Lekarze Chirurg ortopeda Poznań

dr n. med. Andrzej Ratajczak

Szpital św Wojciecha
Bolesława Krzywoustego 114
61-144 Poznań

Nie mam słów wdzięcznosci dla Pana Doktora za przeprowadzoną operacje, po której chce mi się żyć... Miałam bardzo duże przepukliny pooperacyjne, brzuch 7,8mc ciąży, brak pępka, zrosty.. Doktor się napracował, ale efekt przeszedl moje oczekiwania. Nikt inny nie zrobiłby tego lepiej. Pan Doktor został mi polecony, a teraz ja będę dr polecać... Wspaniały, życzliwy człowiek o wielkim sercu dla pacjenta.. Jestem teraz pozytywnie nastawiona na przyszłość i szczęśliwa.. Dr nie ...
Opinia dodana przez: Ewelina

lekarz Tomasz Wierzbicki

Wizyty Domowe
Grunwaldzka 66
60-311 Poznań

Polecam bardzo dobre podejście do pacjenta. Lekarz bardzo sympatyczny. Wszystko że spokojem tłumaczy

lekarz Bogusław Tomiak

Chirurg ogólny, Urolog

Medica Pro Familia
ulica Ziębicka 16
60-164 Poznań

Lekarz godny polecenia uprzejmy, wyrozumialy, cierpliwy, dokladny naprawde doktor z powolania. !!! Polecam z czystym sercem. Iwona

lekarz Konrad Rapalski

Łozowa 90 B/14
61-443 Poznań

swietny lekarz godny polecenia po dzisiejszej wizycie moge stwierdzic ze,sympatyczny i bardzo uprzejmy ,podpowiedział co robic aby reka była sprawna ,polecam tego lekarza
Opinia dodana przez: ewelina

dr n. med. Krzysztof Niciejewski

Prywatna Lecznica Certus
Wagrowska 6
61-369 Poznań

Od wrzesnia 15r cierpiałam z powodu bólu obu stawów biodrowych na skutek głębokich zmian zwyrodnieniowych w stawach.Zażywalam tramal 4xdz. aby móc jakoś funkcjonowac., chodząc o 2 kulach.Doktor Niciejewski w ciagu 3tygodni podjąl decyzje o operacji endoprotezy jednego stawu po uprzednich niezbednych badaniach.W sposóp przystepny wyczerpujący wyjaśnił przebieg operacji ewentualne powiklania jak i rokowanie.Okazał się być lekarzem z dużą wiedzą praktykiem kompetentnym i wiarygodnym .Wszczepienie endoprotezy tak trudnego zabiegu odbyło sie ...
Opinia dodana przez: UrszulaOlejniczak

lek. med. Krzysztof Frąckowiak

Ortopeda, Traumatolog

Szpital św Wojciecha
Bolesława Krzywoustego 114
61-144 Poznań

Ten lekarz jest godnym pochwały i uznania. Podejście do pacjęta, życzliwość wiedza i profesjonalizm są wzorem do naśladowania. Na własnym przykładzie mogę powiedzieć, że ma ręce które leczą, jest doktorem Wilczórem XXI wieku. Życzliwość, wiedza, profesjonalizm i zaangażowanie to cechy którymi wyróżnia się doktor Krzysztof Frąckowiak. Bardzo polecam! Sławek
Opinia dodana przez: Sławomir

lekarz Maciej Zieliński

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

Wilczak 18 K/16
61-625 Poznań

Bardzo kompetentny z wszechstronnym podejściem lekarz, świetny diagnosta i chirurg, udziela odpowiedzi na wszystkie pytania chorego, nie lekceważy żadnych objawów, bardzo profesjonalne i holistyczne podejście do pacjenta. Polecam.
Opinia dodana przez: Hania D

lekarz Piotr Szabłowski

CERTUS
ul. Grunwaldzka 156 Poznań
60-309 Poznań

Przyjazny, godny zaufania , profesjonalny. Miałam zabieg 5 dni temu i bardzo cieszę się, że własnie tego lekarza wybrałam

lekarz Grzegorz Kierzynka

Chirurg ogólny, Chirurg plastyczny

SOLUMED
Ul. Wyrzyska 18
60-425 Poznań

Pan doktor to skarb polskiej chirurgii plastycznej. Doskonały i utalentowany specjalista, cierpliwy, pomocny, wyrozumiały, miły, stwarzający aurę bezpieczeństwa. Fajny człowiek. Dziękuję Panu doktorowi za wszystko:)
Opinia dodana przez: Marta

lekarz Roman Olszewski

Chirurg ogólny, Kardiochirurg

Nafis S.A.
ulica Murna 3 A/2
61-771 Poznań

Witam. Chciałbym podzielić się z wami opinia na temat lekarza który pracuje na oddziale kardichirurgii w Wielkospecjalistycznym Szpitalu Miejskim im. J. Studia w Poznaniu Romana Olszewskiego. Gdyby nie ten znakomity lekarz mój tata prawdopodobnie by nie żył. Mój tata 4 lata temu przeszedł operację usunięcia tętniaka i wszycia w to miejsce protezy aortalnej która przeprowadzał również Roman Olszewski. Po 4 latach od operacji niestety zrobił się kolejny tętniak. Mój tata ...

