lekarz Dariusz Mróz

Pulmonolog, Pediatra

kompetentny, skuteczny w leczeniu, antybiotyk podaje tylko wtedy kiedy są niezbędne, cierpliwie tłumaczy leczenie,

bardzo dobry specjalista, wyleczył mojego synka, z którym chodziłam wcześniej do wielu pulmonologów

doskonały fachowiec w swojej dziedzinie i cale nie trzeba iść z prywatną wizytą aby uzyskać kompleksową obsługe lekarską-polecam

Lekarz Dariusz Mróz nie "faszeruje" dziecka /różnymi sterydami/, jeśli w rzeczywistości nie są potrzebne. Bardzo zwraca uwagę na odpowiednie dawki leku i minimalizowanie ich z czasem. Bardzo miły kontakt i rzeczowe, konkretne informacje. Nie śpieszy się i ma dobre podejście do dziecka.

Bardzo zwraca uwagę na odpowiednie dawki leku i minimalizowanie ich z czasem.
Bardzo miły kontakt i rzeczowe, konkretne informacje.
Nie śpieszy się i ma dobre podejście do dziecka.

Moja zdecydowanie pozytywna opinia dotyczy zarówno wizyty prywatnej jak i w przychodni na NFZ. Dr Mróz ma zbliżone podejście do pacjenta w obu przypadkch, co jest dużym plusem. W przychodni nigdy nie namawiał na wizyty prywatne. Sama poprosiłam o taką możliwość w razie nagłego przypadku, bo "z marszu" trudno dostać termin w przychodni. Dr jest zawsze spokojny i nigdy się nie spieszy. Ma idealne podejście do dzieci.