dr n. med. Dariusz Jeżewski

Neurochirurg

nic sie nie dowiedziałem a spedziłem tam cały dzień!!!!!!!!! nie polecam!!!!!!!!!!!!

nic sie nie dowiedziałem a spedziłem tam cały dzień!!!!!!!!!
nie polecam!!!!!!!!!!!!

Wspaniały profesjonalista i bardzo rozsądny lekarz, 3 lata jestem po operacji kręgosłupa i z wynikami ze wskazaniem na następną , a mimo to dzięki wskazówkom i poradom do których się stosuję , normalnie funkcjonuję , bez bólu i cierpienia,faktycznie jest to Lekarz na 6 z "+"

w listpoadzie 2008 pogotowie przywiło Doktrowi denata (mnie) z pęknietym tętniakiem - skutecznie usunął awarię. Minął rok, nie mam żadnych komplikacji neurologicznych.

P. dr jest świetnym specjalistą-polecam! Konkretny. Jestem po dwóch operacjach kręgosłupa. To dzięki Niemu chodzę.

Super Gość, uratował mi życie.Bardzo dziękuje! K.K

Super Gość, uratował mi życie.Bardzo dziękuje!
K.K

Wspaniały specjalista,pomógł mi 3 raz,rzetelny i prawdomówy.Polecam wszystkim z problemem neurochirurgicznym.Posiada wszechstronną wiedzę,świetny operator.Tłumacząc pacjentowi chorobę stosuje nie tylko słowne wytłumaczenie ale zaintersowanym wykona rysunek wskazując w czym leży problem.

Udziela bardzo ogólnych informacji, więcej można dowiedzieć się w internecie.

Udziela bardzo ogólnych informacji, więcej można dowiedzieć się w internecie.

Doktor Jeżewski jest bardzo dobry bardzo mi pomógł dzięki niemu głowa już mnie nie boli bardzo mu za to dziękuje i polecam każdemu żeby leczyć się u niego

Żaden komentarz nie będzie wystarczająco dobry ,polecam bardzo goraco.

Żaden komentarz nie będzie wystarczająco dobry ,polecam bardzo goraco.

dr. Jeżewski nie jest na 5 tylko na 6 .przeprowadzil mi poważną operację kręgosłupa dzięki niemu jestem sprawna i zdrowa .