Lekarze Chirurg stomatolog

dr n. med. Grzegorz Klimiuk

Klident
Sienkiewicza 79A
15-003 Białystok

Tak być powinno ! No może trochę lekarz mnie "docisnął" przed rozpoczęciem zabiegu, ale pozytywnie! Zmotywował mnie bo się zazwyczaj boję dentystów, uspokoił i cały zabieg przeszedł bez bólu. Druga wizyta również. Jestem pełny podziękować dla Pana Klimiuka. Teraz jestem pod jego stałą kontrolą.
Opinia dodana przez: Łukasz

lek. dent. Marek Moszyk

Protetyk stomatologiczny, Stomatolog

Oddział Diagnostyczny Poznań
Adama Mickiewicza 2
60-834 Poznań

Lekarz bardzo wrażliwy na potrzeby (strachy) pacjenta. Nigdy nie naciąga na niepotrzebne zabiegi. Ząb raz przez Niego leczony jest wyleczony skutecznie i trwałe. Delikatny, stwarza serdeczną atmosferę.

lek. dent. Joanna Marcheluk

Indywidualna Praktyka Lekarsko-Stomatologiczna Joanna Marcheluk
Bitwy Warszawskiej 1/32
08-110 Siedlce

Ja jestem zachwycona profesjonalizmem pani Marcheluk! Zwróciłam się do niej z wyrwaniem ósemki - pomimo sporego stanu zapalnego w zebie nie czułam bolu, po tygodniu wróciłam na zdjęcie szwów i usunięcie kolejnego zęba. Sytuacja u mnie byla o tyle trudna, ze w momencie zabiegu mialam zalozony staly aparat ortodontyczny, ktory znacznie ograniczal ruchy pani doktor, jednak nawet to nie stanowilo wiekszego prboemu. Porównując mój stan po zabiegu i stan moich ...

dr n. med. Maria Preiskorn-Rynkiewicz

Stomatolog, Implantolog

Maria-Dent
Wzgórz 9
05-540 Zalesie Górne

Polecam Dr Marię. Profesjonalizm, ogromna wiedza, kultura osobista, cierpliwość, zaufanie. Lekarz wysokiej klasy.
Opinia dodana przez: Barbara Robaszkiewicz
                                       lekarz Paweł Dąbrowski

lekarz Paweł Dąbrowski

Prywatna Przychodnia Specjalistyczna VITABENE Strefa Zdrowia
Powązkowska 44
01-797 Warszawa

Tata od kilkudziesięciu lat ma ranę na stopie i nodze!wielu lekarzy rozkładało ręce ..bo, rana nie goiła się( problemy naczyniowe). Ogromna wiedza i doświadczenie Pana Doktora sprawiły, że po kilku miesiącach znów zaczęła rosnąć skóra. A tata odzyskał szansę na normalne funkcjonowanie. Pan Doktor otacza opieką, to nie tylko wybitny chirurg, specjalista ale lekarz, który posiada kompleksowe podejście do pacjenta! do tego wspaniały, pełen empatii człowiek.
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Stomatolog
                                       lek. dent. Małgorzata Mazurek

lek. dent. Małgorzata Mazurek

Całodobowe Centrum Stomatologii Ludna
Ludna 10a
00-414 Warszawa

Świetny, doświadczony lekarz, m.in. chirurg i przemiła osoba. Jestem stałą pacjentką. Pani doktor jest niezrównanym specjalistą w dziedzinie chirurgii szczękowej. Pamiętam usunięcie trudnej ósemki. Pani doktor znieczuliła, coś tam nacisnęła, obejrzała, ja siedziałam mocno trzymając fotel spoconymi z emocji dłońmi. I wtedy usłyszałam: już po wszystkim 😊, 😳😳😳 szok! Polecam serdecznie 😊👍
Opinia dodana przez: Małgorzata D.
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Medycyna estetyczna
                                       dr n. med. Piotr Turkowski

dr n. med. Piotr Turkowski

Medycyna estetyczna, Chirurg plastyczny

Klinika OT.CO - Klinika Medycyny Estetycznej w Warszawie
Bartycka 24B/U1
00-716 Warszawa

