Lekarze Chirurg stomatolog Rzeszów

dr Janusz Skorupka

Chirurg onkolog

NZOZ Asklepios
Podwislocze 22 A
Rzeszów

Pan doktor Janusz Skorupka ponad 10 lat temu operował guzki "oknkologiczne" u mojej żony. Wszystko zakończyło się bardzo dobrze i tak jest do dzisiaj. Bardzo dobry i doświadczony lekarz, ma odpowiednie podejście do pacjentów, bardzo normalny, miły i pomocny, a do tego profesjonalista.
Opinia dodana przez: Mielczanin

dr n. med. Edward Szczęch

Dentech
Śniadeckich
Rzeszów

polecam tego dr jest świetnym fachowcem, godnym polecenia można mu zaufać.Jest do tego powołany i robi to z sercem.Jest dobry w każdym calu .jest bardzo słowny .
Opinia dodana przez: grażyna

Marek Szpunar

Chirurg naczyniowy

Rzeszów

Polecam dr Marka Szpunara. Operował mi żylaki w jednej nodze. Operacja przebiegła pomyślnie, brak komplikacji. Z pewnością ma dużą wiedzę, bardzo miły lekarz, zainteresowany pacjentem, także po zabiegu.
Opinia dodana przez: Teresa

lekarz Marek Bieryło

Gabinet
ul. Mikołajczyka 12 lok. 91
35-209 Rzeszów

Bardzo dobry człowiek i lekarz. Spokojny cierpliwy dla pacjenta i wyrozumiały. Zdecydowanie polecam!
Opinia dodana przez: Elżbieta

Alfred Orlowski

Chirurg ogólny, Wizyty domowe

siedliska
36-041 Rzeszów

Prawdziwy lekarz z powołania a takich coraz mniej. Nigdy nie podchodzi obojętnie do pacjetów, zawsze życzliwy, miły, do wszystkich pacjentów podchodzi z wielką troską. Wszystko dokładnie tłumaczy, interesuje się stanem swoich pacjentów przed i po zabiegu. Dr Orłowskiego mogę polecić z czystym sumieniem to świetny lekarz i człowiek.
Opinia dodana przez: Adam

lek. dent. Agata Chotkowska-Sekunda

Dąbrowskiego 11
35-036 Rzeszów

Odradzam tego lekarza... fakt że obsługa miła , ale to chyba tylko JEDYNY plus wszystkiego ...zniszczyła mi zęby grozi mi ich wypadnięcie..podejmować się czyszczenia poddziąsłowego...naruszając zdrowe zęby ... Pani doktor powinna poinformować pacjenta PRZED a NIE PO fakcie o takich konsekwencjach ....totalna porażka widać że liczy sie jedynie biznes w tej branży a nie dobro pacjenta...poszłam do innego stomatologa który nie wziął ode mnie żadnych pieniędzy bo jak zobaczył w ...
Opinia dodana przez: polciunia

lekarz Urszula Masłowska-Wąs

Stomatologia
Siemieradzkiego
Rzeszów

Chodzę do Pani Doktor Masłowskiej z córką, ze sama sobą oraz mnóstwo moich znajomych. Wszyscy z polecenia. Ogromny profesjonalizm, wspaniała ciepła atmosfera . To najlepszy stomatolog do jakiego kiedykolwiek trafiłam :)
Opinia dodana przez: Anna
{'id': 32253, 'name': u'Rzesz\xf3w'} Chirurg ortopeda
                                       lek. med. Jerzy Michał Bober

lek. med. Jerzy Michał Bober

Chirurg ortopeda

Przychodnia specjalistyczna
ul .Warzywna ,Rzeszów
Rzeszów

Super lekarz i specjalista w swoim fachu, bardzo pomocny, godny polecenia.Ma bardzo dobre podejście do pacjenta
Opinia dodana przez: Jakub

dr Rafał Rylski

Chirurg onkolog

Rzeszów

godny zaufania, lekarz z powołania, nie myślcie, że ,,słodzę", ja tak myślę naprawdę. Polecam wszystkim, którzy potrzebują zaufanego, dobrego lekarza, który nie tylko pomoże ale też podniesie ,,na duchu".
Opinia dodana przez: Elżbieta

lek. dent. Mateusz Dymek

Stomatolog, Chirurg szczękowo twarzowy

Słowicza 87
36-021 Rzeszów

Jestem bardzo zadowolona z zabiegu wykonanego przez Pana doktora Mateusza Dymka, szczerze polecam za pełen profesjonalizm, za podejście do pacjenta, jeden z najlepszych lekarzy, których spotkałam w swoim życiu.
Opinia dodana przez: Alina

