dr n. med. Dariusz Kopeć

Po zabiegu usunięcia z jelita polipa z rakiem złośliwym nie pokierował tatę do onkologa, tylko kazał się cieszyć, że wszystko dobrze się skończyło. Po niecałych dwóch latach guz był bardzo duży i złośliwy, że już było za późno na leczenie, tata zmarł. Tata chodził systematycznie do prywatnego gabinetu.

Ja niestety uważam, że w przypadku siostry doszło do szczególnego zaniechania obowiązku leczenia w trakcie udzielania opieki medycznej. Lekarz znał historię choroby piersi w rodzinie (mama miała amputowane obie piersi z powodu raka) ale od 2010 r nie zlecił żadnych dodatkowych badań. Nie poszerzył diagnostyki chociażby o biopsję, która mogłaby wcześniej wykryć raka. Niestety każdemu odradzę tego lekarza. Siostra

Ja mam zupełnie odmienne doświadczenia w ciągu dwóch lat miałam dwukrotnie operację oszczędzającą pierś rak prawej a następnie lewej piersi były niewidoczne w mammografii. Zostały trafnie rozpoznane skonsultowane z onkologiem a następnie operowane i potem leczone chemioterapia i radioterapia. Ciągle żyję w strachu ale zawsze mogę liczyć na pomoc i zupełnie bezpłatne badania w poradni. Urszula

Nasza siostra była pod opieką lekarza od blisko 20-tu lat - kilkakrotnie ją operował. Ponieważ było wszystko w porządku bardzo mu ufała. Niestety ostatnio miał niewiele czasu, by dokładnie wysłuchać jej problemu z piersią. Zapewnił tylko, że wszystko jest w porządku a zgłaszane dolegliwości wytłumaczył strukturą Jej piersi. Po pół roku od tej wizyty okazało się, że ma rozległego nieoperacyjnego bardzo złośliwego raka tej piersi. Od diagnozy, którą postawił lekarz onkolog z chorobą borykała się 14 miesięcy. W tym okresie przeszła chemię, operację i radioterapię. Zmarła w wielkim cierpieniu we wrześniu br. Pogrążone w wielkim bólu siostry.

dobry lekarz , operował moją mamę , bez komplikacji , dość łatwo się z nim skontaktować , informuje całkiem rzeczowo i spokojnie. Mogę polecić

Jestem po operacji wykonanej przez pana doktora kilkanaście lat temu , kontroluję się regularnie , zawsze jestem dokładnie badana , przepytana o wszystkie dolegliwości . No i przede wszystkim nadal żyję . Ewa

Byłem po ciężkim urazie na ostrym dyżurze , rozpoznanie postawił błyskawicznie Prosto z izby przyjęć pojechałem na operację Żyję , czasami chodzę na kontrolę i zawsze tak samo rzeczowo i życzliwie jestem traktowany

Byłam u dr kopcia kilka razy z różnymi , problemami , nigdy się nie zawiodłam , zawsze mogę liczyć na pomoc , zawsze zadzwonić . Nie znam drugiego o takim podejściu do chorego

Bardzo zawiodłam się na Tym lekarzu,ponieważ przez 15 lat byłam pod kontrolą.W 2011r dr powiedział mi,że jestem zupełnie zdrowa a za pół roku dowiedziałam się,że mam złośliwego,nieoperacyjnego raka piersi,którego nie można operować.Teraz jestem pod kontrolą innego lekarza ale nie zwykłego,tylko onkologa.Myślę,że już nie chciałabym mieć nic wspólnego z Tym lekarzem

miałem mozliwośc porównania podejścia do pacjenta podczas wizyty prywatnej jak i publicznej, prywatnia uważam że jest ok ale w przychodni publicznej i tu wielkie rozczarowanie, nie ten sam lekarz, nie ten sam człowiek, szybko, byle jak, aby liczyła się sztuka, znowu poszedłem prywanie, bo nie lubię takiego traktowania pacjenta