Lekarze Chirurg ortopeda Poznań

lekarz Karol Szymańki

Szpital ZOZ Nowe Miasto
Poznań

Dokonały lekarz, znający się na rzeczy, potrafi zdobyć zaufanie ludzie, polecam go każdemu kto ma jakiekolwiek problemy chirurgiczne, pracuję w kilku miejscach.

lekarz Paweł Janusz

CERTUS
ul. Grunwaldzka 156 Poznań
60-309 Poznań

Zdecydowanie polecam Profesjonalna opieka oraz normalne podejście do chorego. wysokiej klasy specjalista.
Opinia dodana przez: Sławomir

lekarz Anna Wejman-Matela

Medwind
Ostatnia 23
60-102 Poznań

Panią doktor Annę Wejman – Matelę poznałem podczas mojego pobytu w klinice na ul. Przybyszewskiego. Już podczas pierwszego kontaktu daje się odczuć u pani doktor życzliwość i bezpośrednie podejście do pacjenta. Jest to osoba, która przełamuje dystans pomiędzy lekarzem a pacjentem. Pani doktor jest cały czas dla chorych, zawsze znajdzie czas i zawsze odpowiada na zadawane pytania w sposób rzeczowy, a co ważne nie pokazuje zniecierpliwienia na powielające się pytania. ...
Opinia dodana przez: Dariusz

lekarz Sulaiman Kraiz

Bukowska 61
60-567 Poznań

Wspaniały czlowiek lekarz z powołania. Wizyta,diagnoza leczenie na wysokim poziomie skuteczne leczenie. Takich lekarzy nam potrzeba. Gorąco polecam wizyty u Pana doktora ortopedy.!!!

lekarz Przemysław Westerski

Kardiochirurg, Chirurg dziecięcy

Szpital Kliniczny im. Karola Jonschera Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu
Szpitalna 27/33
60-572 Poznań

Świetny lekarz uratował życie mojemu synkowi, kompetentny i zawsze pomocny poświęcał nam mnóstwo czasu zawsze uprzedzało możliwych powikłaniach

prof. dr hab. n. med. Konstanty Tukałło

Medica Pro Familia
ulica Ziębicka 16
60-164 Poznań

Profesor Tukałło operował mnie na stulejkę i jestem z wyników tej operacji bardzo zadowolony

lekarz Marcin Gil

Chirurg urazowy

ulica szwajcarska
Poznań

pełen profesjonalizm, polecam! Mam probem z barkiem i szybko polecił zrobić odpowiednie badania!

lekarz Jacek Grabias

Przychodnia Wielospecjalistyczna
Juraszów 7/19
60-479 Poznań

Lekarz uprzejmy,wyjaśnia wszystko dokładnie, odpowiada na każde pytanie.Cierpliwy i z empatią dla pacjenta.Bardzo dobry chirurg.Godny polecenia.
Opinia dodana przez: Izabela

lekarz Piotr Kubacki

ICR Sp. z o.o.
ul. Jana Pawła II 14
61-139 Poznań

Jestem bardzo zadowolona, Pan doktor wyjaśnił mi wszystkie zapytania dotyczący mojego stanu, było profesjonalnie , życzliwie z sercem do pacjenta
Opinia dodana przez: Poznanianka

lekarz Renata Kędziora-Bartkowska

NZOZ Nad Matką i Dzieckiem Szpital Dziecięcy im. B. Krysiewicza
ul.Krysiewicza 7/8
Poznań

Na prawdę dobra pani doktor. Pełna informacja stanu zdrowia dziecka. Cierpliwie odpowiada na zadane pytania, wszystko tłumaczy. Dziecko po operacji bardzo szybko wróciło do formy.

lekarz Janusz Wasiewicz

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

Wielkopolskie Centrum Onkologii
Garbary 15
60-101 Poznań

4 operacje (jelito grube usunięcie nowotworu,wyłonienie a póżniej usunięcie stomii,przepukliny) Super fachowiec,wielkie serce dla pacjentów.Uratował mi życie .Dziękuję.
Opinia dodana przez: Krzysztof

lekarz Amgad Elnur Elhag

ulica Uradzka 18 N
60-012 Poznań

Żałuję, ze ten lekarz nie przyjmuje w mojej przychodni, lekarz rodzinny ze Zdrovity pan Przemysław K-S ( to jakaś pomyłka z wyborem zawodu) odmówił badań i leczenia, pan Amgad nie miał żadnych problemów z przyjazdem do chorego. Wykonał profesjonalnie pełen zestaw badań - dziekuję.
Opinia dodana przez: Wiesław

lekarz Małgorzata Hojan-Osicka

Chirurg ogólny, Urolog

Słomiana 13
61-625 Poznań

Zawsze uśmiechnięta życzliwa. Fachowość na najwyższym poziomie. Jestem niezmiernie wdzięczny za uratowanie życia. DZIĘKUJĘ....
Opinia dodana przez: Zbigniew

lek. med. Jacek Hołderny

Szpital św Wojciecha
Bolesława Krzywoustego 114
61-144 Poznań

Bardzo dobry lekarz kompetentny i skuteczny w leczeniu . Chory pod jego opiekom i leczeniem czyje się psychicznie mocny i pewny wyjścia ze stanu chorobowego
Opinia dodana przez: Michał

lek. dent. Adam Parowicz

Chirurg stomatolog

Jeżycka 48/2
60-865 Poznań

Jestem bardzo zadowolona ze trafiłam do Pana Dr. Profesjonalista, człowiek który robi to z pasją. A do tego niedrogi. Polecam!
Opinia dodana przez: adriana
super lekarz,operowałmi wraz z dr gilem złamany staw skokowy,operacja udana,wzorowa.janusz

dr hab. n. med. Maciej Biczysko

Gwiaździsta 37 A
60-149 Poznań

Pan doktor to człowiek profesjonalista, pełen poświęcenia, cierpliwy. Trafnie zdiagnozował przyczynę mojego bólu brzucha i skutecznie zaopiekował się tym pod względem medycznym. Bardzo polecam tego profesjonalnego !!!
Opinia dodana przez: Anita

lekarz Witold Kycler

Chirurg ogólny, Gastrolog

pl. Wiosny Ludów 2 lok. 122
61-831 Poznań

DR WITOLD KYCLER TO NAJLEPSZY LEKARZ. PROFESJONALISTA W KAŻDYM CALU. W KONTAKCIE.Z PACJENTEM ZAWSZE PEŁEN EMPATII I CIERPLIWOŚCI. LEKARZ GODNY POLECENIA.
Opinia dodana przez: Hanna

lekarz Agnieszka Pankowska-Paszyńska

Chirurg dziecięcy

NZOZ Nad Matką i Dzieckiem Szpital Dziecięcy im. B. Krysiewicza
ul.Krysiewicza 7/8
Poznań

Pani doktor jest bardzo dobrym lekarzem. Rzeczowo tłumaczy proces leczenia. Nie spieszy się w trakcie wizyty, odpowiada na każde pytanie. Uśmiechnięta, miła i uprzejma. Godna polecenia.
Opinia dodana przez: Weronika

lekarz Paweł Mizerny

Skwierzyńska 37
61-615 Poznań

Usługa konsultacji i zabieg usuwania znamion bezbolesna szybka i bez śladu. Dodam, że tylko dzięki rozmowie i pozytywnej konsultacji, doświadczeniu Pana Doktora zdecydowałem się na usuniecie znamion ,które przeszkadzały mi od kilku lat.Szkoda,że tak późno spotkałem takiego lekarza.Polecam
Opinia dodana przez: Artur