Jestem po zabiegu u Doktora Turkowskiego i mogę szczerze polecić zabieg transplantacji metodą FUE - bez blizny. Dobrze podane znieczulenie miejscowe zniwelowało odczucia bólowe do minimum(zabieg był bezbolesny). Trwał ok. 7 godzin, był wykonany solidnie, bardzo dokładnie. U doktora obiecana liczba przeszczepów jest równa. Panie techniczki również czuwały nad całą procedurą doskonale asystując doktorowi. Po zabiegu dostałem dokładne zalecenia jak dbać o włosy. Na efekty trzeba poczekać od 3 do ...
Opinia dodana przez: Tomasz
                                       lekarz Adam Żebrowski

lekarz Adam Żebrowski

Chirurg ogólny, Proktolog

BoraClinic Centrum Medyczne
Generała Tadeusza Bora-Komorowskiego 37
03-982 Warszawa

Polecam doktora. Świetny specjalista. Przetoka zniknęła:) zabieg szybki i bezbolesne. Opieka pozabiegowa na wysokim poziomie. Ciągły kontakt w moich nerwach
Opinia dodana przez: Karolina
{'id': 13036, 'name': u'Cz\u0119stochowa'} Stomatolog
                                       lek. dent. Radosław Teleszko

lek. dent. Radosław Teleszko

KLINIKA UŚMIECHU stomatologia estetyczna Radosław Teleszko
Dekabrystów 41B lok.110 tel. : 694453310
Częstochowa

Dr usuwał moją zatrzymaną w kości 8 w klinice Artyści Uśmiechu. To był moment... :) Sprawnie i bezboleśnie.
Opinia dodana przez: Tomasz

lek. dent. Anna Filipczak-Pacała

Specjalistyczny Gabinet Stomatologiczny
Iwaszkiewicza 4f
98-220 Zduńska Wola

Serdecznie polecam panią doktor wszystkim. delikatnie przeprowadza każde badanie i leczy skutecznie

lekarz Martyna Moczygemba

Śląski Ośrodek Onkologii "Sanivitas" Sp. z o.o.
Plac Akademicki 15/6
41-902 Bytom

Polecam. Bardzo sympatyczna Pani Doktor. Wizyta bardzo przyjemna i bez pośpiechu, dokładnie przeprowadzone badanie, wytłumaczenie, rozwianie wątpliwości i obaw pacjenta. Dla mnie same plusy. Kontrola za rok :)
Opinia dodana przez: Magdalena R
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Stomatolog
                                       dr Jan Walenko

dr Jan Walenko

Całodobowe Centrum Stomatologii Ludna
Ludna 10a
00-414 Warszawa

Na chybił trafił wybrałam lekarza bo na gwałt musiałam rwać 8. Wyrwałam u Pana Walenko cztery 8. W kolejce czeka także 9 (!) i podwójna dolna trójka (!!) - ale mnie szczęście kopnęło :) Pan jest przezabawny, sympatyczny, w 100% profesjonalny. Rwanie było przyjemnością. Polecam go wszystkim znajonym bo to rewelacyjny dentysta.
{'id': 25484, 'name': u'Pozna\u0144'} Chirurg naczyniowy
                                       dr n. med. Magdalena Snoch-Ziółkiewicz

dr n. med. Magdalena Snoch-Ziółkiewicz

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

Gromadziński Zespół Medyczny
ul. Falista 4a/12n
61-249 Poznań

Pani doktor jest profesjonalistą, badanie, diagnoza, natychmiastowe działanie i wspaniałe, ciepłe, podejście do pacjenta to tylko niektóre jej atuty. Gorąco polecam.
Opinia dodana przez: Rafał Polaszewski
{'id': 25484, 'name': u'Pozna\u0144'} Chirurg ogólny
                                       lekarz Piotr Gross

lekarz Piotr Gross

Chirurg ogólny, Proktolog

Gabinet Chirurgii Laserowej Piotr Gross
Rubież 14 b
61-612 Poznań

Doktorze dziękuję serdecznie za pomoc. Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta. Wrastający paznokieć wyleczony bezboleśnie. Efekt zabiegu zachwycający. Polecam wszystkim pacjentom potrzebującym pomocy.
Opinia dodana przez: MONIKA
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Chirurg szczękowo twarzowy
                                       prof. dr hab. n. med. Zofia Dudkiewicz

prof. dr hab. n. med. Zofia Dudkiewicz

Chirurg szczękowo twarzowy, Chirurg dziecięcy

Przychodnia i Szpital FORMMED Centrum Leczenia Wad i Zaburzeń Rozwojowych
Babice Nowe, Warszawska 197 D
05-082 Warszawa

