Dariusz Grela

Traumatolog, Ortopeda

Znakomity specjalista. Bardzo mi dopomógł po urazie kręgosłupa i potem operując kolano. Zdecydowanie najlepiej go odwiedzać prywatnie w klinice przy Wąwozowej, gzie ma więcej czasu niż w przychodni publicznej.

Fajny lekarz. Moje kolano odżyło. Niestety czekając na zabieg usłyszałam, że ortopeda Dariusz Grela ma problemy z prawem. Jest oskarżony o udział w napadzie. Zapisujcie się na zabiegi, póki można.

Fajny lekarz. Moje kolano odżyło.

Bardzo pomógł swego czasu mojej mamie z kolanami oraz stawami polców u rąk, a teraz mnie z kolanem.

Zakwalifikowany byłem w 2007 roku , miałem czekać do 6 m-cy, a tu akuratt minęło , ale 4 lata. Jak się dogadasz z asystentką doktora z dowodem wdzięczności to nie licz naszybbki zabieg NIE POLECAM

Lekarz bardzo kompetentny, leczy nie tylko ciało, ale poprzez swoje podejście do pacjenta pozwala pozbyć się lęku przed chorobą. Po konsultacji, szczerze polecam. Nie pozostawia żadnych pytań bez odpowiedzi.

Pan Doktor został mi polecony i rzeczywiście, świetny specjalista! Przeprowadzał u mnie artroskopie kolana, później chodziłam na wizyty kontrolne i rehabilitację w przychodni gdzie przyjmuje. Nie jest dla mnie dziwnym, że tam kieruje - tym bardziej, że wtedy nie musiałam za nic płacić, gdyż wszystko można załatwić przez NFZ (wtedy tak bylo, w 2006 i z tego co wiem nadal to obowiązuje). Zgadza się, że bardzo długo się czeka, ale bez kolejek to można się dostać teraz tylko do kiepskiego lekarza, niestety.

dr Grela ma taką ilosc pacjentow ze nie moze poswiecic im niestety duzo czasu trafnie jednak stawia diagnoze schorzenia i tak samo dobrze usuwa je operacyjnie mialem robiona artroskopie uwolnienie boczne rzepki zabieg wykonany perfekcyjnie zero powikłań a nawet prawie brak bólu po zabiegu

Lekarz stawia maksymalnie szybką diagnozę i kieruje na artroskopię do kliniki, w której takie zabiegi wykonuje. Nie polecam.

Najlepszy lekarz pod słońcem :D zna się na rzeczy! miałam robiona artroskopie(w lipcu)(Boczne przyparcie rzepki kolana) przez Pana Dariusza a teraz już prawie biegam :D. Niestety drugie kolano też to czeka :( ale do innego lekarza nie pójdę !

bardzo dobry specjalista, pomimo dlugiego oczekiwania na wizytę, ze względu na ilość pacjentów i tak polecam