dr n. med. Danuta Jakubczyk

2,7
2,5
2,9
2,5

Trafiłam do niej w Przychodni Przyszpitalnej. Nie raczyła nawet dzień dobry odpowiedzieć. Siedziała nad rozłożoną na biurku gazetą. Przez całą wizytę trwającą, aż 7 minut, głowy nie podniosła z nad tej gazety. Bezczelnie spytała: "Leki przedłużyć!" i nie czekając na odpowiedź, kazała pielęgniarce wypisać receptę. Nie spytała, jak się czuję i nawet okiem nie rzuciła na wyniki badań. I to ma być wykształcony lekarz. Kpina.

szkoda slow...gdybym nie wyciagnela z niej informacji, sama nic by mi nie powiedziala...wiecej dowiedzialam sie z internetu i od lekarza ktory robil mi usg niz od niej

Osoba nieuprzejma,traktująca pacjenta z pogardą (nigdy nie patrzy w oczy ,tylko w kartę lub na ścianę0.Na pytania pacjenta odpowiada zdawkowo ,nic nie tłumacząc(pewnie zakładając,że tylko ona jest w stanie zrozumieć te zawiłości)Po dwóch wizytach jestem u kresu wytrzymałości nerwowej,trzeciej wizyty nie będzie ,będą natomiast skargi pisemne do jej przełożonych i do NFZ.Postaram się również zamieścić moją opinię na wszystkich możliwych forach.Wiem ,że osoba ta przyjmuje również prywatnie ,być może za pieniądze jest wstanie wykrzesać z siebie odrobinę uprzejmości,jeśli chodzi zaś o kompetencje i wiedzę to tego nie kupi nawet za wygraną w "totka".Przestrzegam więc wszystkich pacjentów przed tym lekarzem.