Nie wiedzieliśmy co zrobić z wadą naszej córki, różni lekarze rozkładali ręce. Znajoma pediatra powiedziała nam, że jeżeli zabiegu nie podejmie się profesor Dudkiewicz, to w Polsce nie mamy już gdzie szukać. Pojechaliśmy do Babic do Formmedu. Pani Profesor dokładnie wszystko obejrzała i powiedziała, że się musi zastanowić jak to zrobić. Umówiliśmy się na kontakt telefoniczny. Po 2 tygodniach pojawiliśmy się na kolejnej konsultacji, w trakcie której Pani Profesor opowiedziała ...
Opinia dodana przez: Maria
{'id': 30509, 'name': u'Gorzyce'} Stomatolog
                                       lek. dent. Szymon Dudek

lek. dent. Szymon Dudek

Stomatolog, Implantolog

DUDENT. Implanty, leczenie kanałowe, mikroskop
ul. Raciborska 48
44-350 Gorzyce

Profesjonalne podejście do pacjenta, godny polecenia. Miła atmosfera w gabinecie. Poświęca dużo czasu na tłumaczenie choroby i sposobu leczenia.
Opinia dodana przez: Jola
{'id': 17685, 'name': u'Wroc\u0142aw'} Chirurg plastyczny
                                       dr n. med. Jacek Jarliński

dr n. med. Jacek Jarliński

Chirurg plastyczny, Chirurg ogólny

Aestetica Chirurgia Plastyczna dr Jacek Jarliński
lokal 2, Żelazna 54
53-429 Wrocław

Bardzo profesjonalny doktor.Z czystym sumieniem polecam.Wszystko wytłumaczy oraz przeprowadzi leczenie od a do z będąc pod jego opieką poczujesz się bezpiecznie. Naprawdę pełen profesjonalizm
Opinia dodana przez: Jolanta

lekarz Tomasz Leksowski

Urolog, Chirurg ogólny

Leksowski Tomasz., lek. med. urolog
Jagiellońska 13
25-372 Kielce

Pan doktor rzeczowy, bardzo mily nie stresuje pacjenta budzi zaufanie i kompetentny bo juz 2 dni pozniej zaczely sie poprawy Polecam
Opinia dodana przez: Marzena
{'id': 36713, 'name': u'D\u0105browica'} Chirurg naczyniowy
                                       dr Zbigniew Kupis

dr Zbigniew Kupis

Chirurg naczyniowy, Angiolog

Angiomedicus Centrum Flebologii Laseroterapii
Ul. Słoneczna 8 (gmina Jastków)
20-086 Dąbrowica

Jestem po zabiegu EVLA. Zabieg odbył sie po tygodniu od pierwszej wizyty, wiec bardzo szybko. Pan Doktor ma wspaniałe podejście do pacjenta, odpowiada na wszystkie pytania, dokładnie wyjaśnia, stawia diagnoze i proponuje skuteczne leczenie. Jest kompetentny i pełen profesjonalizmu. Sam zabieg przebiegł praktycznie bezboleśnie. Podczas niego Pan Doktor uważnie tłumaczył co po kolei będzie robił. Bez wątpienia jest specjalistą o ogromnej wiedzy i przede wszystkim wykazuje się dużym zaangażowaniem w ...
Opinia dodana przez: Katarzyna
                                       lek. med. Joanna Wiśniewska - Goryń

lek. med. Joanna Wiśniewska - Goryń

Chirurg ogólny, Chirurg plastyczny

Szpital Damiana - Wałbrzyska
ul. Wałbrzyska 46
02-739 Warszawa

Pani doktor to przemila osoba. Mialam wykonywany zabieg nici PDO. Doktor zrobila zdjecia po zabiegu, kiedy jeszcze nici "dzialaly". Zastosowalam sie do wszystkich zalecen. Niestety nici popekaly i wygladam tak samo jak przed zabiegiem plus dwie dziurki z boku po wkluciach. Nie polecam, przy calej sympatii do pani doktor....
Opinia dodana przez: Joanna