Daria ma świetny Vibe, na wizycie czułam się swobodnie, jak u koleżanki, która mi świetnie doradzi. Polecam :)

Bardzo cieszę się, że ze swoim problemem trafiłam na tak profesjonalną, empatyczną, ciepłą osobę. Pani Daria dokładnie wytłumaczyła jak będzie wyglądał proces fizjoterapii, czego można się spodziewać i w jakim okresie czasu. Za każdym razem poświęciła mi bardzo dużo czasu, wyjaśniła i pokazała jak ćwiczyć. Pani Daria ma doskonałą wiedzę merytoryczną i praktyczną przez co od pierwszej wizyty wzbudza zaufanie. Serdecznie dziękuję za pomoc, jestem bardzo zadowolona z efektów fizjoterapii u Pani Darii. Z pewnością będę wracać :)

Pani Daria jest empatyczną osobą. Traktuje każdego pacjenta indywidualnie, nie pracuje schematycznie. Profesjonalnie i indywidualnie podchodzi do każdego pacjenta. Przede wszystkim słucha i ze zrozumieniem tłumaczy co wykonuje :) W swojej pracy patrzy holistycznie na człowieka. Nie skupia swojej uwagi jedynie na dolegliwości, lecz szuka jej przyczyny. Rzadko spotyka się tak wspaniałą osobę na swojej drodze :) Z czystym sumieniem polecam Panią Darię :)

Pani Daria ma wspaniałe podejście do pacjentek. Jest życzliwa i uprzejma. Odpowiada na wszystkie pytania i rozjaśnia wątpliwości w obszerny, a co najważniejsze zrozumiały sposób. Posiada szeroką wiedzę i nie skupia się wyłącznie na problematycznym miejscu, ale też zaleca działania oddziałujące pozytywnie na całe ciało. Na każdej wizycie dopytuje o samopoczucie i na bieżąco reaguje na wszystkie uwagi/spostrzeżenia od pacjentek. Atmosfera na wizycie jest swobodna, a podejście Pani Darii niweluje skrępowanie przy ćwiczeniach sfer intymnych. Widać, że praca z pacjentem ją satysfakcjonuje. Z czystym sumieniem mogę polecić Panią Darię, czuje, że jestem pod dobrą opieką, a co najważniejsze powoli widać efekty naszej współpracy :)