dr Dariusz Bała

Chirurg onkolog, Onkolog

Uratował żonę przed skutkami rozległego zapalenia otrzewnej które powstało po wcześniejszej operacji, i może to nie jest nic szczególnego ponieważ działo się to w szpitalu i inni lekarze robiliby to samo ale zaangażowanie i podejście do chorej i rodziny godne pochwały.

miły, uprzejmy, sprawia dobre wrażenie

miły, uprzejmy, sprawia dobre wrażenie

Polecam bardzo dr Bałę...leczył moją mamę ciocię i brata. Jeśli tylko może pomoc robi to w stu procentach. Do pacjenta podchodzi z wyczuciem i perfekcja.

Lekarz nie kompetentny. Na moje pytania nie potrafił udzielić konkretnej odpowiedzi.Stwierdził, że mam liczyć na szczęście to może nie zachoruje na nowotwór

błagam o kontakt do dr Bały czy ma jakiś gabinet prywatny

błagam o kontakt do dr Bały czy ma jakiś gabinet prywatny

Kompetentny i rzeczowy. Znakomity lekarz.

Kompetentny i rzeczowy. Znakomity lekarz.

Podczas badania endoskopowego w Centrum Onkologii,nie tylko nie informował co robi ale cały czas " snuł opowieści do pielęgniarki ". Badanie wykonał bezboleśnie, ale to za mało!!!!! ,żeby pacjent onkologiczny czuł się bezpiecznie .Czułam się upokorzona i totalnie zignorowana.

Witam, Gdzie w Bydgoszcz znajduje sie teraz prywatny gabinet dr Baly?

Witam,
Gdzie w Bydgoszcz znajduje sie teraz prywatny gabinet dr Baly?

Pan Doktor Dariusz Bała operował mojego męża rak przełyku.Co moge napisac :wspaniały człowiek,wspaniały fachowiec ,wspaniały lekarz .Dziekuje Panie Doktorze dzieki Panu odzyskałam wiare że rak to nie koniec życia .Mój mąz czuje sie dobrze cieszymy sie ze jest z nami . Renata

Cieszę się, że trafiłam "pod rękę" Pana dr Bały. Pełen profesjonalizm, dziękuję za pomoc.