lekarz Danuta Pruchnicka

Bylam wczoraj u Dr Pruchnickiej po dobranie soczewek i w krotka chwile dobrala mi odpowiednie oraz niezawodnie okreslila moja wade wzroku, z czym niestety miala problem inna Cieszynska Pani okulistka. Dr Pruchnicka pomogla mi takze kiedys z zapaleniem spojowek i szybko wyleczyla. Polecam.

Najbardziej kompetentna okulistka, z jaką miałam do czynienia w życiu! :)

Najbardziej kompetentna okulistka, z jaką miałam do czynienia w życiu! :)

Polecam ta panią. Dobra obsługa,konkretne diagnozy,wyczerpujaca informacja o stanie oczu itd. pełna profesionalistka.

BARDZO MILA,CIERPLIWA I KOMPETENTNA LEKARKA. Gdyby nie ona, to pewnie stracilabym wzrok. 3 lata temu zachorowalam na adenowirusa, leczylam sie u innego lekarza i tylko sie pogarszalo. Dopiero ona postawila mi trafna diagnoze i wytlumaczyla wszystko. Lecze sie dalej, bo moj przypadek byl mocno zaawansowany chorobowo, ale jest coraz lepiej. W czasie weekendu majowego nie bylo problemem przyjsc do pracy i mi pomoc. Dziekuje Pani doktor za uratowanie mi wzroku, wszyscy lekarze powinni brac z niej przyklad.

Naprawdę polecam tego okulistę. Bardzo miła i profesjonalna Pani, dobry sprzęt i ogólnie bardzo pozytywne odczucia po wizycie.

Polecam,od dawna leczy cała rodzinę nie zamienię na innego okulistę.

Polecam,od dawna leczy cała rodzinę nie zamienię na innego okulistę.

Zdecydowanie polecam, zwłaszcza w leczeniu dzieci- cierpliwa wyjatkowo miła osoba

Wspaniała i kompetentna ale trudnodostępna lekarka stąd trudności w leczeniu wymagającym okresowych kontroli np. przy jaskrze.Ogromna rozpiętość w oczekiwaniu na termin wizyty przy leczeniu prywatnym /3 tygodnie / i na fundusz/minimum pół roku/.

Bardzo miła, kompetentna lekarka. Polecam bardzo.

Bardzo miła, kompetentna lekarka. Polecam bardzo.