Lekarze Chirurg stomatolog Łódź

lek. dent. Patrycja Kossakowska

Stomatolog, Ortodonta

al. 1 Maja 49 lok. 4
90-740 Łódź

Pani doktor wyprostowała moje zęby bez usuwania zębów trzonowych, jak proponowali mi inni specjaliści. Do każdej wizyty była przygotowana w 100%, zawsze wyjaśniła mi co będzie robione oraz czego się spodziewać po każdej aktywacji aparatów. Oceniam ją bardzo pozytywnie, efekt leczenia u niej był powyżej moich oczekiwań i utrzymuje się do dziś (niedawno minęło 5 lat od zdjęcia aparatów).
Opinia dodana przez: Oola

lek. dent. Anna Ulanicka

ulica Liściasta 4/8/63
91-357 Łódź

Stomatolog godna polecenia w 100% zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci. Najlepsza ze wszysykich jakich znam.
Opinia dodana przez: Magda S.

lekarz Andrzej Walczak

Chirurg ogólny, Kardiochirurg

Zespół Poradni Kardiologicznych i Endokrynologicznych
dr. Seweryna Sterlinga 1/3
91-425 Łódź

Pan dr A.Walczak to wspaniały i życzliwy człowiek, o dużej empatii do pacjenta. Jego wola niesienia pomocy chorym jest nieograniczona. Stara się w sposób przystępny zaproponować i wyjaśnić proces leczenia, przy czym drugiego człowieka, pacjenta traktuje w rozmowie jak partnera. Jest pod każdym względem profesjonalistą. Jestem wdzięczna Panu doktorowi za zaopiekowanie się moją mamą w jej chorobie, jednocześnie jestem pod dużym wrażeniem takiego podejścia do pacjenta. Dziękuję w imieniu swoim ...

Ewa Feja

Łódź

bardzo kompetentna, stanowcza, mila, tlumaczy metody lecznia, polecam

dr n. med. Ryszard Perner

Ortopeda, Chirurg ogólny

Struga 20 (Medort)
90-513 Łódź

Bardzo kompetentny i życzliwy lekarz. Doskonały fachowiec, który unika wysyłania pacjenta na operację.

lek. dent. Grażyna Jędrzejczyk

przychodnia
Julii 4
91-498 Łódź

Bardzo mila i sympatyczna lekarka.Bardzo polecam

lekarz Miłosz Dobrogowski

ulica Jasińskiego 33
91-493 Łódź

Pan doktor przyjął mnie na oddzial potocznie mówiac"z ulicy". Poświecil mi czas i uwagę, wyznaczył termin operacji tarczycy, i sam ja wykonał. Po operacji codziennie zaglądał do mnie na salę I miał czas żeby wytłumaczyć mi co się ze mną dzieje. W dzisiejszych zagonionych czasach to naprawdę niezwykłe, że życxliwośc i kompetencje mieszczą się w jednym czliwieku, z całego serca polecam tego specjalistę.
Opinia dodana przez: Magdalena Rafalska

lek. dent. Krzysztof Maciaszczyk

Koplowicza Abrama 6/23
92-549 Łódź

leczę się regularnie już u pana doktora ponad 15 lat, nigdy nie było żadnych problemów z wypełnieniami, zero reklamacji, ceny może nie najniższe ale warto, bo to bardzo uprzejmy i profesjonalny lekarz, zachęcam wszystkich!
Opinia dodana przez: Sylwia

lek. dent. Joanna Siennicka

Łagiewnicka 122/m.52
91-471 Łódź

Baaardzo polecam!!! Pani doktor Joanna Siennicka z kliniki na Rąbieńskiej 129 po mistrzowsku zajęła się dziś moją Laurą. Jestem pod wrażeniem. Olbrzymie uznanie. Pięcioletnia dziewczynka od dziś nie boi się dentysty. Ząb mleczny wyleczony.
Opinia dodana przez: Barbara

lek. dent. Anna Rabęda-Drobnik

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centralny Szpital Kliniczny Instytut Stomatologii Uniwersytetu Medycznego w Łodzi
ulica Pomorska 251
92-213 Łódź