lek. dent. Janusz Serwiński

Ortodonta, Stomatolog

Chodkiewicza 12
35-051 Rzeszów

Do kliniki Premium Dent trafiłem przypadkowo. Ponieważ miałem problem z uzębieniem skorzystałem z zabiegu wstawienia 2-ch implantów. Bardzo się bałem bólu i całego zabiegu ale po przyjściu do kliniki i konsultacji z panem doktorem strach minął. Wygląd oraz komfort w ustach w moim przypadku był najważniejszy. Dzisiaj mogę śmiało powiedzieć ze się nie zawiodłem. Zabieg wstawienia implantów okazał się bezbolesny,wszystko zrobiono fachowo i solidnie. Mogę polecić dr Janusza Serwińskiego na ...
Opinia dodana przez: Mariusz

lek. dent. Dominika Mikitka

Laboratorium Analiz Lekarskich ALAB Rzeszów
Witolda 6B
35-302 Rzeszów

Polecam. Pani doktor wyleczyła mi uszkodzoną jedynkę. Pełen profesjonalizm i rzeczowe podejście do problemu. Miła atmosfera mimo, że był to gabinet stomatologiczny!
Opinia dodana przez: Robert

lek. med. Antoni Bazielich

Chirurg ogólny, Proktolog

Gabinety Krukierek
ul. Kujawska 3
35-323 Rzeszów

Pan Doktor sumienny, pomocny. Leczył mojego Tatę, wdrożył odpowiednia szybką diagnostykę, leczenie i później badania kontrolne. Wizyty na NFZ konkretne, Pan Doktor życzliwie podchodzi do pacjenta i jego rodziny, tłumaczy szczegolowo i prostym językiem dostępne możliwości leczenia również te bardziej nowoczesne. Cała rodzina jest wdzięczna Panu Doktorowi za cały proces leczenia Taty. Jesteśmy zdruzgotani po dzisiejszej probie umówienia się na wizytę informacja ze Pan Doktor już nie pracuje w naszym ...
Opinia dodana przez: Urszula

lek. dent. Maciej Czech

Oddziały
Fryderyka Szopena 2
35-055 Rzeszów

Bez dwóch zdań najlepszy stomatolog w Rzeszowie 🙂 życzliwe podejście do pacjenta a przede wszystkim pełen profesjonalizm. Dziękuję

lekarz Joanna Oszywa

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

Przychodnia stomatologiczna
Kotuli 9
35-122 Rzeszów

Bardzo polecam, jedyna dentystka do ktorej chodze z przyjemnoscia, bez zadnych obaw... Kompetentna w kazdym calu, delikatna i rzeczowa, zanim zacznie cos robic tlumaczy wszystko bardzo dokladnie, lekarz liczacy sie z odczuciami pacjeta....Nie zamienie na inna:)
Opinia dodana przez: Wiola

lek. dent. Wojciech Barć

OLIDENT JAZOWA
Jazowa 67/55
35-326 Rzeszów

Najlepszy stomatolog u jakiego byłam. Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta, uprzejmy , miły i na dodatek ceny bardzo przystępne.
Opinia dodana przez: Paulina

lek. dent. Piotr Blajer

Przychodnia Chirurgii Szczękowo-Twarzowej i Chirurgii Stomatologicznej
Wita Stwosza 29
35-113 Rzeszów

Najlepszy dentysta w Rzeszowie, usuwa zęby w sekundę. Jest uczciwy i nie wyciąga od ludzi znacznych pieniędzy, jak to robi wielu oszustów. Udałem się do tego pana Blajera z trudnym zębem do "wyrwania", a raczej do chirurgicznego usunięcia. Sytuacja była dla mnie o tyle nieprzyjemna, że zostałem wcześniej oszukany w w placówce Albadent, gdzie wyciągnęli ode mnie znaczne sumy pieniędzy. Pan blajer widząc mój straszny stan nawet mi obniżył koszty. ...
Opinia dodana przez: Robert
Moja, najlepsza dentystka jak do tej pory, bardzo miła, uśmiechnięta, fachowa i rzetelna obsługa pacjenta. Praca zawsze dobrze wykonana 👌
Opinia dodana przez: Barbara
WSPANIALY LEKARZ NAJLEPSZY W MIESCIE. Nastepnym razem przyniose Bombay Saphirre :)............................................ Witold Domka Mistrz.... ......................
Opinia dodana przez: Piotr Szr

lek. dent. Maciej Deptuch

P.P.L. Vita Dental Anna Wawryca
Hetmańska 62/1
35-078 Rzeszów

Polecam Pana Macieja, bardzo dokładnie tłumaczy, już kilka lat jestem pod jego opieką i wszystko bardzo dobrze się trzyma ;) jest bardzo uprzejmy, miły i staranny.