dr n. med. Dariusz Woszczyk

Hematolog

Pan Doktor Woszczyk leczył moja Mamę (choroba nowotworowa). Dzięki niemu Mama była jeszcze z nami trochę czasu.....Żałuję tylko że tak późno do Niego trafiliśmy. naprawdę świetny fachowiec

Pan Doktor Woszczyk leczył moja Mamę (choroba nowotworowa).

To bardzo dobry lekarz, z dużą wiedzą w tej trudnej dziedzinie.I poza tym bardzo miły i uprzejmy. Wizyty u niego są rzeczowe, poznałam swoją sytuację zdrowotną, wiem czego się spodziewać.Stosowane leczenie sprawia , że czuję się coraz lepiej. Tylko polecać innym .

Byłem u pana doktora. Jestem zadowolony, polecam innym. Bardzo miły i tłumaczy jak dla mnie 5+. Szkoda tylko że warunki w przychodni są uciążliwe dla pacjentów.

lekarz niepotrafiacy dać trafnej diagnozy, traktuje czlowieka jak przedmiot. bardzo to przykre ale niestety prawdziwe.

Chciałem powiedziec, że miałem ogromne szczęście trafic na doktora Woszczyka.Przedtem miałem kontakt z innymi.Po przeprowadzce z innego miesta widzę wyrazną róznicę w podejściu do pacjenta.Jestem leczony przez kompetentnego i wspaniałego lekarza.

niestety mialem przyjemnosc poznac tego lekarza. Na ocene wieksza niz dwa niezasluguje.

Dzięki Doktorowi Woszczykowi żyję, 8 lat temu zachorowałam na ziarnicę złośliwą i mnie wyleczył, zdążyłam wyjść za mąż, urodzić córeczkę, obronić pracę magisterską, zrobić studia podyplomowe, założyć firmę i wiele innych rzeczy.. To Wszystko dzięki Niemu! Dziękuję

Dziękuję

A mój tata dzięki temu lekarzowi żyje.Był w ciężkim stanie - na pograniczu.Zastosowane przez doktora leczenie pomimo krytycznych chwil ostatecznie spowodowało poprawę.Dziękuję.

Pacjent, ktory byl pod opieka tego lekarza ZMARŁ, ponieważ ten "lekarz" nie zainteresował sie nawet aby zdiagnozowac pochodzenie bólu i wysokiej temperatury. Pacjent został kompletnie zlekceważony!!

szczerze polecam, leczę się u pana doktora od kilku lat (niestety akurat choroby hematologiczne nie zawsze dają się wyleczyć ważne ze są spacyfikowane;))