Lekarze Chirurg stomatolog Łódź

Chirurg ogólny, Onkolog

Dr Lik Clinic - centrum medyczne
Drewnowska 49A/lok. 13
91-002 Łódź

Cudowny człowiek, pełen ciepła i cierpliwości dla pacjentek .Bardzo kompetentny z dużym doświadczeniem i wielką dobrocią lekarz .
Opinia dodana przez: Roma

lek. dent. Anna Goździewicz

NZOZ Coradent
Łódź ul.Lisciasta 88
91-357 Łódź

Niesamowicie kompetentna osoba do tego super sympatyczna, 8-ka poddała się "rach-ciach" Po zabiegu i odczekaniu parunastu minut jeszcze raz sprawdzenie czy wszystko w porządku, profesjonalizm w każdym calu. Gorąco polecam.
Opinia dodana przez: Tomasz
Od wielu lat jestem pacjentem p.Graczyk.Jest w 100% fachowcem jeżeli chodzi o stomatologię

lekarz Bartłomiej Ryglewski

Prywatny Gabinet Lekarski
Kossaka 7 l. 59
93-213 Łódź

Bardzo dobry dentysta. Ą ponadto bardzo sympatyczny człowiek. Leczył mi kanałowo jeden z zebów. Bezstresowo i bez bólu. Profesjonalista poważnie traktujacy pacjenta i jego problemy. Jak najbardziej polecam.

lekarz Jerzy Niemirowicz

Chirurg ogólny, Urolog

Medeor Plus Szpital Wielospecjalistyczny
ulica Ciesielska 8
91-308 Łódź

Nieczęsto można spotkać lekarza o takim podejściu. Pan doktor prosi pacjenta do gabinetu z uśmiechem na twarzy co już powoduje, że człowiek staje się zdrowszy i pełen optymizmu. Myślę, że te parę metrów do drzwi i z powrotem robi celowo aby się ruszyć - po prostu dla sportu. Daje się odczuć, że ma chęci do pracy czego nie można powiedzieć o wielu innych lekarzach. Pan urolog jest uprzejmy, rzeczowo i ...
Opinia dodana przez: Tomek Ł

lek. dent. Anna Suchodolska

Basenowa 29
93-479 Łódź

Polecam Panią doktor. Jest profesjonalistką, fachowo doradzi a przede wszystkim przywróci piękny uśmiech. Dziękuję.

lekarz Renata Kędzia-Berut

Centrum Medyczne Lux-Med
Milionowa 21
93-105 Łódź

Wspaniała Pani doktor z wielkim sercem. Miła, życzliwa, ciepła, dowcipna, a przede wszystkim kompetentna. Lektarka którą z czystym sumieniem można polecić. Naprawdę lekarka z powołania, która przejmuje sie losem i samopoczuciem pacjenta oraz stara sie polepszyć jedno i drugie z bardzo dobrym skutkiem. Polecam Panią doktor bo jest świetna.
Opinia dodana przez: Ola

lekarz Radzisław Trzciński

Jagienki 5/7/15
92-439 Łódź

Pan Doktor Radzisław Trzciński Jest Lekarzem Godnym Polecenia. Czuje wewnętrznie ,Że Szlachetny Pan Doktor to Bardzo Dobry Człowiek,który pomaga ludziom bezinteresownie. Z opinii innych pacjentów wiem,że Szlachetny Pan Doktor kompleksowo podchodzi do każdego przypadku Pan Doktor Jest Uprzejmy i z Troską traktuje każdego człowieka potrzebującego pomocy. Ja osobiście nie miałam Zaszczytu Poznać Pana Doktora ,ale jeżeli Człowiek Lekarz Specjalista ma tak długi staż pracy to Musi Być Wyjątkowym Człowiekiem Lekarzem ...
Opinia dodana przez: Dorota

lekarz Marzenna Majcherczyk-Skulimowska

Przychodnia
Polskiej Organizacji Wojskowej 29/1
90-248 Łódź

Profesjonalizm, kompetencje, zaangażowanie Pani Doktor oraz jakość usługi na najwyższym poziomie. Super specjalista i super osobowość. Jestem bardzo zadowolona z efektu zabiegu. Poza tym bardzo miły i przyjazny personel. Polecam !!!
Opinia dodana przez: Małgorzata

