Lekarze Chirurg stomatolog Łódź

Chirurg stomatolog, Protetyk

przychodnia
Piotrkowska 270
90-361 Łódź

Super podejście do pacjenta, bardzo miła Pani Doktor. Godna polecenia.

dr hab. Krystyna Smialowska

Chirurg naczyniowy

mswia
Łódź

20 lat temu uratowała mi nogi. Miałam nie chodzić, więcej,aputacje - a chodzę, biegam nawet( no, może nie maratony). Nie wywdzięczę się nigdy Pani dr. Krystynie. Fakt- bez Niej byłabym warzywem kończącym swój żywot na wózku. I nie musiałoby to być spektakularne- ot, skończyłabym jako kaleka do końca dni zależna od innych.A teraz mam z tego życia satysfakcję - i - dedykujęją Pani doktor....

lek. dent. Dorota Lachowicz-Ryczkowska

Dorota Lachowicz-Ryczkowska Gabinet stomatologiczny
Sienkiewicza 37A m.31
90-114 Łódź

Zdecydowanie polecam,plomby mają się rewelacyjnie nawet po 20-paru latach!!!!!!

dr n. med. Jerzy Foczpański

Chirurg szczękowo twarzowy

Rzgowska 64/20
93-172 Łódź

wybitny specjalista chirurgii szczękowo-twarzowej i "pan doktor z reklamy" , ja miałem tylko przyjemność ( tak przyjemność mimo że u innych to mało przyjemne) wyrwać u doktora kilka zębów, w gabinecie panuje opinia że wyrwał ich kilka wiader i nikt w Polsce nie robi tego lepiej .. ale to tylko drobny zabieg , w bardziej skomplikowanych jest jeszcze lapszy

lek. dent. Małgorzata Ostrowska

Stomatolog dziecięcy

przychodnia
Wschodnia 44/2
90-271 Łódź

Polecam powierzenie swojego uzębienia Pani Małgorzacie. Korzystam z jej opieki od około 5-6 lat i w tym czasie wyleczyłem wszystkie zęby - od naprawy pourazowej jedynek po kanałowe 7.
Opinia dodana przez: Adam

lekarz Adrianna Adamek

Prywatny Gabinet Lekarski
Lipowa 49 lok. 3
90-630 Łódź

Świetny lekarz z wielkim sercem. Trafiłem z synem po urazie twarzy do gabinetu dr.Adamek,w zasadzie tylko na potwierdzenie wyroku - czyli usunięcie 4-6 przednich zębów. Z zębów 'do usunięcia" 4 mają się świetnie tzn są zdrowe i stabilne , a te dwa co już ich w zasadzie nie było (syn miał je w chusteczce!) są utrzymane i dają nadzieję na utrzymanie. Od wypadku minęło 3 lata. Wciąż syn pozostaje pod ...

lekarz Andrzej Kacprzak

Chirurg ogólny, Urolog

przemysłowa 10 m 22
Łódź

od 10 lat jestem pacjentem. Schorzenie moje wymaga ciągłej kontroli. Najwyzsze uznanie pozwalam sobie wyrazić
Opinia dodana przez: Jan

lekarz Jan Bortkiewicz

Chirurg ogólny, Urolog

Pracownia Rehabilitacji
Józefa Ignacego Kraszewskiego 1/5
93-161 Łódź

super, ale wiem, że pracuje w Ośrodku onkologii Kopernika a nie w ZK. Długo czekałam, ale wysłuchał, wytłumaczył, jeśli ktoś wie gdzie przyjmuje prywatnie proszę o informację.
Opinia dodana przez: anna

lek. dent. Barbara Kozłowska

Głogowska 13
93-536 Łódź

Polecam Panią doktor. Wyrozumiałe podejście do pacjenta.W gabinecie przyjemna atmosfera, a leczenie bezbolesne. Po pierwszej wizycie wyszłam miło zaskoczona :)
Opinia dodana przez: Lena
Pani dr uratowała życie mojego syna ❤. W natłoku obowiązków zawsze znalazła czas by rzeczowo i ciepło odpowiedź na pytanie rozhisteryzowanej matce. To jej ciepłe " mamusia" . W moim i męża odczuciu lekarz_ ANIOŁ. DZIĘKUJĘ ❤

lek. dent. Agnieszka Toll

Szpital
Szparagowa 10
91-211 Łódź

pełen profesjonalizm, niemal bez bólu odbywa się wizyta, a przy tym uśmiech lekarza na twarzy, dodatkowo lawendowa, ciepła atmosfera w poczekalni, godne polecenia
Opinia dodana przez: Elżbieta

lek. dent. Michał Kuroszczyk

Tramwajowa 19/30
90-132 Łódź

Bardzo dobry ,miły i uprzejmy lekarz .Wysmienity ,znający się na rzeczy fachowiec .Polecam z całego serducha .
Opinia dodana przez: Marcin

lekarz Barbara Staszelis

Nastrojowa 48/16
91-496 Łódź

Przemiła, kompetentna, bezinteresowna. Cudowny lekarz. Zajęła się obrażeniami mojego męża z profesjonalizmem i zrozumieniem. Przeprowadziła przez cały proces leczenia wyjaśniając i wspierając . Odzyskaliśmy z mężem wiarę w istnienie lekarzy z powołania.
Opinia dodana przez: Marzena

lek. dent. Joanna Michalska

Rzgowska 64/20
93-172 Łódź

Pani doktor Michalska to znakomity stomatolog, delikatna, szybka i precyzyjna, a przy tym szalenie sympatyczna. To najlepszy lekarz, jakiego miałam przyjemność poznać, a byłam u wielu. Polecam.
Opinia dodana przez: Iza

lekarz Michał Chwałkiewicz

Przychodnia PROTETYKI TWARZY
Piękna 41/43
93-558 Łódź

$wietny lekarz kompetentny ,szczegolowy ,kaźdy taki powinien byc !naprawde świetny chirurg polecam szczerze
Opinia dodana przez: Dorota

lek. dent. Karolina Nowak

ul. Ludwika Zamenhofa 5/2
90-431 Łódź

Polecam serdecznie, miła Pani doktor z cudownym podejściem do pacjenta. Bardzo rzetelnie wykonuje swoją prace.
Opinia dodana przez: Marta

lek. dent. Sylwia Majewska-Beśka

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centralny Szpital Kliniczny Instytut Stomatologii Uniwersytetu Medycznego w Łodzi
ulica Pomorska 251
92-213 Łódź

Doskonały lekarz z sercem. Profesjonalna obsługa, zapewnione bezpieczeństwo. Podejście do dziecka perfekcyjne. Polecam.
Opinia dodana przez: Agnieszka

lek. dent. Magdalena Jędrzejek-Migdał

Przychodnia
Wileńska 25
94-022 Łódź

Pani Magdalena jest wyjątkowo miłą osobą,kontaktowa,spora wiedza mogę polecić. Wizyta 1 sierpnia 2019r.
Opinia dodana przez: Tomasz

Małgorzata Pińkowska-Prasał

ulica Pomorska 251
92-213 Łódź

Super lekarz :) jak dobrze, że wróciła z praktyki w Danii.Teraz zdobyte tam doświadczenie procentuje,polecam.

dr n. med. Alicja Kawal

Armii Krajowej
Łódź

delikatna, kompetentna, na czas, polecam