Lekarze Chirurg stomatolog Łódź

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

Lident
Zgierska 233
91-495 Łódź

Fantastyczny lekarz, polecam wszystkim, zarówno dzieciom jak i dorosłym. Bardzo fachowe porady i miła atmosfera.

lekarz Emilia Kabzińska

Gabinet Stomatologii Rodzinnej
Elsnera 11 (blok 19)
92-504 Łódź

Świetny lekarz, 100% profesjonalizmu. Pani Doktor jest niezwykle zaangażowana w pracę, troszczy się o swoich pacjentów jak o bliskie osoby. Do tego jest bardzo delikatna, tłumaczy co robi, u niej na fotelu nie sposób się bać. Mam pełne zaufanie do wiedzy Pani Doktor, umiała pomóc w sytuacjach gdy inni dentyści rozkladali ręce. Gorąco ją wszystkim polecam!
Opinia dodana przez: Izabela

dr n. med. Jacek Cywiński

All-Med Centrum Medyczne
ul. ks. kard. Wyszyńskiego 29
94-048 Łódź

Moja historia jest krótka. Po zdiagnozowaniu przepukliny pachwinowej umówiłem się na wykonanie zabiegu w Centrum All-Med. W Centrum zgłosiłem się w piątek ok. 17 i po przejściu procedury wstępnej około godz. 19 leżałem już na stole operacyjnym. Zabieg laparoskopowy z kamerką w pełnym znieczuleniu trwał godzinę, operator - dr Jacek Cywiński. Po wybudzeniu w pokoju otrzymałem kroplówkę, a po pewnym czasie zastrzyk na sen. Sen w miarę spokojny, chociaż bez ...
Opinia dodana przez: Czesław

lek. stom. Adam Kaczmarek

Stomatolog, Protetyk stomatologiczny

Gabinet
ul. Wólczańska 234a
Łódź

Od Pana Adama zawsze wychodzę uśmiechnięta. To stomatolog, do którego chodzi się bez strachu. Zawsze jest cierpliwy, uprzejmy i profesjonalny. Szczerze polecam.
Opinia dodana przez: Ewa

lek. dent. Ewa Sękalska

Stomatolog dziecięcy

Oddział Manufaktura
Drewnowska 58
91-002 Łódź

Przychodzę od lat ze swoimi dziećmi. Pani doktor jest cierpliwa i zawsze uśmiechnięta. Dzieciaki ja uwielbiają
Opinia dodana przez: Przemyslaw

Magdalena Kacprzyk

Staniszewski Dent
Zakładowa 64; Zakładowa 84
95-040 Łódź

Idealna specjalistka .Super podejscie do pacjeta,sympatyczna z niecierpliwosia czekam na jej powrot do pracy :)
Opinia dodana przez: admin

lek. dent. Adam Lisik

Przychodnia Stomatologiczna
Królewska 7/11/4
93-319 Łódź

Pełen profesjonalizm pod każdym względem!!! Ogromna wiedza, praca na nowoczesnych urządzeniach stomatologicznych, świetna higiena pracy. Lekarz od zadań specjalnych.Polecam Foxmed Tomaszów Maz.
Opinia dodana przez: Sylwia

dr Przemysław Lik

Chirurg onkolog, Chirurg ogólny

Dr Lik Clinic - centrum medyczne
Drewnowska 49A/lok. 13
91-002 Łódź

Z czystym sumieniem mogę polecić Pana doktora. Profesjonalista w tym co robi, bardzo dobre podejście dla pacjenta. Zabieg wykonany na poczatku marca w bardzo miłej atmosferze , dzięki rozmowie z doktorem nawet stres udalo się opanować. Przesympatyczny lekarz z powołania, z poczuciem humoru, poświęca czasu tyle ile trzeba pacjentowi, co jest bardzo ważne. Jeśli chirurg to tylko doktor Przemyslaw Lik. Polecam jeszcze raz Pana doktora i pozdrawiam serdecznie.
Opinia dodana przez: Justyna Jerczynska

lek. dent. Wojciech Goździewicz

NZOZ Coradent
Łódź ul.Lisciasta 88
91-357 Łódź

Pan Doktor wykonał u mnie ekstrakcje ósemki. Jestem pod ogromnym wrażeniem szybkości i bezbolesności tego zabiegu. Wiele osób mnie straszyło jak ciężki to zbieg będzie ze względu na jej ułożenie, ale profesjonalizm doktora sprawił, że nie wiązało się to z żadnymi przykrymi dolegliwościami. Serdecznie polecam tego specjalistę
Opinia dodana przez: Aleksandra

lek. dent. Magdalena Zabelska

Instytut Stomatologii
Łódź

Bardzo kompetentna Pani Doktor, wyjaśniła dokładnie dolegliwości, bardzo sprawnie bezboleśnie przeprowadziła zabieg Bardzo polecam
Opinia dodana przez: Katarzyna

