dr n. med. Daniel Kotrych

Traumatolog, Ortopeda

Źle poprowadzona operacja czego efektem jest defekt ciała.

Źle poprowadzona operacja czego efektem jest defekt ciała.

zdecydowany bufon, nie przejmuje się pacjentami, zainteresowany tylko kasą za wszelką cenę, ignoruje pacjentów, spóźnia się na swoje dyżury w przychodni. Nie tłumaczy sposobów leczenia, ON decyduje i tak ma być. Nie polecam!!!

Pan dr operował mnie kilkakrotnie, operował również członków mojej rodziny. Poleciłam dr D. Kotrycha wielu moim znajomym i nikt się na nim nie zawiódł, wszystkim pomógł. Jest kompetentny, sympatyczny i przede wszystkim trafnie diagnozuje. W potrzebie kontaktuję się z nim dzwoniąc na jego komórkę i zawsze natychmiast otrzymuję pomoc.

Po prostu profesjonalista w każdym calu. Mimo młodego wieku posiada przeogromna wiedzę. Pomocny, chętny na rozmowę i zawsze uprzejmy. Polecam!!!

Wspaniały lekarz i człowiek,potrafi wytłumaczyć metody leczenia i rehabilitacji. Sympatyczny,kompetentny i nad wyraz uprzejmy,czego niestety brakuje wielu lekarzom.Polecam Pana doktora każdej potrzebującej pomocy osobie.

Trzy lata cierpiałem na intensywne bóle układu kostnego.Miałem drętwienia kończyn,bóle stawów .Zdiagnozowano u mnie-błędnie- zerwanie przyczepu torebki stawowej leczono blokadami.Z polecenia masażystki trafiłem do Pana dr. Kotrycha.Z marszu rentgen a po otrzymaniu zdjęcia tomografia, rezonans i diagnoza . Mam skierowanie do szpitala na intensywną rehabilitację .Jeśli nie pomoże to zabieg-w końcu wiem co mi jest ,co mi wolno czego nie.Wiem także czego się spodziewać .ŚWIETNY FACHOWIEC,MŁODY WIEKIEM LECZ BOGATY WIEDZĄ I DOŚWIADCZENIEM KLINICZNYM.POLECAM Z CZYSTYM SUMIENIEM. ROBERT MAJEWSKI SZCZECIN

ROBERT MAJEWSKI
SZCZECIN

Bardzo dobry specjalista. Umie wytłumaczyć sposób leczenia w sposób bardzo zrozumiały. Moim zdanie zasługuję na ''nagrodę'' lekarza roku , jeżeli tak by istniała.Polecam wszystkim.

do operacji kontakt z [acjetem a po operacji juz nie ciezko zlapac pana doktora i na dodatek pacjent w zlym stanie zdrowotnym

Doskonały lekarz. Nowe pokolenie ortopedów - dobrze wykształcony, kompetentny, zdolny. Polecam!

Bardzo dobry lekarz.Syn był 2 razy operowany przez Pana dr Kotrycha cenimy sobie jego podejście do pacjenta i kompetencje.Jeszcze raz dziękujemy.