Lekarze Chirurg stomatolog Łódź

lekarz Iwona Batorowicz

Prywatny Gabinet Lekarski
Wiączyńska 3
92-760 Łódź

❤ POLECAM Pani stomatolog z wieloletnim doświadczeniem :) Od wielu lat kożystam w potrzebie. Jestem zawsze zadowolona z wizyty. Pełen profesjonalizm ,konkret i zamiłowanie do wykonywanej pracy . Pochwalna,pozytywna opinia,gdyż w moi odczuciu Pani Batorowicz jest SUPER. LOLKA
Pani Profesor jest wysokiej klasy profesjonalistką i jednocześnie jest wspaniałym człowiekiem. Pobyt w jej klinice nie stanowił dla mojego syna traumy. Pani profesor wytłumaczyła mu dokładnie dlaczego trafił do szpitala, jakie będzie miał wykonane badania i w jakim celu a także kiedy będzie mógł udać się do domu.

lek. dent. Paweł Włodkowski

ul. Zbożowa 9
91-844 Łódź

Doktor Paweł Włodkowski to wspaniały człowiek i super specjalista z ogromnym doświadczeniem. W gabinecie zawsze panuje miła i wesoła atmosfera dzięki, której człowiek zapomina, że jest u dentysty. Serdecznie dziękuję Panu Doktorowi za odpowiednie podejście do pacjenta cykora. Polecam !!!
Opinia dodana przez: Ania

lek. dent. Michał Osica

Przychodnia
Bartoka 67A
92-531 Łódź

Przemiły super wizyta usunięcie 10 sek mega zadowolona .zero bólu bardzo fajny stomatolog pierwszy raz bez stresu poszłam wart polecenia
Opinia dodana przez: Marzena

lek. dent. Piotr Kotlimowski

Przychodnia
Łagiewnicka 118B
91-471 Łódź

Mój poprzedni dentysta którego uważałem za guru w leczeniu kanałowym okazał się ignorantem który z nerwobólami całej twarzy wysłał mnie do Internisty. Ja jednak wiedziałem, że to jest od zęba jednak mój dentysta stwierdził, ze on zęba obrobił idealnie i sobie wymyślam. Zbieg okoliczności sprawił, że trafiłem na wolny termin u dr Kotlimowskiego dość szybko. Doktor znalazł przyczynę moich dolegliwości którymi okazały się nieoczyszczone boczne kanaliki przez poprzednika. Zabieg trwał ...
Opinia dodana przez: Krzysztof

Halina Skotnicka

Tuwima 30/5
90-002 Łódź

Bardzo przyjemna Pani Doktor. Zadbany gabinet. Wytlumaczona mi nature mojego schorzenia i zastosowano leczenie. Jestem bardzo zadowolony.

lekarz Dariusz Sokołowski

Sasanek 8
Łódź

Miałem dwa spotkania z panem doktorem Sokołowskim.Pierwsze spotkanie konsultacyjne było bardzo rzeczowe w czasie,którego dowiedziałem się wszystko o przyczynach choroby,sposobie leczenia i obowiązkach jakie mnie w związku z tym czekają.Zastosowana pierwsza faza leczenia usunęła mój problem niemal ze skutkiem natychmiastowym przynosząc całkowitą ulgę i możliwość normalnego funkcjonowania,Teraz nastąpi II faza leczenia polegająca na definitywnym usuwaniu kolejno hemoroidy w odstępach miesięcznych. Pan doktor jest wyjątkowo sympatycznym lekarzem łamiącym barierę w kilku ...
Opinia dodana przez: WŁODZIMIERZ

dr n. med. Dorota Żukowska

Chirurg plastyczny

Piotrkowska 48 (Dermed)
90-265 Łódź

Jeszcze żaden lekarz wcześniej tak szczerze ze mną nie rozmawiał. Czuję się bezpiecznie, że zaufałam Pani Doktor. Na pewno będę do Pani Doktor wracać.
Opinia dodana przez: Agata

lekarz Rafał Ziółkowski

Piotrkowska 204/210
90-360 Łódź

Znakomity Lekarz, rzetelny i profesjonalny, o wyjątkowo sumiennym i odpowiedzialnym podejściu do pacjenta, wielkie zaangażowanie i konsekwencja w stawianiu diagnozy i leczeniu. Przy tym wyjątkowo życzliwy, empatyczny i kulturalny Człowiek. Jestem ogromnie wdzięczna za pomoc, jakiej udzielił mojej 90-letniej Mamie. Bardzo polecam!
Opinia dodana przez: Ewa

dr n. med. Jarosław Hołyński

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Uniwersytecki Szpital Kliniczny nr 1 im. Norberta Barlickiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi
dr. Stefana Kopcińskiego 22
90-153 Łódź

