specjalistycznych
Rydygiera 15/17
86-300 Grudziądz

JESTESMY POD WRAZENIEM PROFESJONALIZMU,RZETELNOŚCI I UPRZEJMOŚCI PANA DOKTORA.KONKRETNY,CIERPLIWY,PRZEDE WSZYSTKIM ZNAJDUJĄCY CZAS ZAWSZE NA SPOKOJNĄ ROZMOWĘ,A TO NIESTETY CORAZ RZADSZE.LEKARZ Z POWOŁANIA,KOLEDZY POWINNI BRAĆ Z PANA PRZYKŁAD.Z CAŁEGO SERCA DZIĘKUJEMY I Z CAŁYM SERCEM POLECAMY PANA DOKTORA,WSZYSTKIM POTRZEBUJĄCYM KONKRETNEJ I SZYBKIEJ POMOCY.DLA NAS JEST PAN BOGIEM
Opinia dodana przez: Nikodem P.