lekarz Danuta Kawalec

2,1
2,2
1,8
1,9

Ta pani doktor jest nie uprzejma, klnie, nie potrafi słuchać drugiego człowieka czepia się o wygląd i po prostu ją omijajcie długim łukiem i nie powinna być na stanowisku lekarza który złożył przysięgę lekarską

Pani doktor miła i kompetentna.Bardzo mi pomogła.Ma duże doświadczenie.Jestem zadowolona, że trafiłam właśnie do niej. Zawsze pomocna i serdeczna.

Zawsze pomocna i serdeczna.

Nie wiem czego kto oczekuje? Dla mnie jest miła, serdeczna i zawsze pomocna w każdej sytuacji. Może to w Was tkwi problem? Wspaniała kobieta! Polecam!

Początki z panią doktor nie były wzorowe z mojego punktu widzenia. Dodam tylko, że relacja pacjent - lekarz nie może być towarzyska ponieważ pani nie jest psychologiem tyllko lekarzem psychiatrą i leczy a nie piciesza. Jest szczera do bólu fakt. Ale leczy dobrze trzeba tylko pojąć, że takie ma metody leczenia.

Początki z panią doktor nie były wzorowe z mojego punktu widzenia.

Kobieta zupełnie nienadajaca się do bycia lekarzem , który ma niesc pomoc . Jest arogancka, niemiła i bezczelna . Nie polecam ! Za takie podejście do pacjenta zastanawiam sie czy ona powinna mieć pozwolenie do leczenia ludzi którzy potrzebują psychicznej pomocy. Tej kobiety nie powinno być na tym miejscu na którym się znajduje !

Tragedia! Zero kultury osobistej i szacunku do drugiego człowieka. Pracując w zawodzie pomocowym jestem w szoku, że ktoś pracuje w taki sposób. Podniesiony ton, ocenianie, nie przychylne komentarze. Uciekajcie jak najdalej! Lekarz może być ludzki i nieść pomoc!

Niemiła, niekompetentna, droga! Zamiast porozmawiać z pacjentem, wypisuje tylko masę leków i zwolnienia,które jeszcze bardziej pogrążają chorego. Nie polecam!

Wiem, że to ciężka praca, tylko zawsze jak z nią rozmawiam, mam wrażenie, że jest odklejona od rzeczywistości. Nie mam pojęcia skąd się biorą jej opinie i odpowiedzi lub sugestie, jakby czerpała z jakiegoś znanego sobie źródła wiedzy, niektórzy nazwą to doświadczeniem, dla mnie to brak skupienia na osobie, z którą rozmawia. Życzę jej, żeby się obudziła z rutyny i nudy czy cokolwiek u niej powoduje ten stan, w którym jest.

Bardzo chamska i arogancka nie tylko do swoich klientów ale również do innych osób czekajacych. Omijać szerokiem łukiem!

Bardzo nie profesjonalna niemiła wręcz arogancka. Nie nadaje się by leczyć pacjentów. Gdy chory dzwoni bo się źle czuje i jego psychika bardzo mocno jest nadwyręzona zamiast udzielić pomocy i przyjąć pacjenta wydziera się na niego i każe czekać na wizytę ponad miesiąc. Przy niektórych schorzeniach psychiatrycznym jest to bardzo niebezpieczne ,za ten czas chory może zrobić krzywdę sobie lub innym .powinna być odsunięta od wykonywania zawodu .za jej podejście do pacjenta na zachodzie znalazła by się w więzieniu. Jak ktoś dopuścił taka osobę do leczenia .