Lekarze Chirurg stomatolog Łódź

Jacek Tomikowski

Chirurg stomatolog, Stomatolog

ulica Sienkiewicza 101/109/102
90-301 Łódź

świetny specjalista, wczasie zabiegu nie rozmawia, jest całkowicie skupiony na wykonywanych czynnościach, delikatny i zdecydowany gdy jest to konieczne. Małomówność jest odbierana przez niektórych pacjentów jako wada. Ja uważam to za zaletę. Mam wrażenie ,że jest wybitnym specjalisą, posiada dużą wiedzę i doświadczenie.

dr n. med. Małgorzata Kot

Chirurg ogólny, Chirurg plastyczny

Gabinet Vision Express
Piotrkowska 24
90-269 Łódź

Pani doktor chyba bardzo chce tylko u sobie prywatnie zabiegi robić, moja mama 51 lat była w poradni, chce w ramach NFZ przejść plastykę górnych powiek, wskazanie od okulisty o problemach z widzeniem, powieka wchodzi już na źrenice i przysłania widzenie bardzo, a co jej Pani doktor powiedziała, że to już z racji wieku więc tylko prywatnie odpłatnie może sobie to zrobić!!!! Ciekawe czy Pani doktor weźmie odpowiedzialność, jakby mama, ...
Opinia dodana przez: Kinga

lek. dent. Katarzyna Dąbrowska

Wileńska 36 m. 15
94-011 Łódź

Profesjonalizm na najwyższym poziomie. Wspaniały lekarz z cudownym podejściem zarówno do małych dzieci jak i starszych osób. Leczymy się u pani doktor od 7 lat całą rodziną i zawsze jesteśmy zadowoleni z efektów leczenia. Pani doktor jest pani cudownym człowiekiem i lekarzem. Polecam z całego serca.
Opinia dodana przez: Jarosław
Zdecydowanie odradzam! Brak poszanowania godności pacjenta!Będąc już na stole operacyjnym,po znieczuleniu dowiedziałem się przez przypadek,że proteza jądra jest zdecydowania za mała.Gdyby nie moje pytanie taki implant zostałbym wszczepiony.Prawdziwym zaskoczeniem była dopiero odpowiedz tego pana- innych nie mieli i generalnie zabieg się nie odbył,bo to ja się nie zdecydowałem.Szpital WAM i profesor Sosnowski.Jeszcze raz odradzam!!

lek. dent. Aras Hasan

durandent
gogola 7 m3
92-302 Łódź

Niewiarygodne jaki to partacz. Chodzilam do niego przez kilka lat, ufajac mu bezgranicznie i przyjezdzajac do niego ponad 100 km (pomimo wielu kiepskich opini w internecie), bo po pierwsze byl w miare niedrogi, a po drugie mial fajne podejscie do pacjentow, potrafil zartowac i rozluznic atmosfere. Plomby jednak dosc szybko sie "wypukiwaly". Pol roku temu, z braku czasu, poszlam do stomatologa w moim miescie i okazalo sie, ze pomimo, iz ...
Opinia dodana przez: Kasia

dr n. med. Beata Lubowiedzka

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

GRAVITA,Diagnostyka i Leczenie Niepłodności
ulica Kniaziewicza 20A
91-347 Łódź

Pani Doktor ma świetnie podejście do dzieci oraz bardzo dobrze wykonuje swoją prace. Chodzimy do Pani Doktor z dziećmi od 3 lat i nigdy jeszcze nigdy się nie zawiedliśmy. Dzieci mają piękne, zdrowe zęby i chętnie odwiedzają „ciocie” :) napomknę tylko, że poprzedni stomatolog próbował leczyć dzieciom zęby na siłę i bardzo ich tym zraził, więc byliśmy z mężem w wielkim szoku, kiedy dziecko po pierwszych wizytach u Doktor Lubowiedzkiej ...
Opinia dodana przez: Paulina

lekarz Joanna Jóźwiak

S-dent Gabinety Stomatologiczne
10-go Lutego 5a
90-437 Łódź

Nie polecam S-Dent i Pani dr Jóźwiak. Brak kompetencji - sprawdziłem bo skonsultowałem jej diagnozę z innym stomatologiem. Duża różnica przy samym badaniu i podejściu do tematu. Uchroniłem się przed utratą zęba. Instytucja bezduszna, nastawiona na zysk, bardzo droga. Naciągają na maxa. Odradzam z całego serca. Pacjenci bólowi, mimo że jest się stałym pacjentem traktowani z buta. Jakiś koszmar i dziwię się że nadal mają naiwnych pacjentów.

lek. dent. Mariusz Burzyński

Gdańska 91/93
90-613 Łódź

jestem zadowolona z leczenia i polecam.wyleczył mi zęba którego inni nie chcieli ratować. bardzo ładne korony, mały stresik jak to w takiej sytuacji ale warto było.ceny całkiem przyzwoite.

