Dariusz Noskowicz

2,6
2,4
2,5

Byłam u lekarza na wizycie kontrolnej po małym wypadku. Lekarz sprawiał wrażenie chcącego szybko "załatwić" sprawę. Ogólnie to nie dowiedziałam się nic. Lekarz wyszedł z założenia, że jeśli w danym momencie mnie nie boli nic, to nie ma problemu. Nie wspomnę już, że doktor nie przejrzał nawet zdjęc RTG i innych badań, które miałam ze sobą. Kiedy powiedziałam, iż inny lekarz w szpitalu kazał mi leczyć problem, doktor skomentował, że "jeszcze za wcześnie". Czyli czekajmy aż będzie gorzej i znowu zapiszmy się na mega odległy termin. Poprosiłam lekarza o konsultacje w innej sprawie, na co dostałam odpowiedź, że tego nie obejmuje moje skierowanie. Wyszłam zażenowana, inaczej tego nie mogę określić. Zdecydowanie odradzam doktora Noskowicza. Szkoda czasu i nerwów.

Ten lekarz niepotrafi leczyć!! W gabinecie prywatnym błedna diagnoza no ale jak się robi usg w 5 sekund to trudno coś zobaczyć.Po dwóch tygodniach bólu pogorszenie i ponowna wizyta u p.Noskowicza.Ten rozkłada ręce i kieruje do innych specjalistów.Tracę czas i pieniądze a wcale niejest lepiej.Zmiana lekarza który złapał się za głowę jak zobaczył " wyniki leczenia ".Teraz czeka mnie operacja bo zmiany są do odwrócenia ale tylko drogą operacyjną.Podsumowując doktor dyletant, nie słucha pacjenta wydaje mu się że jest najmądrzejszy.Niepomaga a wręcz szkodzi.Niepotrafi zaproponować nic co mogło by pomóc.Leń i tyle.Bierze tylko kasę w prywatnym gabinecie i czeka żebyś już wyszedł .Pan doktor ma braki nietylko w ortopedii ale i w dobrym wychowaniu..Zucie gumy podczas rozmowy z pacjentem to już przegięcie.Jeśli chcecie się wyleczyć omijajcie jego gabinet szerokim łukiem.

Ten lekarz wykonywał mi artroskopie kolana. Podczas zabiegu wszystko profesjonalnie wykonane. Wyjaśnił mi wszystko i poinformował co dalej. Polecam. Ja jestem bardzo zadowolona.

Lekarz jest bardzo niemiły, nie słucha pacjenta, podważa opinie innych lekarzy z przychodni, nie ma szacunku do pacjenta, nie przeprowadza z pacjentem wywiadu i od razu stawią błędną diagnozę.

Kompletnie nie udana operacja zeszycia sciegna achilesa. Ciagle problemy, uszkodzony nerw palca stopy, zakazenie podczas operacji. Porazka. Problemy od ponad pieciu lat.

bardzo dobry lekarza, traktuje pacjentów w dobry sposób. wszystko wyjaśni, nie bagatelizuje tego co mówi pacjent.

Mój syn miał rekonstrukcje wiązadła krzyżowego wykonaną przez doktora Noskowicza. Rekonstrukcja wykonana profesjonalnie. Obecnie chodzi do doktora na wizyty kontrolne, podchodzi do mojego syna jak do człowieka co jest rzadką cechą u lekarzy. Jest po prostu wspaniałym człowiekiem i wspaniałym ortopedą. Przy zabiegu syn czuł się bezpiecznie. Polecam tego doktora, warto korzystać z jego usług.Dziękuję za wszystko Panie doktorze. matka.

..traktuje pacjenta jak "zło konieczne" szczególnie podczas wizyty w Przychodni..niesympatyczny..nie polecam!!!!!!

Zabieg rekonstrukcji wiązadła krzyżowego wykonany przez doktora profesjonalnie-wspaniały ortopeda. Przy zabiegu bezproblemowe poczucie bezpieczeństwa dla pacjenta. Dziękuję za opiekę. Elżbieta

miły,bezpośredni, świetny fachowiec,wspaniały ortopeda, godny zaufania profesjonalista w każym calu