lekarz Dariusz Sokołowski

Bardzo dobry proktolog! Mnie szybko i skutecznie wyleczył szczelinę odbytu, a teraz walczymy z hemoroidami. Doktor stosuje naprawdę fajne metody, przez co pacjent łagodniej znosi jakby nie było dość krępujące sytuacje.

Doktor Godny polecenia, sympatyczny, ma świetny kontakt z pacjentem. Wyleczył mi żylaki odbytu, które były "pamiątką" po drugiej ciąży. Na początku bardzo się bałam, ale w sumie więcej strachu niż to warte. Zabiegi są fajne, bo trwają krótko i w sumie prawie nic się nie czuje. Później trzeba tylko przestrzegać zaleceń i można normalnie funkcjonować. Super metoda dla pracującej mamy 2 urwisów. Polecam, bo rezultaty są naprawdę rewelacyjne za przystępne pieniądze.

Doktor rozwiazal moj bolesny problem z wrastajacym paznokciem. Wszystko zagoilo sie bardzo ladnie. Polecam.

Godny polecenia, przesympatyczny lekarz i wybitny specjalista. Ma swietny kontakt z pacjentem, delikatny i efektywny. Warto umowic sie na wizyte. Szczerze polecam.

Witam wszystkich, dzieki za polecenie tego lekarza. Ja rowniez wystawiam mu pozytywna opinie, bo dal rade wyleczyc moje hemoroidy, z ktorymi zylem od lat. Lekarz kontaktowy, zna sie na rzeczy. Sprzet rewelacyjny, dlatego kazdy z zabiegow ledwo co czulem, pozniej lekko krwawilem, ale do przezycia. Generalnie polecam, bo sa zdecydowane efekty w krotkim czasie za rozsadne pieniadze.

Jestem pacjentka doktora od roku. Wyleczyl mi hemoroidy falami radiowymi. Polecam te zabiegi, bo sa krotkie i daja rewelacyjne efekty. Jestem wlasnie po kontroli, bardzo zadowolona i wreszcie zdrowa. Dr Sokolowski jest specjalista, ktorego kazdemu moge polecic. Warto odzyskac komfort zycia.

Super doktor!!! Sympatyczny i rzeczowy. Lecze u niego hemoroidy. Wszystkie zabiegi wykonywane na miejscu, niemal bezbolesne i krotkie. Kontakt z doktorem bezproblemowy. Polecam.

Do dr Sokolowskiego udalem sie z polecenia. Bardzo w porzadku doktor. Konretny, sympatyczny i niedrogi. Umie rozmawiac z pacjentem. Jestem bardzo zadowolony z efektow. Polecam.

Potwierdzam w 100%. Dr Sokolowski to lekarz godny polecenia. Jestem jego pacjentem od 2 lat i zawsze, jak pojawia sie problem wymagajacy interwencji chirurgicznej, to zwracam sie wlasnie do niego. Ostatnio wyleczyl mojemu tacie hemoroidy metoda evfr. Polecam tego specjaliste!

Swietny specjalista. Pan Doktor wyleczyl mi hemoroidy i uchronil przed bolesna operacja. Od pierwszej wizyty bardzo uprzejmy i rzeczowy, wszystko dokladnie potrafi pacjentowi wytlumaczyc. W trakcie zabiegow delikatny, wiec przebiegaja one bardzo sprawnie, szybko i niemal bezbolesnie, bez dodatkowego stresu. Zawsze mozna sie z nim skonsultowac telefonicznie. Pacjent nie jest pozostawiony sam sobie, co zrobilo na mnie bardzo pozytywne wrazenie. Szczerze polecam Doktora.