Lekarze Chirurg stomatolog

dr hab. n. med. Janusz Włodarczyk

dr hab. n. med. Janusz Włodarczyk

Torakochirurg, Chirurg ogólny

UniCardia&UniMedica&UniEstetica Małopolskie Kliniki Specjalistyczne
Kluczborska 17 ( 2-3 piętro)
31-271 Kraków

Wspaniały lekarz,przede wszystkim wspaniały człowiek,który rozumie strach i cierpienie innych.Wszystko tłumaczy,po operacji często odwiedza i interesuje się pacjentem.W moim przypadku nawet na urlopie zaglądnał do mnie.Jestem bardzo wdzięczna za uratowanie mojego zdrowia i życia.Polecam wszystkim,a panu doktorowi bardzo dziękuję.
{'id': 17685, 'name': u'Wroc\u0142aw'} Traumatolog
                                       lekarz Roman Lech

lekarz Roman Lech

Traumatolog, Ortopeda

Dolnoślaski Szpital Specjalistyczny im. T Marciniaka Oddział Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej
ul. Filedrofa 2
54-049 Wrocław

Bardzo kompetentny, sympatyczny i życzliwy lekarz, poświęcający pacjentowi czas i uwagę. Serdecznie polecam. Panie Doktorze, bardzo dziękuje za wykonanie mi operacji stawu biodrowego. Życzę wszystkiego najlepszego!
Opinia dodana przez: Joanna
{'id': 42540, 'name': u'Nowy Dw\xf3r Mazowiecki'} Stomatolog
                                       lek. dent. Agnieszka Kotwa

lek. dent. Agnieszka Kotwa

ArtDENTA Agnieszka Kotwa
Modlińska 1 lok. 37
05-100 Nowy Dwór Mazowiecki

Najlepszy Stomatolog z jakim miałam doczynienia, a było ich sporo. Pani Doktor zanim wykona jakikolwiek zabieg tłumaczy dosłownie każdy swój ruch - dla mnie jest to bardzo ważne. Zabiegi wykonywane są na nowoczesnym sprzęcie. Gabinet jest zadbany. Nie zmienię już stomatologa.
Opinia dodana przez: Sandra K.
{'id': 28420, 'name': u'Bia\u0142ystok'} Chirurg ogólny
                                       prof. zw. dr hab. Piotr Myśliwiec

prof. zw. dr hab. Piotr Myśliwiec

Q Medica
ul. Jerzego Waszyngtona 30/1U
15-435 Białystok

Panie doktorze Myśliwiec, dziękuję całym sercem za dobro, ciepło i cudownie wykonaną operację. Ogromnie się cieszę, że trafiłam w Pana złote ręce i bardzo wiele Panu zawdzięczam. Mój komentarz będzie dość obszerny, myślę, że niektórych zainteresuje jak w ciągu pół roku straciłam 33 kilogramy, pozbyłam się wielu chorób i jak wiele ta operacja dała. Kochani czytelnicy od lat 80 choruję na serce, zaczęło się od zapalenia mięśnia sercowego a następnie ...

dr Jacek Gałczyński

Chirurg onkolog, Chirurg ogólny

Optimum Medica
Broniewskiego 3
01-785 Warszawa

Dr. Jacek Gałczyński to profesjonalista w pełnym znaczeniu tego słowa.Jestem po operacji tarczycy (rak brodawkowaty tarczycy) - przytarczyce zostały i działają. Bezpośrednio po operacji nie miałem problemu z mówieniem oraz przełykaniem. Do obecnej chwili bez żadnych problemów mam kontakt telefoniczny z Panem doktorem, co świadczy o jego pełnym zaangażowaniu w moje leczenie.Po prostu bardzo dziękuję że trafiłem na Pana Panie doktorze. Dla mnie jest Pan najlepszy. Ps.Bardzo dziękuję za cierpliwość ...
Opinia dodana przez: Krzysztof Kubasiewicz
{'id': 17685, 'name': u'Wroc\u0142aw'} Chirurg ogólny
                                       dr n. med. Krzysztof Namięta

dr n. med. Krzysztof Namięta

Chirurg ogólny, Kardiochirurg

Pl.Hirszfelda 1/30
53-413 Wrocław

Wspaniały człowiek. Bardzo dobry specjalista kardiochirurg o dużym doświadczeniu, pełen profesjonalizmu. Cieszę, że trafiłem pod Jego opiekę. Świetny kontakt z pacjentem. Bardzo uprzejmy i ciepły lekarz. T. Kamiński.
Opinia dodana przez: Tomasz Kamiński
{'id': 13036, 'name': u'Cz\u0119stochowa'} Stomatolog
                                       dr n. med. Joanna Sitko-Gap

dr n. med. Joanna Sitko-Gap

NZOZ Centrum Medyczne Jurajska, Medigap sp. z o.o.
ul. Brzezińska 6a
42-208 Częstochowa

