lekarz Dariusz Czerw

2,6
2,5

Pan Doktor leczył mnie gdy byłem dzieckiem, leczy i teraz. Normalny facet, zdroworozsądkowy, nie przesadza, nie dramatyzuje. Wizyta u niego to zawsze krótko, jasno i na temat. Ze swoimi dziećmi też do Niego chodzę.

Nie powinien już leczyć, bo przez jego lekceważące podejście do pacjenta może dość do tragedii, w moim przypadku dużo nie brakowało dziecko z zaawansowanym zapaleniem płuc wylądowało w szpitalu i przez zaniedbania lekarza było narażone dodatkowo na stres i cierpienie.

Stanowczo NIE POLECAM! Arogancki, totalnie nie przywiązujący wagi do problemu, nic nie tłumacz, podchodzi do rodzica w sposób lekceważacy. Jest nie miły, totalnie nie empatyczny, brak mu jakiej kolwiek klasy i kultury, natomiast co do kwalifikacji stanowczo mu nie ufam!

Stanowczo nie polecam tego lekarza. Strata czasu i nerwów. Właściwie zignorował mój przypadek i odesłał mnie do innego specjalisty, podczas gdy nie miało to w ogóle sensu. Nie słucha pacjenta. Przez cała wizytę czułam się tak, jakbym była nieproszonym gościem, który najlepiej żeby szybko wyszedł i nie zawracał przysłowiowego tyłka.

Chamstwo i niego to podstawa, taka osoba nawet zwierząt nie powinna leczyć. Dramat. Stanowczo odradzam

Normalny, ludzki lekarz, we wszystkim pomocny. Dosc czesto choruje, moja choroba zawsze jest specyficzna i tylko on potrafi mnie z tego wyciagnac w ekspresowym tempie. Polecam, ja juz chodze do Pana doktora ponad 20 lat ;)

Świetny lekarz. Gdy byłem mały (1,5 roku) miałem strasznego zeza tylko on od razu dał mi skierowanie do okulisty zamiast leczyć na własną rękę. Dzięki niemu mam zdrowe oczy. Mojej żonie gdy chodziła do 1-2 klasy podstawówki wykrył białaczkę oraz skierował na leczenie. GORĄCO POLECAM DOSKONAŁY LEKARZ.

Stanowczo odradzam, podpisuję się pod wcześniejszą opinią :znachor nie lekarz.

Stanowczo odradzam, podpisuję się pod wcześniejszą opinią :znachor nie lekarz.

Znachor a nie lekarz. Nie polecam. Gorzej być nie może

Znachor a nie lekarz. Nie polecam. Gorzej być nie może

Jak najbardziej polecam. Rzetelny i kompetentny pediatra. Nigdy nas nie zawiódł.

Jak najbardziej polecam. Rzetelny i kompetentny pediatra.
Nigdy nas nie zawiódł.