lekarz Franciszek Tobjasz

Palacza Macieja 120 D/2
60-278 Poznań

Dzień dobry dziś byłam 1 raz na wizycie u Pana dr.Franciszka Tobiasza jestem bardzo mile zaskoczona wizytą .Pan dr poświęcił tyle czasu wytłumaczył jaki będzie przebieg leczenia na 100% .👍👌.Takich lekarzy więcej godny polecenia.Szkoda że wcześniej nie trafiłam do Pana dr.Tobiasza
Opinia dodana przez: Aldona

lekarz Piotr Harasymczuk

Ortop Poliklinika
ul. Jana Umińskiego 21
61-518 Poznań

Nie wiem w jakich schorzeniach się specjalizuje ten lekarz, ale czuje, że jestem na to chora :-) Cóż za uśmiech!
Opinia dodana przez: Aleksandra

lekarz Marcin Grochowalski

Rejonowa Stacja Pogotowia Ratunkowego w Poznaniu
ulica Rycerska 10
60-346 Poznań

Dr.GROCHOWALSKI Marcin jest bardzo dobrym lekarzem i spcjalista, leczy mnie 8 lat jestem bardzo zadowolona.
{'id': 25484, 'name': u'Pozna\u0144'} Torakochirurg
                                       dr n. med. Bartłomiej Gałęcki

dr n. med. Bartłomiej Gałęcki

Torakochirurg, Chirurg klatki piersiowej

Wielkopolskie Centrum Pulmonologii i Torakochirurgii
ul Szamarzewskiego 62 Poznań
Poznań

Jestem niezmiernie zadowolony z usług doktora Bartłomieja Gałeckiego, specjalisty w dziedzinie torakochirurgii. Jego profesjonalizm i zaangażowanie sprawiły, że każda wizyta w poradni była dla mnie i mojego wujka Błażeja niezwykle pozytywnym doświadczeniem. Doktor Gałecki wykazał się doskonałym rozpoznaniem i wnikliwością w analizie stanu zdrowia mojego wujka. Dzięki jego kompetencjom poczuliśmy się oboje w pełni zaufani i bezpieczni podczas całego procesu diagnostycznego. Jego umiejętność skutecznej komunikacji sprawiła, że nawet trudne do ...
Opinia dodana przez: Krzysztof Czobodziński

Maciej Krzak

NZOZ Klinika Grunwaldzka
ulica Grunwaldzka 325
60-166 Poznań

Nie znam lepszego specjalisty ortopedy. Dziękuję Panie Doktorze za wyleczenie, za cierpliwość do mnie.

dr hab. n. med. Przemysław Pyda

Szpital im Franciszka Raszei
Słowackiego 12 lok. 1
Poznań

Trafiłem do Pana Doktora z polecenia znajomego. Od 3 lat zmagam się z problemami z trzustką po przebytym OZT. Pan Doktor wnikliwie wytłumaczył mi co powinienem zrobić i zasugerował usunięcie pęcherzyka żółciowego.Ani chwili się nie wahałem. Po kilku dniach odebrałem telefon informujący o dacie stawienia się w szpitalu. Pobyt w szpitalu, zabieg operacyjny i wypis ze szpitala przebiegły w expresowym tempie. Operacja była na tyle fachowo przeprowadzona, że nie musiałem ...
Opinia dodana przez: Rajmund

dr n. med. Robert Matuszewski

Chirurg ogólny, Traumatolog

GABINET ORTOPEDYCZNY
KÓRNICKA 24
61-141 Poznań

Dziękuję Panu Doktorowi za zdrowie o które bardzo bałam się!!! Zadbał, udzielił porad, odpowiednie leczenie , uprzejmy miły a stres potrafi minąć!!! Dziękuję z serducha!!!

lekarz Wojciech Turkiewicz

Chirurg ogólny, Flebolog

Specjalistyczne Centrum Diagnostyczno-Lecznicze "Bamberski Dwór"
ul. św. Wawrzyńca 11
60-101 Poznań

Bardzo dobry specjalista, szczerze najlepszy lekarz jakiego znam, do tego sympatyczny, wytłumaczy wszystko na spokojnie. Naprawdę polecam

dr Artur Szabelski

rzeczypospolitej
Poznań

Lekarz bardzo dobry nie na 5 gwiazdek tylko na 10👍Z cała pewnością polecam go wszystkim ktorzy potrzebują fachowej pomocy

dr hab. n. med. Sylwia Grodecka-Gazdecka

Chirurg onkolog

Szadecka 5
60-162 Poznań

Pani Profesor to prawdziwy Lekarz i Przyjaciel pacjenta. Kompetencja, wrażliwość , umiejętne podejście na najwyższym poziomie.Pacjent jest traktowany podmiotowo. Zawsze szuka najlepszych rozwiązań.Wspaniały onkolog, chirurg, a przede wszystkim Człowiek.
Opinia dodana przez: Beata