lek. dent. Grażyna Sasin

Chirurg stomatolog

ulica Jaracza 98 m. 7
90-244 Łódź

Swietny stomatolog! Bylam dzisiaj na usunieciu zeba u doktor sasin i jestem nia zachwycona. Nie bedzie przesada jak napisze ze w zyciu nie bylam u lepszego stomatologa. jestem zachwycona jej profesionalizmem i dbaloscia o komfort pacjenta. nie ma dlugich terminow i ja ze skierowaniem placilam tylko za znieczulenie. naprwde dobry lekarz :) pod kazdym wzgledem wykonanej pracy jak i traktowaniu paacienta nie moglam juz chyba lepiej trafic
Opinia dodana przez: kasia

lekarz Witold Pawłowski

Chirurg ogólny, Kardiochirurg

Babickiego 6 m. 66
94-056 Łódź

Doskonały fachowiec. Uratował mi życie. Po dwóch latach "leczenia" w prywatnych gabinetach, po kosztownych badaniach mimo bólu w klatce piersiowej, nie stwierdzono choroby serca i krążenia. Pan Doktor Pawłowski już na pierwszej wizycie po przebadaniu mnie i przeanalizowaniu wyników badań, stwierdził duże zagrożenie życia i skierował mnie natychmiast na badania koronorografi. Tam stwierdzono 95% zwężenia tętnicy przy sercu. Po udrożnieniu tętnicy poprzez stent, wróciłem do normalnego funkcjonowania.
Opinia dodana przez: Wojtek

lek. dent. Katarzyna Bąkała-Bil

Przychodnia
al. ks. kard. Stefana Wyszyńskiego 7a
94-042 Łódź

Serdecznie polecam stomatologa p Katarzyne Bąkałe Bil . Jestem dużą panikarą na dodatek bardzo wrażliwą na ból do tego stopnia że mdlałam przed wejściem do stomatologa .P Katarzyna wyprowadza mi zęby bezboleśnie . Idealny stomatolog dla osób bojących się wizyty
Opinia dodana przez: Wioletta

lek. dent. Anna Targaszewska

Gabinet Psychiatryczny Violeta Dajaka-Kałuszka
ul. Piotrkowska 79
90-423 Łódź

pani Doktor jest super.Bardzo profesjonalna i empatyczna nawet dla takich pacjentow jak ja.( boje się okropnie)
Opinia dodana przez: mg

lek. dent. Monika Ratajek-Gruda

Chirurg stomatolog

Tuszyńska 25 m. 43
93-011 Łódź

Anioł nie lekarz. Delikatna, konkretna super potrafi rozwiać wszelkie obawy związane z zabiegiem. Dziękuję i gorąco polecam
Opinia dodana przez: Andrzej

lek. dent. Dorota Konopka

Stomatolog, Protetyk stomatologiczny

Nowa 20
90-031 Łódź

Najlepsza dentystka na świecie. Zawsze uprzejma , profesjonalna ! Lekarz na którym można polegać w każdej chwili

lek. dent. Beata Kasprzak

Łukowa 18B/3
93-410 Łódź

Super stomatolog. Super podejście do pacjenta. Kompleksowe podejście. Dzięki Pani Beatce przestałam bać się stomatologa. Mój syn także zachwycony. Oby więcej takich lekarzy z pasja
Opinia dodana przez: Ilona

lek. dent. Piotr Fabjański

Stomatolog, Protetyk stomatologiczny

Wólczańska 53
90-608 Łódź

To wspaniały lekarz.Korzystam z Jego usług od bardzo wielu lat,pomimo,iż mieszkam od Łodzi ponad 50 km. Kompetencje tego lekarza, Jego kultura,tworzenie miłej atmosfery budzą wielkie zaufanie .Moje problemy stomatologiczne były niezwykle trudne i właśnie w tym gabinecie były z wielką starannością rozwiązywane.Nadal nie wyobrażam sobie zmiany lekarza.
Opinia dodana przez: Anna

lek. dent. Konrad Wróblewski

Kotarbińskiego 12
91-163 Łódź

Byłam pod wrażeniem kompleksowej wiedzy jaka została mi przekazana podczas wizyty. Dziękuję za pomoc !

lek. dent. Kamil Snopkowski

Gorkiego 67/4
92-518 Łódź

SUPER STOMATOLOG ZNAJĄCY SIĘ NA SWOJEJ PRACY POLECAM JAK KTOŚ MA PARADONTOZĘ LUB GRUZ DO USUNIĘCIA OBIECAŁ BEZBOLEŚNIE I TAK BYŁO

lek. dent. Karolina Dębowska

Wileńska 36 m. 15
94-011 Łódź

To jest wielka przyjemnosc poznac tak dokladnego, kompetentnego lekarza który tak indywidualmnie podchodzi do pacjenta. Precyzja i Profesjonalizm Pani Doktor sa godne podziwu.
Opinia dodana przez: Aleksandra