dr Dariusz Ćwiok

2,9
2,9

bardzo dobry wytlumaczy wszystko podejscie ma tez do pacjeta bardzodobre gdy sie zapytalam czy corka moze tez byc przy badaniu usg zgodzil sie bez problemu ja juz napewno nie zmienie lekarza

Prowadził moją 1 ciążę i było w miarę ok - potem przyjmując państwowo w szpitalu (na szpitalnym sprzęcie) kasował za zrobienie USG. Zrobił się chciwy i niemiły, więc zmieniłam zwyczajnie lekarza. Nie polecam ....

Facet łasy na kasę. Przyjmował publicznie i kasował 100 zł za USG !

Facet łasy na kasę. Przyjmował publicznie i kasował 100 zł za USG !

Byłam jego pacjentką w czasie, gdy nie miałam większych problemów zdrowotnych. Infekcję leczył na chybił-trafił (z naciskiem na "chybił"), ale w końcu udało się :/ Trafiłam do niego ponownie niedawno, gdyż mój lekarz był na urlopie, a potrzebowałam pilnej konsultacji (po wizycie na pogotowiu z krwawieniem w ciąży w weekend musiałam szukać lekarza, który mnie skontroluje po kilku dniach). Badał mnie bardzo niedelikatnie, ofuknął mnie z czym do niego przychodzę (na karcie informacyjnej ze szpitala miał wyraźnie napisane), nie widział konieczności posłania mnie na zwolnienie, podczas gdy lekarka na pogotowiu ...

Trafiłam do niego ponownie niedawno, gdyż mój lekarz był na urlopie, a potrzebowałam pilnej konsultacji (po wizycie na pogotowiu z krwawieniem w ciąży w weekend musiałam szukać lekarza, który mnie skontroluje po kilku dniach). Badał mnie bardzo niedelikatnie, ofuknął mnie z czym do niego przychodzę (na karcie informacyjnej ze szpitala miał wyraźnie napisane), nie widział konieczności posłania mnie na zwolnienie, podczas gdy lekarka na pogotowiu kazała mi bezwzględnie leżeć przez najbliższe dni (powiedział mi, że mogę przecież odpoczywać po pracy). Rozumiem jeszcze gdyby było to powiedziane w sposób przyjazny, ale niestety zostałam potraktowana, jakbym symulowała i wyłudzała zwolnienia.
Miałam z nim kontakt również na oddziale szpitalnym i bardzo mi się nie spodobało, jak odnosił się do mojej sąsiadki z sali (pani po 90-tce) i choć tego nie robię, to jednak zwróciłam mu uwagę. Generalnie nie jest zbyt grzeczną osobą.

Osobiście kolejny raz już bym się nie wybrała do tego lekarza. Po wizycie zmieniłam zdanie, że doktorzy ginekolodzy są "delikatniejsi". Poza tym pacjentki obsługiwane na akord to nie dla mnie (wizyta max po 5 minut)

kiedys chodzilam do tego lekarza i zdecydowanie niepolecilabym zadnej kobiecie!!!!!!!

Pan doktor prowadził moją ciążę. Zawsze uprzejmy, odpowiada cierpliwie na wszystkie pytania,za każdym razem dopytuje się o przebieg ciąży moje samopoczucie,zawsze pod telefonem. Wizyty nie są krepujące, potrafi rozluźnic sytuacje, badania przeprowadza delikatnie. Nie ma dystansu lekarz -pacjent. Polecam wszystkim, ja jestem zadowolona oby więcej takich lekarzy jak dr Ćwiok.

LEKARZ JAK NAJBARDZIEJ W PORZADKU-POLECAM.

LEKARZ JAK NAJBARDZIEJ W PORZADKU-POLECAM.

Jestem obecnie w 4 miesiacy ciazy i poszlam do tego lekarza gdyz nie mialam innej opcji. A ciaze bardzo ciezko przechodze i prosilam lekarza o zwolnienie lekarskie z tego tez powodu a po drugie z tego powodu ze mam ciezka prace to mi odmowil wypisania zwolnienia lekarskiego. wyszlam od niego i automatycznie sie poplaklm

Kiedyś chodziłam do tego lekarza.,..niepolecam ZDECYDOWANIE!!!

Kiedyś chodziłam do tego lekarza.,..niepolecam ZDECYDOWANIE!!!