Dariusz Czekaj

Najwieksza porażka jaka mnie spotkała w życiu. podchodzi do ludzi jak nadczłowiek pomimo ze jest "malutkim człowieczkiem". "zero podejscia do problemu,pacjenta.... traktuje ludzi jak typowych nieudaczników. nie nadaje sie na lekarza. poza tym "nieprzyjemnie pachnie, jest niemiły"

Zdecydowanie odradzam, dzieci traktuje bezprzedmiotowo a młode mamy jak największe lenie. Na poprzedniej wizycie kazał nam zrobić z pampersów sobie zupę. Ciekawe czy sam ogląda telewizję czarno-białą czy raczył zauważyć,że świat idzie do przodu. Sam robi sobie antyreklamę, bo ja i moi bliscy oraz znajomi z usług tego pana doktora już nie będziemy korzystać.

jest daremnym lekarzem ktory bagatelizuje wszystko na czym powinno mu zalerzec

jest daremnym lekarzem ktory bagatelizuje wszystko na czym powinno mu zalerzec

BARDZO UPRZEJMY LEKARZ,POŚWIECIŁ MI DUŻO CZASU,SZCZEGOŁOWO WSZYSTKO WYTŁUMACZYŁ .

Byłam u pana doktora w poradni potraktował mnie jakbym z księżyca spadła i dziwił się czemu mnie noga boli, dopiero po mojej drugiej wizycie trochę sie przejął i zapisał mi rehabilitację a jeżeli chodzi o spóźnianie się to prawda całkowita.

Gram zawodowo w siatkówkę i utrzymuję się z tego (ale to raczej koniec zawodowstwa). 4 lata temu lekarz podał mi steryd o nazwie Diprophos wiedzac dobrze jakie beda skutki uboczne. Mialem dopiero 18 lat i kariera stała przedemną otworem a teraz mogę sobie pomarzyć. Tułam się po lekarzach i mam cale osłabiony mięsień a na dodatek rozmięka mi rzepka i kolano puchnie. Kolejny raz jak u Dr. Czekaja byłem zgiagnozował mi chondormalacje zamiast zapalenia gęsiej stopki( na szczęscie upewnilem się co to jest). Zostawiłem u lekarza minimum 500zl a zastrzyki kosztowaly 5zl jedna sztuka co dowiedzialem sie potem. Dziekuje Panu bardzo za rozwalenie mi kolana. Steryd pomagal przez 2-3 lata a teraz nie mogę spełnić swoich marzeń. Jeszcze się policzymy...

Super lekarz gorąco polecam na 100% jest godzien zaufania

Super lekarz gorąco polecam
na 100% jest godzien zaufania

Niewątpliwe najlepszy ortopeda na terenie całego śląska. Oczywiście trzeba trochę odstać w poczekalni, ale to przecież świadczy, jak jest "rozchwytywany". Nie dziwię się, że wizyty trwają krótko (ale nie ma zaniedbań) i że ciągle się spieszy. Pacjentów jest wielu, a On tylko jeden. Więcej tolerancji, moi przedmówcy. Zawsze można wybrać innego lekarza, ale moim zdaniem zdrowie powinno się powierzać w najlepsze ręce. Z czystym sumieniem polecam Pana Czekaja każdemu ze znajomych, kto ma kłopoty ortopedyczne.

Leczę się u dr już od jekiegoś czasu i kompetencji oraz fachowości nie mogę mu odmówić. Po kilku wizytach u różnych specjalistów ortopedów dr Czekaja mogę polecić z czystym sumieniem biorąc pod uwagę jego wiedzę i doświadczenie. Dokładnie wyjaśnia problem oraz sposób leczenia, z góry uprzedza wynikach terapii zależnych również od wysiłku jaki pacjent włoży w rehabilitację - samo nic nie przyjdzie. Potrafi być nieprzyjemny kiedy widzi, że pacjent lekceważąco podchodzi do jego zaleceń, ale kto chciałby oglądać marnowanie wyników własnej pracy? Nie jest tani - 100zł za wizytę, która trwać może i 5 i 35 min. podczas której również odbiera telefony i np. umawia na inne wizyty to co najmniej nieetyczne. Punktualność też pozostawia sporo do życzenia.

Lekarz najlepszy na opolszczyźnie, naprawdę polecam wszyskim. Posiada bardzo dużą wiedzę medyczną i specjalistyczną. Przeszedłęm już wielu lekarzy ortopedów, ale do doktora Czekaja wielki szacunek. Jeśli ktoś ma poważny prolem urazowy to tylko do niego