Nigdy nie przepadałam za stomatologami. Zawsze gdy trzeba było leczyć jakies zęby bardzo nie mile wspominam tamte wizyty. Przy pani stomatolog Sitko-Gap wszystko się odmieniło. Bardzo miłe wizyty, świetna specjalistka, profesjonalne leczenie i sprzet medyczny. Naprawdę wszytskim gorąco polecam .Pani dr Sitko-Gap jest super.
Opinia dodana przez: hanna
{'id': 6868, 'name': u'Ko\u015bcian'} Chirurg onkolog
                                       lekarz Robert Jagaciak

lekarz Robert Jagaciak

Chirurg onkolog, Chirurg ogólny

Gabinet Lekarski
Rynek 19
64-000 Kościan

Doktor Robert to bardzo ciepły człowiek o wielkim sercu. Ludzie szukający pomocy u lekarza onkologa idą tam pełni obaw i strachu. Doktor Jagaciak to odpowiedni człowiek, na odpowiednim miejscu. Wytłumaczy, ma w sobie spokój, podchodzi do ludzi z sercem. Potrafi w odpowiedni sposób przekazać nawet najgorsze informacje. Bardzo kontaktowy. Jeśli mam być szczera, byłam pod wrażeniem jego podejścia i ciepła które z niego emanuje. Z czystym sumieniem polecam. Gdy sama ...
Opinia dodana przez: Marta
{'id': 22039, 'name': u'Bytom'} Chirurg ogólny
                                       dr Mariusz Deska

dr Mariusz Deska

Śląski Ośrodek Onkologii "Sanivitas" Sp. z o.o.
Plac Akademicki 15/6
41-902 Bytom

Lekarz w trakcie wizyty w przyszpitalnej poradni byl bardzo uprzejmy, przeprowadził ze mną dokładny wywiad i wykazał zrozumienie dla moich aktualnych zdrowotnych problemów. Dziękuję! Dorota
Opinia dodana przez: Dorota
{'id': 41595, 'name': u'Krak\xf3w'} Chirurg ogólny
                                       dr n. med. Diana Hodorowicz-Zaniewska

dr n. med. Diana Hodorowicz-Zaniewska

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

Specjalistyczne Centrum Medyczne Chirurgii Małoinwazyjnej SCM sp. z o.o.
ul. Grzegórzecka 67c/U6
31-559 Kraków

U Pani doktor leczę się w SCM clinic i z pełnym przekonaniem, polecam tę lekarkę wszystkim pacjentom, którzy szukają nie tylko fachowej pomocy medycznej, ale także wsparcia i zrozumienia w trudnym czasie choroby. Miałam ogromne szczęście, że trafiłam do tak wspaniałego specjalisty.
Opinia dodana przez: Zuza
{'id': 25484, 'name': u'Pozna\u0144'} Chirurg ogólny
                                       dr n. med. Piotr Nowaczyk

dr n. med. Piotr Nowaczyk

Wielkopolskie Centrum Onkologii
ul. Garbary 15
Poznań

dr Piotr Nowaczyk jest wyjątkowym człowiekiem ,ma cierpliwość i czas dla pacjenta , wszystko wytłumaczy i zaproponuje najlepsze rozwiązanie dla konkretnej sytuacji. Zaufałam doktorowi. Jest specjalistą w swojej dziedzinie i jeśli zdecyduję się na rekonstrukcję usuniętej piersi to tylko u doktora Nowaczyka. Jeszcze raz bardzo dziękuję .
Opinia dodana przez: Arleta

prof. dr hab. n. med. Małgorzata Kołodziejczak

Proktolog, Chirurg onkolog

Best-Med
al. Jerozolimskie 87
02-001 Warszawa

Witam, Przede wszystkim Panią Profesor cechują serdeczność, wyrozumiałość, empatia, profesjonalizm oraz ogromne zaangażowanie w każdy przypadek z osobna. Pani Profesor przywróciła mi dawne szczęśliwe życie dzięki jednej operacji wycięcia przewlekłej szczeliny. Wszystko zostało przeprowadzone w tak perfekcyjny sposób, że regeneracja postępowała z tygodnia na tydzień, napawając optymizmem. Wszystkie zmiany w obrębie kanału odbytu zostały usunięte, kończąc moją 3-letnią gehennę, podczas której żaden inny lekarz nie potrafił pomóc. Jeśli macie Państwo ...
Opinia dodana przez: Kacper
{'id': 25484, 'name': u'Pozna\u0144'} Chirurg onkolog
                                       prof. dr hab. n. med. Paweł Murawa

prof. dr hab. n. med. Paweł Murawa

Chirurg onkolog

Wielkopolskie Centrum Onkologii
Garbary 15
60-101 Poznań

Najlepszy lekarz ze wszystkich, których do tej pory spotkałam!!! Fachowiec w pełnym tego słowa znaczeniu. Wykonał mi najrozleglejszą i najbardziej skomplikowaną operację, jaką wykonuje się na jamie brzusznej. Miałam guza złośliwego brodawki Vatera na dwunastnicy. Prof. Murawa przeprowadził operację metodą Whipple, czyli usunął dwunastnicę, część trzustki i część żołądka oraz sąsiednie węzły chłonne. Operacja w 100% udana, radykalne usunięcie zmiany i żadnych powikłań po zabiegu. Praktycznie można powiedzieć, że uratował ...
Opinia dodana przez: kami37
{'id': 41595, 'name': u'Krak\xf3w'} Stomatolog
                                       dr n. med. Iwona Tomaszewska

