Lekarze Chirurg stomatolog Rzeszów

lek. dent. Agnieszka Jakubowicz

MED-DENT
35-326 Rzeszów

Pełen profesjonalizm i miła atmosfera.Wzbudza zaufanie od pierwszej wizyty. Ciepłe i profesjonalne podejście.Wszystko tłumaczy.Bardzo dobry kontakt z pacjentem.Nic dodać,nic ująć-świetny lekarz Polecam ,szczególnie bojącym się dentysty.
Opinia dodana przez: karolina

lek. dent. Gabriela Paulo

Przychodnia stomatologiczna
Adama Mickiewicza 12
35-064 Rzeszów

Super! polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

lek. dent. Justyna Wieliczko

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "PRIMADENT" s.c.
ul. Zenitowa 15
35-302 Rzeszów

Pani doktor jest bardzo miła i ma wspaniałe podejście do dziecka. Moja córeczka jest zachwycona. Po perypetiach u innych stomatologów tutaj sama wskakuje na fotel i otwiera buzię.
Opinia dodana przez: Agnieszka

lek. dent. Maria Sus

Przychodnia stomatologiczna
Podkarpacka 21 A
35-082 Rzeszów

Znakomita specjalistka. Świetny stomatolog, ortodonta. Lecze się u tej pani jestem pod dużym wrażeniem efektów. Pani doktor jest zawsze miła i uprzejma oraz kompetentna. Polecam!!!!
Opinia dodana przez: anonim

lek. dent. Ewelina Wójcicka

Rejtana 9
35-326 Rzeszów

Bardzo rzetelna i specjalistyczna opieka. Cały proces leczenia przedstawiony przejrzyście. Człowiek jedzie na kolejne konsultacje z uśmiechem na twarzy. Przy awariach bez problemu pacjent zostaje przyjęty bez kolejki. Polecam tego lekarza.
Opinia dodana przez: Łukasz
Bardzo miła, uprzejma i profesjonalna Pani. Zawsze na spokojnie wszystko wytłumaczy, przedstawi możliwe rozwiązania i zasugeruje, najlepsze jej zdaniem, pozostawiając jednak ostateczną decyzję pacjentowi. Jako osoba, która ma niemiłe doświadczenia z dentystami, do Pani Katarzyny chodzę już od dobrych kilku lat i mogę ją z czystym sumieniem polecić. Plus, można umawiać się na wizyty przez formularz na jej stronie, co powinno być już standardem, przy umawianiu się na prywatne wizyty ...
Opinia dodana przez: Ana

lek. dent. Anna Żółta

NZOZ "MATI-MED"
Stefana Starzyńskiego 5A
35-508 Rzeszów

Fachowe podejście do pacjenta. Pani doktor godna polecenia. Bez problemu można zasięgnąć porady. Same plusy.
Opinia dodana przez: Elwira

lek. dent. Tomasz Piskadło

Psychodynamiczne Centrum Terapeutyczno-Szkoleniowe PCTS
Piłsudskiego 11
20-074 Rzeszów

Wspanialy stomatolog, godny polecenia. Madry, uprzejmy, wszystko tlumaczy, troszczy sie o pacjenta, bardzo dobrze leczy, darze go zaufaniem. Polecam!

lek. dent. Judyta Wiech-Kręblewska

Przychodnia Rejonowa Nr 2 Gabinety Podstawowej Opieki Zdrowotnej
Dębicka 160
35-213 Rzeszów

Bardzo miła, empatyczna, solidna, delikatna, miła i bardzo dokładna w tym co robi. Wśród lasu stomatologów to ogromna miła zmiana na plus. Szczerze polecam.
Opinia dodana przez: Stanisław

lek. dent. Tomasz Nowak

Gabinet
Rzeszów

Super polecam sprawnie bezboleśnie super doktor wszystko wytłumaczy zanim będzie robil gorąco polecam
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Halina Urban

Chirurg dziecięcy

Ośrodek Świadczeń Szpitalnych
ulica Lwowska 60
35-301 Rzeszów

Znakomity lekarz, niesamowity człowiek, mówią że anioły chodzą po ziemi, Pani Urban jest jednym z nich, profesjonalizm, fachowość i serce na dłoni. Lekarz z prawdziwego powołania z pasją -osobiście nie spotkałam lepszego lekarza, leczę syna od urodzenia czyli już 15 lat i dzięki Pani Urban to zdrowy i sprawny chłopak.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Krzysztof Freygant

