Danuta Perczyńska-Jankowska

2,9

Chodzę do tej pani od paru lat dla mnie zawsze jest miła i cierpliwie wszystko tłumaczy.Poleciłam ją mojej córce ,która była pierwszy raz u ginekologa i jest zadowolona.Polecam ją znajomym i nikt nie ma zastrzeżeń.Malkontenci w naszym społeczeństwie to norma.Właśnie wybieram się do niej na cytologię i dziwi mnie to co tu czytam???

Masakra, nie polecam. Jest okropna. Nie kompetentna, sprawia ból podczas badania, widać że do pracy przychodzi z musu. Lekarz zdecydowanie NIE PRZYJAZNY kobiecie

nie polecam tego lekarza zona by mi zmarla przez nia zadnej wiedzy ten lekarz nie ma...

Konkretna,miła i fachowa.Wyszłam bardzo zadowolona i na pewno wrócę do niej jeszcze raz.

Okropna! Stara baba juz powinna na emeryture isc. Nie miła, nie kompetentna. Fatalna!!! Nie polecam!!!

Ja miłam prowadzoną cięże i nie mam zastrzeżeń. Następnym razem też pójdę do Pani doktor.

Byłam pacjentką tej pani przez rok. Pani doktor, choć bywałam u niej naprawdę często, czasem kilka razy w miesiącu, za każdym razem nie pamiętała mojego przypadku i za każdym razem musiałam opowiadać swoją historię. Taki drobny szczegół - zostałam żle zdiagnozowana i źle leczona. Na swoje szczęście zmieniłam lekarza.

Straszny lekarz, nie polecam. Koleżanka miała bule podbrzusza a Pani Jankowska powiedziała że to kłopoty z żołądkiem - okazało się później, przy badaniu przez kompetentneo lekarza, że była to torbiel na jajniku! Mnie poktraktowała obcesowo i bardzo nieprzyjemnie kiedy przyszłam do niej po receptę na tabletki, poprzednio zapisane przez innego lekarza. Była wręcz wściekła, że byłam u kogoś innego (a nie miałam możliwości przyjechać specjalnie do Konina) i po prostu wyrzuciła mnie za drzwi. Szok. Zdecydowanie odradzam!!

Plecam tą panią bardzo miła jesli komus cos nie pasuje to tylko z jego winy .Osobiscie juważam ze jest swietnym lekarzem

Zdecydowanie nie polecam. Kobieta spodziewajaca sie dziecka oczekuje wsparcia i fachowych porad. Tego nie dostanie ani na prywatnej jak i na panstwowej wizycie.