dr n. med. Iwona Tomaszewska

Stomatologia Tomaszewska
Al. Słowackiego 58/4
Kraków

Odkąd zaczęłam chodzić do tej placówki jako pacjentka jestem bardzo zadowolona z usług . Zespół jaki tam pracuje jest bardzo profesjonalny i ma profesjonalne podejście do pacjenta oraz kultura osobista na najwyższym poziomie . Bardzo polecam . Gabinety bardzo przyjazne . Panie asystentki i Pani w recepcji bardzo sympatyczne .
Opinia dodana przez: Agnieszka
{'id': 22130, 'name': u'Gda\u0144sk'} Chirurg ogólny
                                       dr n. med. Tomasz Polec

dr n. med. Tomasz Polec

MORENOVA KLINIKA
Stanisława Lema 2
Gdańsk

Na poziomie. Z odpowiednim podejściem i kulturalna rozmową. Atmosfera bezpieczeństwa, pełen luz. Polecam wszystkim oczekującym fachowej pomocy.
{'id': 22130, 'name': u'Gda\u0144sk'} Chirurg dziecięcy
                                       dr n. med. Marcin Łosin

dr n. med. Marcin Łosin

Chirurg dziecięcy

Centrum Medycyny Specjalistycznej Sanitas
80-460 Gdańsk

Rozpoznał drobny wewnętrzny uraz u wnuczka, objawiający się ogromnym bólem a nie zdiagnozowany ani za granicą, ani w stolicy (aparatura i lekarze - bezradni) i skierował dziecko na natychmiastową operację. Udaną. Ogromne dzięki Panie Doktorze.
Opinia dodana przez: maria
{'id': 8601, 'name': u'Katowice'} Stomatolog
                                       lek. dent. Tomasz Bigas

lek. dent. Tomasz Bigas

Stomatolog, Chirurg szczękowo twarzowy

ASTRA DENT Śląskie Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej
al. Roździeńskiego 88a
40-203 Katowice

Przez dłuższy czas poszukiwałam chirurga, który zajmie się wyrwaniem mojej ósemki (dość problematycznej). Przeglądając różne opinie w internecie trafiłam na doktora Bigasa Z Katowic , weszłm na stronę jego Kliniki i podjęłąm decyzje, bo nowoczesny sprzet też do diagnostyki i szeroki zakres usług jaki oferuja mnie przekonał całkowicie. Umówiłam się na konsultacje - bezpłatne!!!! To sie nie zdarza przecież w innych gabinetach. Uśmiechnięty i sympatyczny doktor , profesjonalista, wyrwał bezproblemowo ...
Opinia dodana przez: alexa
{'id': 8601, 'name': u'Katowice'} Stomatolog
                                       lek. dent. Bartłomiej Makowski

lek. dent. Bartłomiej Makowski

Dental Care Makowski & Żurek
ul.Rolna 17b/1
40-555 Katowice

Super lekarz mega fajne podejście moja 3 letnia córka była bardzo zestresowana i inni lekarze poddawali się i polecili nam nawet (usypianie i leczenie) ale trafiłam na Pana Bartka rewelacja najważniejsze że Pan Bartek poświęcił nam czas i super podszedł do mojej córki ona się go nie bała i to najważniejsze, ząbki zrobione i pyta już o kolejną wizytę :) gorąco polecam.
Opinia dodana przez: Joanna
{'id': 26013, 'name': u'Lublin'} Chirurg onkolog
                                       dr n. med. Ryszard Wierzbicki

dr n. med. Ryszard Wierzbicki

Chirurg onkolog, Gastrolog

Medical Esthetic
ul. Braci Wieniawskich 12 B
20-844 Lublin

Super czlowiek,polecam z calego serca. Bylam dzisiaj z mama. Poswiecił nam bardzo dużo czasu. A przede wszystkim dał nam nadzieję. Leczenie zaplanowane.
Opinia dodana przez: Sylwia
{'id': 15689, 'name': u'Sucha Beskidzka'} Stomatolog
                                       lek. dent. Karolina Glanowska

lek. dent. Karolina Glanowska

Gabinet Stomatologiczny
ul. J. Piłsudskiego 45
Sucha Beskidzka

Niesamowicie kompetentna, cierpliwa i miła Pani dr. Tłumaczy każdy krok i sprawia, że stres całkowicie znika. Dba o komfort pacjenta i miłą atmosferę wizyty. Pani Karolina starannie dobiera najlepsze środki, a zabieg stomatologiczny wykonuje pod mikroskopem co dodatkowo podnosi precyzję zabiegu. Serdecznie polecam!
Opinia dodana przez: Martyna