lek. dent. Anna Świć

Cieszkowskiego
93-504 Łódź

Pani Ania to super stomatolog. Polecam z całego serduszka , delikatna , z podejściem do pacjenta nawet najbardziej wystraszonego .
Opinia dodana przez: Joanna

lek. dent. Katarzyna Jaskulska

Strażacka 9
93-318 Łódź

Jestem tchórzem jeśli chodzi o lekarzy stomatologów co za tym idzie stan mego uzębienia był mocno średni, dzięki Pani Kasi z każdą wizytą zaczynam wyglądać jak cywilizowany człowiek, życzę wszystkim by na swojej drodze spotykali tylko takich lekarzy. Polecam wszystkim znajomym
Opinia dodana przez: Paweł Stefański

lekarz Agnieszka Żurada-Zielińska

Przychodnia
Boya Żeleńskiego 12
91-704 Łódź

POLECAM NA 100% ZABIEG USUNIECIA OPADAJĄCYCH POWIEK ZROBIONY PERFEKCYJNIE..PO 3 MIESIĄCACH PRAKTYCZNIE NIE WIDAĆ INGERENCJI ,A OKO ...SZERKO OTWARTE ,TWARZ ODMŁODZONA O 10 LAT
Opinia dodana przez: BEATA

Łukasz Zubek

Laserdent
Łódź

Znakomicie. Gdyby nie sprawne oko doktora, początki próchnicy mogłyby doprowadzić do bardzo negatywnych skutków. Planowałam wyjazd do pracy na Hawaje na 9 miesięcy, tam raczej nie poszłabym do dentysty… Na szczęście dopatrzono się początków choroby i nieszczęście zlikwidowaliśmy w zalążku
Opinia dodana przez: majkal

lek. dent. Aleksandra Chudzik

Przychodnia Strycharska - Dental
Strycharska 24/110
93-521 Łódź

Polecam, leczyłam się u wielu stomatologów, u wszystkich prywatnie, ale tylko u Niej uzyskałam prawdziwą, fachową pomoc na naprawdę wysokim poziomie. Podejście do pacjenta, zwracanie uwagi na moje samopoczucie podczas zabiegu , rzadko spotykana cecha u lekarzy dentystów. Jako pacjentka trafiłam do Pani Doktor przypadkiem, ale od pierwszej wizyty wiedziałam, że nie będę szukać nowej. Za pieniądze takie same jak w innych prywatnych gabinetach uzyskuje się leczenie oparte na najnowszej ...
Opinia dodana przez: anna

lekarz Piotr Hogendorf

ulica Pomorska 41
90-203 Łódź

W wieku 62 lat „przydarzyła” mi się przepuklina pachwinowa. Z racji, że nie często miałem dotychczas do czynienia ze służbą zdrowia było to dla mnie szczególnie przykre przeżycie. Z pewną obawą udałem się na wizytę u Pana Doktora. Okazało się, że niepotrzebnie. Od pierwszego spotkania z Panem Doktorem w przychodni do wypisu ze szpitala wszystko przebiegło wręcz perfekcyjnie. Wspaniały kontakt, precyzyjnie wyznaczony i dotrzymany termin przyjęcia do szpitala. Pobyt w ...
Opinia dodana przez: Waldemar

Anna Brodecka

Specjalistyczne Centrum Stomatologii TMK
ulica Tuwima 61
90-025 Łódź

Bardzo uprzejma, miła i przede wszystkim kompetentna osoba. Na pierwsze leczenie do Pani doktor trafiłam sprawdzając opinie na forach, to chyba najlepszy sposób gdy mieszka się w nowym miejscu, to były bardzo trafne opinie, pozytywne, minus to dość długi czas oczekiwania w szczególności gdy leczenie jest w ramach NFZ.

dr n. med. Michał Juncewicz

Szpital Św.Rodziny
łódź
Łódź

Profesjonalista! Wizyta w gabinecie stomatologicznym i leczenie kanałowe może być przyjemnością. Niemozliwe? A jednak tak jest w gabinecie dr Juncewicza.Polecam

lek. dent. Agnieszka Sitarek

Przychodnia
WITOLDA DOROSZEWSKIEGO 10
93-140 Łódź

Pani Dr. Sitarek -> odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu, dokładna ,skrupulatna, zawsze odpowiednio doradzi, odpowie na każde pytania, zawsze uśmiechnięta, miła ,w pełni poświęca czas na wizycie ,szuka wszelkich rozwiązań…ale nie tylko w stomatologii ,ponieważ Pani Dr. zajmuje się również ortodoncją co jest ogromnym plusem dla osób ,które mają mało czasu. Na jednej wizycie dwie usługi... mega duży plus. Osobiście jestem bardzo zadowolona z wizyt i efektów. Polecam! Więcej takich ...
Opinia dodana przez: Izabela

lek. dent. Marek Janiszewski

ul. Wioślarska 13/3
94-036 Łódź

Dzień dobry, gdzie w Łodzi przyjmuje Pan doktor bo nie moge nigdzie znaleźć. Dziękuje z góry za odpowiedź.
Opinia dodana przez: Janusz