dr Halina Żak

Ośrodek diagnostyki
Wyszyńskiego 25B
94-047 Łódź

Jestem po dwóch wizytach i jestem bardzo zadowolona :). Pani doktor robi wszystko sprawnie i starannie. Oprócz tego jest bardzo miła i sympatyczna. Polecam wszystkim. Ja z pewnością tam wrócę.
Opinia dodana przez: kasia

dr n. med. Zbigniew Morawiec

Chirurg onkolog

Szpital Kopernika
Łódź

Trzeba przyznać, że prof. Morawiec jest dobrym lekarzem i świetnym specjalistą. Ma też profesjonalne podejście do pacjenta. Jest też sympatyczny.
Opinia dodana przez: Bożena

dr n. med. Robert Hasiura

Przychodnia
Wólczańska 155
90-525 Łódź

Świetny chirurg proktolog. operował mi nowotwór odbytu. Operacja i rehabilitacja przebiegła bez żadnych komplikacji.
Opinia dodana przez: Grzegorz

Joanna Bilska

al. 1 Maja 49 lok. 4
90-740 Łódź

Psuje zdrowe zęby, a te co leczy finalnie i tak trzeba wyrwać. Strata pieniędzy, czasu, nerwów i co gorsza zębów. Nie mogę powiedzieć "nie polecam" bo ODRADZAM i PRZESTRZEGAM! Rozmawia przez telefon podczas obsługi pacjenta. Bardzo nieprofesjonalna. UWAGA - Namawia znajomych do wystawiania pochlebnych opinii. Ostatni raz byłem jakieś sześć lat temu i od tego czasu nie ma dnia żebym jej nie wspominał przy okazji przymusowego dzięki tej pani grzebania ...
Opinia dodana przez: marek

lek. dent. Monika Cicin-Sain

Prywatny Gabinet Lekarski
Zwrotnikowa 16
93-485 Łódź

Super pani doktor ! Jestem zachwycony swoimi nowymi koronami ,w końcu mogę się uśmiechnąć i nie muszę się już wstydzić . Pani doktor jest bardzo miła i pomocna , nie ma się do czego przyczepić . Polecam !!
Opinia dodana przez: Adrian

prof. dr hab. n. med. Adam Dziki

Chirurg ogólny, Proktolog

Uniwersytecki Szpital Kliniczny nr 2 im. Wojskowej Akademii Medycznej
Łódź

Jestem wdzięczna. Pan profesor uratował życie mojego męża. Bardzo dziękuję, często wspominam choć minęło już wiele lat. Z wyrazami szacunku Trzustka z Pabianic
Opinia dodana przez: Dorota

dr n. med. Andrzej Grzegorzewski

Chirurg ogólny, Traumatolog

MULTI-MED PLUS Sp. z o.o
Łódź, ul. Kopernika 67/69
90-533 Łódź

Witam jestem 2 tygodnie po operacji łokcia po wypadku druty i nie tylko w ręce bardzo dobrze wykonana operacja dobrze złożona reka 😊
Opinia dodana przez: Weronika
Lekarz nieprzyjemny, nie zbyt zainteresowany pacjentem, przyjmuje po łebku byle szybko i następny a przecież to nie piekarnia żeby przyjmować szybko szybko ... Zniszczył mi skórę - bardzo brzydko pozszywał, blizny zostaną do końca życia. NIE POLECAM CHYBA, ŻE PRYWATNIE to wtedy może ma inne podejście do pacjenta (za kasę)
Opinia dodana przez: Anna

lek. dent. Anna Słoniowska

ul. Traktorowa 23A
91-116 Łódź

Pani doktor jest przykładem lekarza z powołania.Potrafi wytłumaczyć i rozwiązać problem bez bólu.Pełen profesjonalizm i bardzo miła atmosfera.Polecam w 100%
Opinia dodana przez: Piotr

lek. dent. Joanna Białas

Rajdowa 14/m.42
94-003 Łódź

Nie polecam doktor Joanny Białas. Jej poziom empatii, którą każdy dentysta powinien posiadać, jest bliski zera. Zastanawiało mnie i dziwiło dlaczego dentysta ze stażem 10+ lat nie ma żadnych opinii online, ale pomimo to zaryzykowałam, i żałuję. Pani Joanna jest nieprzyjemna w obyciu, nie uśmiecha się, nie potrafi nawiązać kontaktu z pacjentem i wprowadzić miłej atmosfery podczas wizyty. Wielu dentystów potrafi dobrze leczyć zęby, ale wraca się do tych, którzy ...
Opinia dodana przez: Daisy

lek. dent. Ewa Szram

EviDent
Nawrot 14
Łódź

Znakomita pani doktor. Bardzo miła, ma dobre podejście do pacjenta, także do dziecka. Oprócz leczenia ubytków, doskonale wykonuje prace protetyczne. Gorąco polecam!!!

lekarz Bogdan Jegier

Chirurg ogólny, Kardiochirurg

"Centrum Medyczne Szpital Świętej Rodziny'''' Sp. z o.o.
ulica Wigury 19
90-302 Łódź

Pozostaje 11 rok po operacji tzw. rewaskularyzacji mięśnia sercowego w krążeniu pozaustrojowym.( Bajpasy, wszystkie trzy tętnice) powiem krótko, operacja przeprowadzona bardzo fachowo, blizna po wewnętrznym brzegu piersi, mało widoczna i tu już fachowość zachacza o plastyke. Bez jakichkolwiek powikłań. Po samej operacji nic mnie nie bolało, absolutnie nie czułam się jak po operacji. W domu krótko po zabiegu funkcjonowałam tak jak przed, oczywiście bez dźwigania. Szacunek panie doktorze, jest pan ...
Opinia dodana przez: Ewa Cygan