lekarz Dariusz Świdziński

Laryngolog

2,9

Podejscie Pana Doktora do dzieci jest wyrozniajace.Moja mala coreczka po prostu p.Doktora uwielbia.P.dktor- obrazowo wytlumaczyl mi przyczyny dolegliwosci corki i zproponowal leczenie -ktore dalo dobry efekt.goraco polecam

Lekarz sprawia wrażenie kompetentego, podjął próbę obserwacji dziecka, wykazał większe zainteresowanie niż inny lekarz.

Od półtoryj miesiąca walcze z zapaleniem ucha. Byłem u klilku laryngologów a więc mam porównanie co do kompetencji i muszę powiedzieć że Dr Świdziński jest naprawde świetnym specyjalistą. Od razu przeszedł do działania, starał się mi pomóc, przede wszystkim wiedział co robi. Bez wahania poleciłbym Go każdemu znajomemu, polecam i Wam ;) Oby więcej takich lekarzy. Michał P.

Michał P.