Oddziały
Fryderyka Szopena 2
35-055 Rzeszów

Z czystym sumieniem polecam Pana Krzysztofa. Profesjonalizm w każdym calu. Od razu na wizycie zaproponował 2 zabiegi, które w niedługim czasie wykonał. Pan Doktor wszystko wyjaśnił. Podczas pobytu w szpitalu, zarówno przed jak i po zabiegu odpowiadał na wszystkie pytania, zmienił również opatrunek, a po pewnym czasie usunął szwy. Lekarz troskliwy o pacjenta, uprzejmy, miły. Każdemu polecam takiego chirurga :)
Opinia dodana przez: Kamila

dr n. med. Piotr Małek

Chirurg ogólny, Proktolog

Prywatny Specjalistyczny Gabinet Chirurgiczny
ul Cegielniana 38
Rzeszów

Jestem bardzo zadowolona ... Lekarz godny polecenia .. Pól godzinki i znikł największy problem mojego zycia :)) lekarz bardzo miły , konkretny, doświadczony ,,, nie czułam żadnego wstydu czy skrępowania... Dziękuje ze znow sie uśmiechem moge normalnie chodzić , biegać i cieszyć sie życiem .... Naprawdę polecam pana doktora ,,, pozdrowienia dla asystenta ( rownież bardzo miły i bardzo młody no i przystojny. :)))
Opinia dodana przez: Ewa

lek. dent. Marcin Cyzio

Biodental
Zagoby 8/7A
35-302 Rzeszów

Bardzo dobry stomatolog, godny polecenia, zna się na tym co robi, uprzejmy, nie wyolbrzymia .polecam
Opinia dodana przez: iwona

lek. dent. Krystyna Filipek

Prywatny Gabinet Lekarski
Starzyńskiego 2
35-125 Rzeszów

chodze do pani dr Filipek leczyc zeby juz 20 lat i nie wyobrazam sobie isc do innego dentysty.Dziekuje Pani za dotychczasowy trud i zycze duzo zdrowia.

lek. dent. Jarosław Paśniczek

Nazimka 3/20
35-302 Rzeszów

Pan Doktor Paśniczek to świetny lekarz. Od kiedy mnie leczy przestałam bać się fotela dentystycznego. Dawno nie spotkałam tak miłego i profesjonalnego lekarza. Miałam problemy z zębem, inni lekarze chcieli go wyrwać. Gdy poszłam do Pana Doktora przyjął mnie od razu. I co najważniejsze, podjął się leczenia i WYLECZYŁ mój ząb. Ogólnie cała klinika Premium-Dent w której przyjmuje doktor zasługuje na ogromny plus. Nie trzeba czekać godzinami w kolejkach, miła ...
Opinia dodana przez: Anna Trzaska

lek. dent. Halina Lech

Chirurg stomatolog

Królewska 34
35-616 Rzeszów

Najlepszy specjalista w wyrywaniu zębów, korzeni, ósemek ... - a wydarłam ich kilkanaście u różnych stomatologów. Pani doktor pozostawia wszystkich w tyle - jest najlepsza !!! Robi to bezboleśnie i nawet się trudno zorientować w którym momencie jest już po zabiegu - perfekcja w najwyższym wydaniu .... POLECAM
Opinia dodana przez: Iwona

lekarz Robert Podlasek

Ośrodek Świadczeń Szpitalnych
ulica Lwowska 60
35-301 Rzeszów

Świetny lekarz, z powołaniem, bardzo dobry specjalista, fachowiec w swoim zawodzie. Życzliwy dla pacjentów. Trafnie stawia diagnozy i potrafi ustawić cykle leczenia. Świetny organizator jako ordynator oddziału chirurgii. Zawdzięczam mu powrót mojego męża do zdrowia.
Opinia dodana przez: Stanisława Kwiecińska

lek. dent. Dominik Lis

Sportowa 8/111
35-111 Rzeszów

Profesjonalne podejście do zadania :) Środki najlepszej jakości, zabiegi całkowicie bez bolesne... Bardzo mila obsługa ogólna... Bardzo dziękuje i Polecam!!!
Opinia dodana przez: Slawek

lekarz Piotr Dobrucki

Wiosenna 23
35-303 Rzeszów

Świetny lekarz i specjalista w swoim zawodzie. Jest zarówno bardzo kompetentny jak i życzliwie nastawiony do pacjenta. Udziela szczegółowych informacji, dba o swoich pacjentów i naprawdę stara się pomagać pacjentom. Podejmuje zdecydowane i trafne decyzje co do leczenia. Jestem mu wdzięczna za wyciągnięcie mojego męża z ciężkiej sytuacji chorobowej.
Opinia dodana przez: Stanisława Kwiecińska