Bardzo uprzejma pani doktor . W pełni zaangażowana w sprawę pacjenta . Doskonały profesjonalista . ŚWIETNA atmosfera w gabinecie . Mit o strachu przed dentystą przełamany:)
Opinia dodana przez: Izabela

lek. dent. Martyna Komorowska

ul. Janusza Kusocińskiego 54
93-479 Łódź

Jeden z najlepszych stomatologow jaki w zyciu poznalam. Bardzo profesjonalna, ogromna wiedza i widac ze jest to stomatolog z powolania. Super podejscie do dzieci.
Opinia dodana przez: Martyna Terczynska

lekarz Grzegorz Olczyk

Holownicza 3b/4
93-474 Łódź

Nie znajduję słów uznania dla kompetencji i niezwykłego profesjonalizmu Pana dr Grzegorza Olczyka. Postawił trafną diagnozę mojej choroby, a co najważniejsze przeprowadził b. trudną operację nowotworu okrężnicy 08,12,2021 na oddziale chirurgii w Turku, którego jest Kierownikiem. Dzięki skutecznemu leczeniu prowadzonemu przez Pana Doktora szybko wracam do zdrowia. Empatyczny i rzeczowy, bardzo dobry kontakt z pacjentem dający poczucie bezpieczeństwa. Każdemu polecam Pana Doktora Olczyka, to lekarz z powołania.
Opinia dodana przez: Antoni K.

lekarz Piotr Jurałowicz

Ananasowa 11
92-771 Łódź

Byłam operowana przez Pana dr Piotra Jurałowicza, miałam usuwany prawy płat tarczycy, Pan dr to przede wszystkim wspaniały lekarz z profesjonalnym podejściem do pacjenta, polecam dr z całego serca🫶
Opinia dodana przez: Kamila

lekarz Piotr Kula

Chirurg ogólny, Kardiochirurg

Piotrkowska 48 (Dermed)
90-265 Łódź

31.01.2020 miałam operację pomostów wykonaną przez kardiochirurga dr Piotra Kulę. 10.03.2020 byłam na wizycie kontrolnej po operacji. Moje wrażenia z tej wizyty : to LEKARZ z powołaniem,zrozumieniem psychiki pacjenta,uśmiechnięty. Udziela szczegółowych informacji co mam czynić dalej oraz wspiera werbalnie w dochodzeniu do zdrowia.To cechy ,które są bardzo ważne dla pacjentów a oprócz tego fachowość i profesjonalizm ,którymi się dzieli z osobami po drugiej stronie biurka. BARDZO ..........DZIĘKUJĘ za dalsze życie ...
Opinia dodana przez: csk-20-1408(rodo)

lekarz Jarosław Czeczotka

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Megamed Sp. z o.o.
ulica Ogrodowa 28B
91-065 Łódź

Najlepszy chirurg naczyniowy!!! Z ogromnym doświadczeniem, wiedzą i powołaniem. Efekty po zabiegu nie do opisania. Na pewno nie zdecydowałabym się na nikogo innego

lekarz Mariusz Klincewicz

III Szpital Miejski im. dr Karola Jonschera
ul. Milionowa 14
93-113 Łódź

Życzliwy, rzetelny oraz konkretny! Od lat Pan doktor pilnuje mnie, żebym robiła badania kontrolne po przebytej operacji :) Polecam!
Opinia dodana przez: Karolina

lek. dent. Marek Pryliński

Stomatolog, Ortodonta

przychodnia
Jana Długosza 21/23
91-083 Łódź

Mam bardzo duże zaufanie do Pana doktora. Mogę każdemu polecić wizytę u Pana Marka, ponieważ już od 5 lat nie zmieniłam stomatologa. Zanim trafiłam do Pana doktora cały czas miałam problemy i cały czas były jakieś "poprawki" i ubytki. Teraz pojawiam się tylko na wizytach kontrolnych, które bardzo lubię ze względu na kompetentną i miłą obsługę. Polecam!
Opinia dodana przez: Paulina

lek. dent. Aleksandra Brylikowska

JMC Medycyna i Stomatologia
Złotno 34
Łódź

Gorąco polecam Panią doktor. Ogromna wiedza, cierpliwość i indywidualne podejście do każdego pacjenta. Pozdrawiam.
Opinia dodana przez: Mateusz W

lek. dent. Katarzyna Godlewska

NZOZ SALVE
ulica Łokietka 6
93-335 Łódź

Doskonały serwis, szybko, sprawnie, uprzejmie, klarownie wytłumaczone. Bardzo polecam zapis do Pani doktor
Opinia dodana przez: Artur

lek. dent. Maciej Czerniak

Szpital
Szparagowa 10
91-211 Łódź

Miły, kompetentny i, co najważniejsze - przystojny ;)
Opinia dodana przez: Ola