Tego Profesjonalistę nie można po prostu przedstawić „dobry” o tym Lekarzu można napisać książkę, i piszę to z czystym sumieniem. Po pierwsze to niezwykła charyzma, kultura osobista, barwa i ton głosu, niesamowity spokój. Na każdego zwraca uwagę, każdego pamięta, do każdego się uśmiechnie. Na oddziale chirurgii w szpitalu Barlickiego oblegany przez studentów, którzy czekają na korytarzu jeszcze zanim przyjdzie do pracy. Podczas obchodu każdy chce tylko słuchać Doktora aby nauczyć ...
Opinia dodana przez: Damian

dr Mariusz Nykiel

Nastrojowa 65/14
91-496 Łódź

witam,byłem wczoraj u doktora mariusza,(usunięcie dwóch zębów),pełny profesjonalizm,specjalista wysokiej klasy,godny polecenia szczególnie tym którzy bardzo boja sie wizyty u dentysty,szczególnie miłym zaskoczeniem była kwota jaką zapłaciłem,doktor policzył mi za jeden ząb,jestem już zapisany na nastepną wizyte,szczerze polecam

lekarz Paweł Mrozowski

Chirurg ogólny, Chirurg plastyczny

Fragmat-Med
jana matejki
05-620 Łódź

MIałem operacje przepukliny mosznowej u chirurga Pawła Mrozowskiego i muszę powiedzieć że po dwóch godzinach po operacji byłem już w drodze do domu. Zero bólu podczas operacji,i po/tylko wieczorem przez kilka dni środek bólowy na gojenie rany pooperacyjnej.Polecam gorąco chirurga Pawła Mrozowskiego.

lekarz Michał Kusiński

Centrum Profilaktyki i Leczenia Udarów Mózgu
Pabianicka 62
93-513 Łódź

Dziękuję za trafną diagnozę i wyleczenie mnie z nadczynności przytarczycz, moje objawy szybko minęły po operacji.

Iwona Kłys-Drwalewska

Protetyk, Stomatolog

Kolumny 341
Łódź

Lekarz godny polecenia, profesjonalna, bezbolesna usługa. Pani doktor stwarza przemiłą atmosferę, gdzie stres przed borowaniem zęba, ucieka daleko, daleko od człowieka. Polecam
Opinia dodana przez: Anna

lek. dent. Małgorzata Santorek

Stomatolog, Ortodonta

Pro Orto Praktyka Ortodontyczna
Żurawinowa 11
94-413 Łódź

Cudowna kobieta, anioł. Delikatna, cierpliwa, uprzejma kompetentna. Nawet gdy pojawił problem, przyjęła mnie późnym wieczorem.

Anna Bednarek

Pro-dentis
Al. Wyszyńskiego 7A
94-042 Łódź

kiedyś się mnie zapytała czy boli,a ja nawet nie wiedziałem że zaczęła borowac ;)

dr n. med. Andrzej Kling

Kopernika 4 (Hipokrates)
90-509 Łódź

profesjonalista,ktory uratowal mi zycie.Szybko i sprawnie przeprowadzil operacje przy zapaleniu otrzewnej,gdzie brakowalo malo czasu do mojej smierci...Dba o pajenta i jest ludzki.Kornelia
oDPOWIEDNI CZŁOWIEK NA ODPOWIEDNIM STANOWISKU.MIAŁA ZOSTAĆ MALARKĄ ZOSTAŁA CHIRURGIEM.SUPER BABKA ,SUPER CZŁOWIEK,B,DOBRY FACHMAN.
Jestem bardzo wdzięczna panu doktorowi za zdjęcie paznokcia, z którym miałam problem przez pół roku. Inny lekarz chirurg wysłał mnie do kliniki paznokcia, sam nie chciał się tego podjąć. Bardzo opiekuńcze podejście do pacjenta, troska o komfort (czy na pewno nie boli) podczas zabiegu. Godny zaufania.
Opinia dodana przez: Elżbieta

lekarz Michał Rogozik

Chirurg naczyniowy

Szpital
Szparagowa 10
91-211 Łódź

Super lekarz-chirurg naczyniowy -interesuje się pacjentem od momentu przyjęcia , poprzez błyskawiczny zabieg trambolizy az do momentu wyjścia pacjenta do domu-oby więcej takich lekarzy. Serdecznie dziekuje i pozdrawiam Pana doktora
Opinia dodana przez: Alfred