świetny.Nawet w medicinie ul. Rogozińskiego 12 trzeba czekać na wizytę prywatną. Polecam

Polecam

Mam 16 lat od 5 klasy podstawówki leczę się u Doktora Kotulskiego.Cieszę się, że trafiłam do tak wspaniałego lekarza, który podjął się leczenia mojej nogi.Efekty są zadowalające, cieszę się razem z rodzicami bo noga była w fatalnym stanie.Doktor potrafił znaleźć zawsze dla nas czas i porozmawiać, wytłumaczyć i odpowiedzieć na wszystkie nasze pytania.Bardzo jestem zadowolona, że trafiłam do tak wspaniałego lekarza, który podjął się tak skomplikowanej operacji. Gorąco polecam. Dziekuję za wszystko. Magda z Pawłowic

Pan doktor Kotulski to najlepszy ortopeda. I człowiek o wielkim sercu. Pracuje z wielkim oddaniem , w służbie człowiekowi. Gorąco polecam, nie ma lepszego fachowca a jednocześnie życzliwego człowieka. Dziękuję za wszystko...

Dobry lekarz i rzeczywiście fajne podejście do małego pacjęta i jego zestresowanych rodziców,polecam gorąco.

Bardzo polecam dr Kotulskiego. Moja córcia urodziła się z krzywymi stopkami i od początku leczenie prowadzi dr Kotulski. Jest bardzo sympatyczny, miły dla dzieci, dokładnie tłumaczy sposób leczenia, nie spieszy się podczas przyjmowania pacjentów. Czeka nas jeszcze operacja,ale pan doktor kazał się nie martwić, bo będzie dobrze.

Polecam Pana Kotulskiego. Człowiek z sercem na dłoni, sympatyczny, rzeczowy... fachowiec w swojej dziedzinie. A co najważniejsze pomaga uwierzyć, że może być dobrze. Bardzo dziękuję za okazaną pomoc. Mama małego pacjenta.

Mama małego pacjenta.

Dr Kotulski postawił od razu właściwą diagnozę, mimo że 2 innych chirurgów ortopedów nie potrafiło rozpoznać złamania (zmęczeniowego). Na rentgenie też niewiele było widać, ale on to zauważył. Najlepszy ortopeda jakiego do jakiego można się zgłosić!!!

Leczy kolano mojej córki.Rzadkie połączenie-świetny specjalista i przesympatyczny człowiek.Polecam!

Pan Doktor Dariusz Kotulski jest najlepszym lekarzem , jakiego znam. Kompetencja i ludzkie podejście do pacjenta, a przy tym wysoka skuteczność leczenia. Zdecydowanie polecam. Jest od każdego , nawet najtrudniejszego przypadku.

Polecam wszystkim bo jest najlepszy. Leczył moją córkę i zrobił to najlepiej.

Polecam wszystkim bo jest najlepszy. Leczył moją córkę i zrobił to najlepiej.