lekarz Dagmara Dudzik

Psychiatra

Pani doktor jest lekarzem z powołania. Nie patrzy na zegarek,wszystko dokładnie tłumaczy i podchodzi do człowieka jako do całości. Zawsze informuje o możliwych objawach ubocznych, a nawet o kosztach lecznia, choć stara się dobierać najtańsze preparaty. Bardzo polecam dr Dudzik jako psychiatrę

Moje wrażenia z pierwszej wizyty: Lekarz z powołania, uśmiechnięta, miła, uprzejma pani, otaczająca pacjenta ciepłem, zrozumieniem: otwarta i serdeczna osoba; chętnie słucha, poświęca dużo uwagi i czasu. Uważnie dobiera leki (ale jeszcze jest za wcześnie na komentarz czy pomogły), wszystko tłumaczy,pierwszy raz spotkałam tak niezwyłego ludzkiego specjalistę, który potrafi współczuć. TO NIE JEST LEKARZ, KTÓRY PRZYJMUJE PACJENTÓW CO 10 MINUT. TO BALSAM DLA DUSZY :) Wizyta trwała 50 minut.

Rewelacja, jak najbardziej polecam. Leki działają, czuję się lepiej. Pani doktor poświęca dużo czasu i jest bardzo miła.

Pani dr Dudzik to niezwykły lekarz. Bardzo ciepło traktuje swoich pacjentów i poświęca im dużo czasu. Leki dobiera uważnie, jak sama mówi- takie jakie sama by sobie zapisała w sytuacji pacjenta. serdecznie polecam panią doktor jako psychiatrę.

serdecznie polecam panią doktor jako psychiatrę.

Pani Doktor Dudzik uratowała mi życie. Empatia, ogromna chęć niesienia pomocy, współczucie - to to czym ujmuje, a wszystko to w połączeniu z radościa życia Pani Doktor sprawia, że po prostu nie wypada nie chcieć sobie pomóc. Dziękuję za "malutkie kwiatki"

Dziękuję za "malutkie kwiatki"

Do psychiatry skierował mnie lekarz rodzinny. Byłam naprawdę pełna obaw i lęku. To był mój pierwszy kontakt z tego rodzaju specjalistą.Pani doktor Dudzik to był najlepszy wybór jakiego mogłam dokonać - profesjonalna i kompetentna, a zarazem miła i serdeczna. Spokojnie mnie wysłuchała i wyjaśniła mi wszystkie wątpliwości.Najważniejsze jednak to, że dzięki lekom, które mi przepisała dziś czuję się naprawdę dobrze. Jestem pani doktor bardzo wdzięczna.

Doktor Dudzik została mi polecona przez znajomą i faktycznie godna jest polecenia.Objawy, z którymi borykałam się już od długiego czasu, a które nasilały się stopniowo minęły dzięki leczeniu pani doktor.Odnalazłam wewnętrzny spokój w środku, a nastój jest naprawdę dobry. Jestem bardzo zadowolona i wdzięczna.

Trafiłem do psychiatry,bez przekonania,że cokolwiek mi pomoże. Teraz czuję się dużo lepiej i cieszę się, że są jeszcze tacy lekarze jak dr Dagmara

Trafiłem do psychiatry,bez przekonania,że cokolwiek mi pomoże.

Ja równie polecam panią doktor Dudzik. Na efekt leków musiałam co prawda troszkę poczekać, ale wiem,że musiały wysycić mój organizm.Pani doktor to wyjątkowy lekarz. Leczy całą sobą

Bardzo polecam panią doktor- jest miła i kompetentna. Cierpliwie odpowiadała na wszystkie moje wątpliwości dotyczące leków i samej choroby. Przy niej czuje się zrozumiana i zaopiekowana.