lekarz Dariusz Drzygała

po kilku wizytach mozna w koncu doczekac sie wdrozenia jakiegos leczenia

po kilku wizytach mozna w koncu doczekac sie wdrozenia jakiegos leczenia

Uprzejmy, miły i wyjaśnia wszelkie wątpliwości. Polecam

Uprzejmy, miły i wyjaśnia wszelkie wątpliwości. Polecam

Bezczelny,odpychający, milczący, traktujący pacjenta jak zło konieczne,zero konkretów,przepisuje najdroższe leki, "za które wygrzewa się później w tropikach".ODRADZAM Z CAŁĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ!!!!!!!!!!!!!

Nie uprzejmy. Mówi tylko zapytany, a i tak z trudem można uzyskać odpowiedź. Dlaczego zmienia Pan lek? bo tak.

Byłam zaskoczona profesjonalizmem i bezpośrednim, miłym podejściem do mnie, jako pacjenta. Od kilku lat nie mogłam doprosić się od lekarza rodzinnego skierowania na jakiekolwiek badania. Cierpiałam na przewlekłe anginy i nic tylko antybiotyk. Szczęśliwie trafiłam przez przypadek do dr Drzygały. Zlecił dodatkowe badania, leczenie oraz zabieg chirurgiczny. Minęło kilka lat i nic nie powraca. Bardzo polecam tego specjalistę

chyba najlepszy z wszystkich lekarzy u jakich byłam. Początkowo wydawał mi się dość surowy, jednak ma niesamowite poczucie humoru, wzbudza uśmiech, a przy tym jest kompetentny i nie zapomina o swoich obowiązkach, wszystko tłumaczy( problem i sposób leczenia)wizyta przebiega szybko, sprawnie, rzetelnie i w miłej atmosferze. Polecam :)

Dobry lekarz z poczuciem humoru, normalnie traktujący pacjenta - wizyta krótka i rzeczowa a leczenie skuteczne.

Myślałam, że na świecie nie ma już takich lekarzy jak dr Drzygała. Jeszcze nigdy w gabinecie nie czułam się tak komfortowo. Mogliśmy razem pożartować i pośmiać się, a mimo to podszedł poważnie do moje problemu i zlecił mi dodatkowe badania. Uważam za pozytyw to, że jest bardzo konkretny i nie trzyma pacjenta po pół godziny w gabinecie. Jest bardzo twarty i szczery. Polecam tego specjalistę wszystkim.

lekarz nie wzbudza zaufania , nie jest tez zbyt uprzejmy nie polecam , potrafi nawet powiedziec ze przychodzi sie do niego z pierdołami