dr n. med. Daniel Jajtner

Chirurg onkolog

Zdecydowanie lekarz z powołania. Bardzo zaangażowany w swoją pracę.Uprzejmy, kompetentny, pomocny, zawsze ma czas dla pacjenta.To dobrze, że właśnie Pan Doktor został ordynatorem chururgii w Szpitalu onkologicznym.

Swietny fachowice i cudowny człowiek. Udziele wyczerpujących informacji, zawsze ma czas dla pacjenta. Polecam. Małgorzata

Polecam go ,ma troskliwe spojrzenie.Wzbudził moje zaufanie.

Polecam go ,ma troskliwe spojrzenie.Wzbudził moje zaufanie.

Wspaniały człowiek o gołębim sercu oby wszyscy lekarze tacy byli,kazdemu życzę kontaktu z nim i gorąco polecam.

Wspaniały lekarz, którego cechuje kompetencja i cierpliwosc.Wszystkim życze , aby szczególnie w bólu trafili w ręce tego Pana.

Polecam serdecznie tego lekarza. choć w pierwszej chwili wydaję sie nie przystępny po mijającym czasie okazało się że więcej informacji mógł udzielic dopiero po operacja nie dlatego że nie chciało mu sie rozmawiać. Okazał sie bardzo przyjazny i dokładnie wytłumaczył na czym polegał zabieg i jakie mogą byc konsekwencje. Doglądał Pacjenta codziennie i nie był obojetny na żadną z naszych uwag, wszystko sprawdzał i przyglądał się temu z poświęceniem czasu. Jesteśmy bardzo wdzięczni za fachową opiekę. Polecam !!!!! Cały odział Chirurgia wspominamy bardzo miło.

Doktor godny polecenia. Świetnie zna się na tym, co robi.

Doktor godny polecenia. Świetnie zna się na tym, co robi.

Wszystkim chorym polecam tego lekarza. Jest nie tylko świetnym chirurgiem ale i dobrym człowiekiem . Ma cudowne podejście do pacjentów - wzbudza zaufanie .