mgr Dagmara Kalczyńska

Logopeda dziecięcy, Logopeda

Godny polecenia fachowiec. Szukający rozwiązania problemu. Rzetelny, sumienny, punktualny. Co bardzo ważne kreatywny. Posiadający dużą wiedzę, współpracujący z psychologiem. Empatyczny. Rewelacyjne podejście do dziecka.

Pani Dagmara jest specjalistką w swojej dziedzinie. Wspaniała osoba, pełna serca i poświęcenia. Świetnie nawiązuje kontakt z dzieckiem, zachęca je do pracy poprzez różne zabawy; syn bardzo chętnie przychodził na zajęcia logopedyczne. Polecam.

Polecam bardzo serdecznie Pania Dagmare! Bardzo ma dobre podejscie do malych dzieci i starannie podchodzi do problemu. Moj synek ktory ma dopiero 3,5 roku i ktory czasem bywa uparty gdy sie o cos go prosi, Pania Dagmare poslusznie sluchal. Polecam Pania Dagmare jako logopede gdyz na wiele pytan( dla mnie bardzo waznych) dala mi wiele wskazowek za co bardzo dziekuje i czesto to wykorzystuje w pracy z synem a nawet z corka u ktorej niezauwazylam raczej zadnych trudnosci mowy ale cwiczymy i przy tym jeszcze dobrze sie bawimy. Zachecam wszystkich ...

Polecam bardzo serdecznie Pania Dagmare!
Bardzo ma dobre podejscie do malych dzieci i starannie podchodzi do problemu.
Zachecam wszystkich rodzicow chcacych zaczerpnac opini dobrego logopedy ktorzy pochodza z Wroclawia i okolic ( w moim przypadku nawet ze Szwecji) do skontaktowania sie z Pania Dagmara Kalczynska:)
Pozdrawiam Pania Dagmare i Pana psychologa oraz dziekuje serdecznie za rozmowe:)

Pani Dagmara ma bardzo dobry kontakt z dziećmi, zachęca do ćwiczeń poprzez zabawę. U mojego synka terapia przebiega małymi kroczkami, gdyż jest jeszcze mały i po przejściach. Polecam serdecznie!!!

Dobrze pracuje z moim dzieckiem, zarzutów ogólnie nie mam. Kalczyńska przyjmuje w poradni i to chyba robi ograniczenia, bo jest godzina niecała na spotkanie i kolejna matka puka do drzwi przeszkadza. Na mnie od razu nie wzbudziła zaufania, teraz jestem któryś raz i mam coraz większe, bo dzieciak zaczyna wyraźnie mówić, reszta się nie liczy. spokojnie można polecić

Świetna specjalistka. Nasz synek Maciuś ma prawie 3 latka i jeszcze niedawno mówił bardzo niezrozumiale, nie sposób było się z nim dogadać. Bardzo się przy tym wstydził mówić, nie chciał się odzywać w przedszkolu, przy ludziach. Współpracę z panią Kalczyńską rozpoczęliśmy nieco miesiąc temu z zalecenia pana psychologa. Pani Kalczyńska bardzo dokładnie najpierw nas o wszystko wypytała, przejrzała dokumenty niczego nie bagatelizując, przebadała naszego synka, a później pozytywnie nas zaskoczyła sensownym i zrozumiałym dla nas podsumowaniem. Widać w jej pracy duże serce i bardzo rzetelną wiedzę na temat rozwoju dzieci, ich mowy. Nie ma w tym co robi jakiegoś szukania na oślep i improwizacji, żeby wypełnić czas. Bez trudu angażuje Maciusia w terapię i daje nam przy tym mnóstwo przydatnych wskazówek i informuje o tym, co mamy robić, żeby nasz synek mówił jeszcze wyraźniej. Nie wiedzieliśmy np. że karmienie i w ogóle jak synek je, czym pije ma takie znaczenie, dopiero od pani logopedki dowiedzieliśmy się, bo jest też terapeutką karmienia dzieci. Terapia z dzieckiem trwa różnie, od 15 minut do godziny, w zależności, jaki ma nastrój Maciuś i jakie ciężkie ćwiczenia robi. Dla niego wszystko wygląda jak zabawa, dużo się śmieje, "wygłupia". Mieliśmy szczęście trafić na dobrych specjalistów zapewniających kompleksowe podejście do sprawy i spore rezultaty już są - Maciuś nie wstydzi się już mówić, teraz "rozśpiewał się" świątecznie, lubi wierszyki i ćwiczenia, które ćwiczy z nim logopedka, mówi zdecydowanie więcej i dużo bardziej zrozumiale niż kiedyś. Teraz jest przerwa świąteczna, a nasz synek nie może się doczekać swojej "kochanej logopedki". Terapia logopedyczna jest jak dla nas bardzo skomplikowana i ciężka, dużo jest do zrobienia, trudne ćwiczenia, masażyki itd., ale dzięki pracy pani Dagmary, jej podejściu, wsparciu i dziecko, i my dajemy jakoś radę. Pozdrawiamy i do zobaczenia w nowym roku, M.N.

Logopeda z duza wiedza i swietnym podejsciem do dziecka. Pani Dagmara przyjechala do nas do domu i zrobila na nas bardzo pozytywne wrazenie. poswiecila nam bardzo duzo czasu, a dopiero potem zajela sie naszym dzieckiem. Nie zmuszala Michalka do tego, by sie przywital, czekala, obserowala go. Wszystko dokladnie wytlumaczyla, przejrzala rowniez badania, ktore wczesniej robilismy. Zaden logopeda wczesniej nie posiwecil nam tyle czasu i uwagi co pani dagmara. Dzieki niej teraz wiemy, co mamy robic, gdzie dalej pojsc. Polecamy!

Polecam wszystkim rodzicom pania logopede dagmare kalczynska. Prowadzi terapie mojego 6 letniego syna juz ponad 3 miesiace. wszystko dokladnie tlumaczy, pisze zalecenia w zalozonej ksiazeczce. I przede wszystkim widac efekty pracy, bo syn mowi zdecydowanie lepiej.